Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.668
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siteyi bilmiyorum ama fiyatlar pahalı. Bence beklerseniz daha uyguna alabilirsiniz spigenden.

quote:

Orijinalden alıntı: ishakdemir

arkadaşlar formda 100tl n11 çek alıp ortama 35- 40tl satılıyor teknolojiktrend n11 dükkanından lg garantili 1349 tl den alınarak 1290tl ye falan alabilirsiniz.

Bu çekler nerden ve nasıl alınıyor hocam? Birde nerede satılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 7 Ocak 2014; 16:41:40 >
  • Hepsiburada dün yaptığı 100 liralık zammın sebebi

https://store.donanimhaber.com/ed/81/ca/ed81ca64e11cab0e4df58b1bab9af256.JPG

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Siteyi bilmiyorum ama fiyatlar pahalı. Bence beklerseniz daha uyguna alabilirsiniz spigenden.

quote:

arkadaşlar formda 100tl n11 çek alıp ortama 35- 40tl satılıyor teknolojiktrend n11 dükkanından lg garantili 1349 tl den alınarak 1290tl ye falan alabilirsiniz.

cebimde taşıma korkuyorum pek bi narin geldi cihaz o yüzden biran önce almak istedim şimdi ucuzu varken aynı ürüne fazla para vermekte içimden gelmiyor.Ne zaman girer stoklara acaba
  • LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    Ben dün görüştüm bugün geleceğini söylediler. Yarın gelir herhalde :)
  • quote:

quote:

bu linke bakın çek satışı yapan bir çok arkadaş var ama refaransı çok olan eski üyelerde almanızı tavsiye ederim
    http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_2324/tm.htm

• quote:

Hangi satici ile gorustunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemorelli K kullanıcısına yanıt
    Hepisburada aynı bahaneyı bana da surmus o zaman ne diye bu fıyata son 3 gun dersın degıl mı :D
  • http://www.kliksa.com/urun/lg-g2-32gb-beyaz-akilli-telefon/901904973

Lg g2 32 gb 1600 TL. WORLD KARTA 100 TL CHİP PARA VERİLİYOR
  • quote:

quote:

Lazim ise 100 liralık Çek konusunda yardımcı olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkweither

Kliksadan dün akşam sipariş geçtim bugün bu saat oldu hala kargoyla alakalı bir şey yok, spigen kılıfta stokta tükenmiş hiç şansımız yok bakalım telefon ne zaman gelecek

Telefon ulaşınca bizide bilgilendirirmisin.Kutu içeriği tammıdır, bandrollümü vs gibi ? Sıkıntı çıkacakmı Kliksa'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snakef1 -- 7 Ocak 2014; 18:27:39 >
  • ishakdemir kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

quote:

Orijinalden alıntı: mixerteam

Lazim ise 100 liralık Çek konusunda yardımcı olabilirim.

Bir alışverişte bir çek kullanabiliyoruz değil mi? Birde taksitle almayı düşünüyorum buna engel değil demi?

quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Hangi satici ile gorustunuz ?

Spigen ile görüştüm.
  • Teknoloji trend stoga koydugunda haber verirmisiniz

• Arkadaşlar kliksadan 32gblik olanları 100tl world puanla birlikte 1499 a geliyo sipariş edicem sizce iyimi?

edit : siparişi verdim bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KırıkOlsaDuramazsınAbi -- 7 Ocak 2014; 20:24:15 >
  • Elbette hocam bilgilendireceğim sizi saat 19.30 sularında ürün kargoya verildi yarın elimde olur herhalde heyecanlı bekleyiş sürüyor
  • Darkweither kullanıcısına yanıt
    bugün hiçbir indirim olmadı.boş geçti
  • 32 gb bu teknolojiktrend de ne zaman stoğa giricek ya kaç gündür bekliyorum paramla rezil oluyorum valla kliksadan alıcam onda da kart yok of allağım off
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo88

32 gb bu teknolojiktrend de ne zaman stoğa giricek ya kaç gündür bekliyorum paramla rezil oluyorum valla kliksadan alıcam onda da kart yok of allağım off

kredi kart yardmlaşama kısmında wordkarta indirim yapıcak arkdş çıkabilir
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    şimdi çok entersan bir durum var. şubattan sonra taksit yok diyorlar. bu olmayınca da peşin almak gerekiyor. bu da ciddi indirimleerin olması demek ancak öte yandan dolar yuor aldı başını gitti bunlar da zam demek. ne olacak bekleyip göreceğiz ama ben ayın 15 inden sonra alacam artık neyse ne
  • teknosa neyse kliksa odur arkadaşlar, yani bu tür ürünleri Türkiye garantili alacaksanız, kesin emin olacağınız, 3 yer var, teknosa mağazaları, teknosa.com ve kliksa.com yani sorun çıkmaz garanti konusunda... tabi gidip de teknosadan çok zor da kalmadıkça iğne bile almam orası da ayrı konu
  • dexterr kullanıcısına yanıt
    ona güvenemiyorum ya nasıl olucakki o iş sakata gelmeyelim
  • 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.