Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.978
Cevap
63
Favori
226.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CryFone

quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

Global kargo pazar günleri de çalışıyormuş sanırsam doğru mu ?

Hiçbir firma pazar çalışmaz. Turkcell Pazartesi verir ürününüzü.

UPS ek ücret karşılığında çalışıyor.
  • quote:

bende teknosadan sipariş verdim bugun öğlen 2 gibi 1 şubatta dağıtılmaya başlayacak diye bir ibare vardı ancak bugun kargoya verilen arkadaşlar var ne zaman ulaşır acaba elime birde kargoya verilip verilmediğini nerden bakıyoruz?

Teknosadan 14 ocakta önsipariş verdim.
    Bugün aldığım mail p.tesi teslim edilecek şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmmashm

Arkadaşlar turkcell, hepsiburada ya da teknosa dan alan ve ellerine yani ulaşan arkadaşlar telefon hakkında bir değerlendirme yapsanız ekranı nasıl beyazlama sorunu var mı varsa çok mu rahatsız edici yani telefondan insanı soğutan bir durum mu bir değerlendir yaparsanız çok seviniriz... Teşekkürler

Sen sipariş vermedin mi* Problemin ne aynı şeyi 10 kez yazmışsın. İnceleme diye. Sana gelmeyecek sanki... 2 Sayfa 8 kez mesajını görmekten sıkıldım yeter biraz sabırlı ol ya
  • mmmashm kullanıcısına yanıt
    Doğrusu ekran beyazlamasından kasıt ne anlamadım pek ama sanırım ekrana tam karşıdan bakmamak ve köşelerden gelen hafif ışık sızmasını kastediyorsunuz. Lcd olduğu için bir dereceye kadar hepsinde var ama zaman bulduğumda bir arkadaşımın iphone 5ş ile karşılaştırırım. Bence ekran oldukça güzel ama amoled ekrana alışık olanlar için ekran farklı gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karşılaştığım tek problem yandaki tuşların oynaması. Mükemmel olmasını isterdim ama o kadar rahatsız etmiyor. Ben değiştiririm diyenlerin kendi tercihi. Lg`nin bu konuya nasıl yaklaşacağını merak ediyorum doğrusu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Arkadaşlar turkcell, hepsiburada ya da teknosa dan alan ve ellerine yani ulaşan arkadaşlar telefon hakkında bir değerlendirme yapsanız ekranı nasıl beyazlama sorunu var mı varsa çok mu rahatsız edici yani telefondan insanı soğutan bir durum mu bir değerlendir yaparsanız çok seviniriz... Teşekkürler

Sen sipariş vermedin mi* Problemin ne aynı şeyi 10 kez yazmışsın. İnceleme diye. Sana gelmeyecek sanki... 2 Sayfa 8 kez mesajını görmekten sıkıldım yeter biraz sabırlı ol ya

Kardeşim sadece merak ediyorum hem bu konu babanın malı mı istediğim kadar yazarım konunun sahibi kimse uyarır veya uzaklaştırır Sana ne?

hakli daha eski mesajlarda yaziyor cevabi ayni sorulari tek kisinin sormasi konu kalabaligi yaratiyo.

teknosa kargoya verilip.verilmedigini nasil anliyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mkurtulus

quote:

quote:

quote:

Kardeşim sadece merak ediyorum hem bu konu babanın malı mı istediğim kadar yazarım konunun sahibi kimse uyarır veya uzaklaştırır Sana ne?

hakli daha eski mesajlarda yaziyor cevabi ayni sorulari tek kisinin sormasi konu kalabaligi yaratiyo.

Saolun hocam...

Siresine giris tapip anlayabilirsiniz ama on siparis verdiyseniz herkesinki kargolanmis zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Rüyamda telefon geliyordu, test ediyordum beyazlanma var mı diye, açıyla bir bakıyordum telefona, beyaz ışık çok parlak geliyordu, kör oluyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkurtulus

quote:

quote:

quote:

Saolun hocam...

Siresine giris tapip anlayabilirsiniz ama on siparis verdiyseniz herkesinki kargolanmis zaten

ya arkadaslar teknosadan alanlarin hediye ceki yuklendimi benim hediye ceki halen yok gorunmuyio

• quote:

Orijinalden alıntı: esperer

quote:

ARKADAŞLAR TELEFONU KULANIPDA BEYAZLAMA OLMAYAN VAR MI YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

312K benimkide herhangi bir beyazlaşma yok

hmm demeki sorun bazılarında oluyor iişte bizi bul allahın takdiri. bide lg ye götürsem telefonu garantisiyle değişim yapabilirler miki?
  • pöh62 kullanıcısına yanıt
    mail e bir kod geliyor bi bak mailine

• nexus 5 için aksesuar alan varmı kapaktır kılıftır vs. önerebileceginiz varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: West 

nexus 5 için aksesuar alan varmı kapaktır kılıftır vs. önerebileceginiz varmıdır?

Benim aldıklarım ve önerdiklerim: Spigen Slim Armor ve Spigen Ultra Crystal ekran koruyucu.
  • Wulfric W kullanıcısına yanıt
    nereden aldınız peki ?
  • quote:

nereden aldınız peki ?

Hepsiburada'dan.
  • bende ebay den nillkin frosted shield ve ona benzer ince bir kılıf ve ekran koruyucular almıştım aralık ayında nasıl olsa alıcam nexus 5 kenarda dursun diye

eğer acele ihtiyaç yoksa ebay den istediğin şekil/fiyat ile aksesuar bulabilirsin
  • ferhatugur kullanıcısına yanıt
    kaç gune gelir e bayden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wulfric

quote:

nexus 5 için aksesuar alan varmı kapaktır kılıftır vs. önerebileceginiz varmıdır?

Benim aldıklarım ve önerdiklerim: Spigen Slim Armor ve Spigen Ultra Crystal ekran koruyucu.

Ben de neo hybrid aldim :) Sizin kilif nasil acaba? Begendiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul da iseniz 10 günden aşağı gelmez...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wulfric

quote:

Ben de neo hybrid aldim :) Sizin kilif nasil acaba? Begendiniz mi?

Gerçekten çok hoş bir kılıf. Hafif ve dayanıklı.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.