Şimdi Ara

LG G2 için Sıcak Fırsatlar (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.258
Cevap
146
Favori
969.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam worldkarta kampanya hangi sitede var...
  • selo88 S kullanıcısına yanıt
    adam satın alsın istanbuldaysan git elden al
  • McMannes kullanıcısına yanıt
    kliksa hocam
  • kliksa ve hızlıalda sadece

ayrıca ggde finansbank
  • ist deyim bi bakayım oraya 100tllik puan olucak adamıma kalıcak peki o ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo88

kliksa hocam

n11 bu ay niye hiçbir karta kampanya yapmadı anlamadım ya, açıkçası ben axess ya da bonusa yaparlar diye tahmin ediyordum... yeni yıla durgun başladı n11, olmuyor böyel
    bende axess bekliyorum hocam valla ama yapmıcaklar herhalde alamadık gitti sen aldın galiba dimi?
    sana 1500 den vericek ürünü. 100 lira cebinden vericek. ama gelicek olan 100 lira ile 300 liralk uçak bileti alacabilecek
  • heeee anladım kardeş o 100 lira ile 300lük bilet alıcak bide şu avantajik midir nedir onu kullansak baya iyi olur yazdım bakalım iyi teklif gelirse yaparız birşeyler kardeş peki bi sorun fln çıkarsa işler karışmaz dimi yani hiç başkasının kartıyla yapmadım da öğrenciyim birşey olursa evdekiler bana patlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selo88 -- 7 Ocak 2014; 23:06:34 >
  • beyler bakarmısınız şuna

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-d682-g-pro-lite-cep-telefonu-100236264

Başarı garantili 200 adet stok görünüyor Sakatlık olabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi higungor -- 7 Ocak 2014; 23:12:30 >
  • higungor kullanıcısına yanıt
    g2 değil ki
  • quote:

bende axess bekliyorum hocam valla ama yapmıcaklar herhalde alamadık gitti sen aldın galiba dimi?

sorma hocam ya almaya aldık da geldiği gün değişime gönderdim, ekranda dalgalanma gibi bir sorun vardı, biraz sert bastırınca belli olan... hala bekliyoruz bakalım, inşallah bi kaç güne elime geçer...
    inş hocam n11dimi 16gb dı galiba
  • quote:

inş hocam n11dimi 16gb dı galiba

aynen hocam, n11 teknolojiktrendden almıştım, 16 gblık... açıkçası 32 hiç ama hiç mantıklı gelmiyor bana...
    hocam uzun soluklu kullanıcağım için 32 diyorum 16nın 9 unu kullanıyoruz zaten bir kere alıcam iyisi olsun diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

g2 değil ki

Ben daha fazla araştırmayayım gece gece 3310 alıp çıkacağım G2 diye :D
  • quote:

hocam uzun soluklu kullanıcağım için 32 diyorum 16nın 9 unu kullanıyoruz zaten bir kere alıcam iyisi olsun diyorum :)

anladım hocam, tabi kullanım amaçlarına göre değişir bu durum, ben 16 gb ın fazlasıyla yeteceği kanısındayım bana... açıkçası 32 gb a fiyat olarak da çıkacak olsaydım, lg g2i değil, xperia z1 i ciddi anlamda düşünürdüm...
    aynn hocamda kliksada kartla birlikte 1400 1450 lere veren arkadaş var 16 lığıda 1300e fln almışsındır çok fark yok bence yani :)
    bilmiyorum hocam ama n11de paralel ithalat, 1675 liraya falan var z1... en uygun bildiğim, 1575e vardı lg g2 32 gb... bu arada ben, tam 1097 liraya getirdim hocam 16 lık g2 yi...
    anladım hocam teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.