Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.978
Cevap
63
Favori
226.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    G2 kullanmadım ama nexus serisi kullanan birisini başka bir android cihaz kesmez bence

gerçi root & rom işlerine girilmiyorsa herhangi bir cihaz yeterli olabilir ama bu işlemlerde nexus serisi birkaç adım önce...

ben hepsiburada dan "koşulsuz iade" seçeneği olduğu için aldım...pazartesiye kadar biraz kurcalayıp memnun kalmazsam iade edicem...
  • mmmashm kullanıcısına yanıt
    hepsiburada
  • quote:

Ankara'da cİhaz elime ulaştı. 401k serisi. Ekranda beyazlama sorunu var. Ne yapmam gerektiğini düşünüyorum. Geri göndermelimiyim yoksa böyle kullanmalı mıyım karar veremedim. Artık beklemek istemiyorum. Kullanımı çok engelleyen bir sorun gibi görünmüyor.

Alan arkadaşlara bir sorum var.
    Sizce bu sorunun ne gibi bir dezavantajı olabilir?

Dostum bu seride kimse sorun olacağını düşünmüyordu, demekki LG hala kendi ekranını kullanıyor bazen.
    Hepsiburada dan alan arkadaş ben de öyle bi sorun yok demiş mesela. Bu olay şanş la mı alakalı bilmiyorum ama 7 gün süren var daha sonra bunu yapamıcaksın. Hızlı karar vermelisin sonuçta okadar para veriyosun ekranı dandik olanı kimse istemez seçme hakkın olsa. Eğer seni hiç rahatsız etmiyorsa uğraşma tabi.

Bence bu olay yüzünden LG nin başı yanacak ilerde. Sonuçta böle kalitesiz üretimden dolayı müşteri madur edildi gibi bi mahkeme kararı olsa isteyen herkezin ekranını değiştirmek zorunda kalacak. Birde bundan sonra LG ürünü alırken düşünmek zorunda mı kalıcaz ekranı acaba hangi üreticinin ekranı, yada başka parçalarada bakalım. Saçmalık başka bişey değil.

• ferhatugur kullanıcısına yanıt
    Sizin cihaz BAŞARI mı GENPA mı? Bana Genpa demişlerdi ancak Başarı geldi.Ayrıca Beyazlama sorunu var. Sizde var mı?
  • ferhatugur kullanıcısına yanıt
    nexus4 varken root-kernel-rom işleriyle epey uğraşır ve bundan zevk alırdım ancak g2ye geçince bu işlerden elimi ayağımı çektim diyebilirim. Bugün g2ye aokp romu yükledim ve telefon nexus görünümüne kavuştu, bu bile beni heyecanlandırmaya yetti ve bu yüzden nexus5 aklımı kurcalamaya başladı, batarya performansı aşırı kötü durumda değil ise lg türkiye garantili ve neredeyse 0dan farksız g2mi(yanında spigen ve nillkin kılıfı ile birlikte) nexus 5 ile takas etmek istiyorum, hadi hayırlısı
  • O ekranin beyaz olma sorununu yasamamanin tek garantisi bir magazadan almak sanirim.(Teknosa vs) Internetten degil. Biraz daha bekleyecegiz heralde sonucta magazalara gelmesi icin de biraz zaman gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç becerememki bu inceleme işlerini isteyen istediğini sorsun elimden geldiğince yanıtlayayım...
  • Kovan kullanıcısına yanıt
    herhangi biryerinde BAŞARI yada GENPA ibaresi yok...ancak faturada ürün kodunun sonun B harfi var...BAŞARI mı demek acaba??

her açıdan baktım herhangi bir sorun görmedim...hem yukarıda dediğim gibi cihazı kullanırken 170-180 dereceyle bakmıyoruzki nedir insanların bu kadar takıldığı anlamış değilim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

hepsiburada

bende hepsiburadan aldım inşaallah sıkıntı çekmem ya bende de beyazlama olmaz birde sizden bi videolu inceleme yapabilirmisiniz acaba ekranı vs. ile beraber çok memnun oluruz... teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatugur

herhangi biryerinde BAŞARI yada GENPA ibaresi yok...ancak faturada ürün kodunun sonun B harfi var...BAŞARI mı demek acaba??

her açıdan baktım herhangi bir sorun görmedim...hem yukarıda dediğim gibi cihazı kullanırken 170-180 dereceyle bakmıyoruzki nedir insanların bu kadar takıldığı anlamış değilim...

Aslında doğtu söylüyorusn o beyazlama altran sağ ve sol çaprazdan baktığında oluyor gibime geliyor
  • merak ettiğim bi konu var;
    bu hepsiburada falan koşulsuz iade kapsamında iade aldıkları telefonları ne yapıyorlar acaba.. tekrar kimlere kargo yapıyorlar acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinziri

merak ettiğim bi konu var;
    bu hepsiburada falan koşulsuz iade kapsamında iade aldıkları telefonları ne yapıyorlar acaba.. tekrar kimlere kargo yapıyorlar acaba

Çok güzel bir noktaya değindiniz, adamlar sonuçta cihazları çöpe atacak değil, onun için ön siparişler dışında Hepsiburada'yı pek tavsiye etmiyorum.
  • Wulfric W kullanıcısına yanıt
    Teknosa ne yapıyorsa onlarda aynısını yapıyor.
  • Beyazlama sorununu soran arkadaşlar, bende de var bu. İçininizi rahatlayayım, kafaya takılacak bir şey değil çünkü var mı yok mu diye anlayabilmek için ışığı kapatmam gerekti, tamamen karanlik ortamda belli oluyor.

Normal kullanımda kimse farkına bile varmayacak, çok çok dar bir açı ve sıfır ışıkta görüntüyü etkiliyor.

Herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYDzhoPPHRBZO -- 25 Ocak 2014; 16:35:47 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iç bantları yenileyip tekrar satarlar başka ne yapacaklar?
  • Arkadaslar sizin cihazlar % kac sarjla geldi.benim kutu onceden yirtilmis bantlarin uzerine yeni bant cekilerek geldi ve suphelendim

• quote:

Arkadaslar sizin cihazlar % kac sarjla geldi.benim kutu onceden yirtilmis bantlarin uzerine yeni bant cekilerek geldi ve suphelendim

Kutu üstündeki seri no ile cihazdakini karşılaştırdın mı? seçenekler>telefon hakkında>statü>seri no
    Tam bilmiyorum yerini böle olması lazım.
    Hocam türkiyeye gelince türkçeye çevirme güncelleme vb. şeyler yapıyorlar o yüzden öyle oluyor diye biliyorum ben
    70
  • Bana gelen cihaz neredeyse %100sarjla geldi acikcasi suphelerim artiyor ancak beklemekle ugrasmak istemiyorum. Karar veremiyorum

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.