Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1381. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Tasarruf modu nedir hocam gormedim hic yani soyle ise gidiyorum sabah wifi falan takiliyorum 3g kapali yalnizca gsm modda arada wifide kapatiyorum bugun mesela 2 3 saat durdu wifi 3g kapalı hic sarj gitmedi bide benim daha 3.sarjimi az once ettim nasil ediyosun ben %15 20 takiyorum 90 95 aluyorum sarjdan hocam

Şarjın iyi gitmesi için tam dolum-boşaltım yapman lazım. %100 doldurup %100 bitir şarjı. Bunu da 3-4 kez yap. Sonra batarya kendine gelir. Bir de batarya kalibrasyonunu araştır.

batarya kalibrasyonu nedir hocam :) 100 sayfasını falan takip ettim bu konunun hiç görmedim :)

Hocam o tam bitirip tam doldurma olayi yalan.
    Siz kafaniza gore takilin biz o olaylari 3310da yapiyoduk.

+1

Eskide kaldı o işler :) aksine yeni nesil piller tam bitimde ömründen yiyormuş telefonu alalı 3 gün oldugu için çok araştırdım bu işi.

Bana yüzde 100 doldurup boşaltma yapınca pil daha uzun gidiyor gibi geldi. Eğer zararlıysa yapmam ben de. Teşekkür ederim cevapladığınız için. Ancak şu da var ki telin pili sanki daha kısa süreli gidiyor. Tel yeni olduğundan mıdır acaba. Yani daha pil tam oturmamış mıdır?
  • Huutame kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış anlamayında çöplük gibi olmamış mı? Sade ve şık her zaman iyidir bana kalırsa:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    Hocam boşaltmak sıkıntılı ömürden yediği doğru bu li-on pillerde tam bitmeden doldurmak tam dolmadan çıkarmak uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyormuş ama dediğiniz gibi %100ün üzerinde dolumda durduğunda pil daha çok gidiyo yavaş yavaş oturuyo herhal bugün 2-3 dizi izledim , rr3 oynadım subway , cc gibi oyunlarda oynadım internette takıldım 7-8 saatte %20 seviyelerine düştü ki bunu herhangi bir akıllı telefonla yapabilmek zor..
  • Farwynd kullanıcısına yanıt
    Sadelik iyidir...

• arkadaşlar, ekran kapalı iken herhangi bir ışık kaynağına 45 derece falan bir açıyla tuttuğunuzda, yukarıdan aşağı paralel çizgiler var.

Ne işe yarıyor onlar??
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Ya normal t9 u güzel yani kendi tamamlamasını kapattım swiftkeyin methini duydum indirecem touchpalede bakayım sağol öneriler için hocam birde ya bu spigen kaba ya yada ben kılıfsız kullanıyordum ondan mı ne telefonu tek elle gayet rahat tutuyorum ama spigeni telefonsuz tek elle zor tutuyorum..
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    bencede bende çakıl taşı var kendi duvar kağıdı daha duvar kağıdı tema falan indirmedim önerebileceğin bir yer var mıdır hocam indirmek için ?
  • Mustafa.Coskun kullanıcısına yanıt
    ben de kılıfsız tutamıyorum pek...
    Hocam bilgisyara yedek al tema yükleyeceksen...
    Duvar kağıtları içinde Zedge indir marketten...

temalar
    https://mega.co.nz/#!eFE2Qb6Q!THESUTsGmPvgXOiX1LXvHQhmX88vlPY8ir9F89Ru9Lo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 15 Aralık 2013; 18:42:44 >
  • carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik için hocam onlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Dokunmatik için hocam onlar...

Sizde de belirgin mi. ara ara gözüme çarpıyor. gıcık oluyorum.

Bütün dokunmatik telefonlarda böyle midir? İlk akıllı telefonum kusura bakmayın...
  • carpediem86 C kullanıcısına yanıt
    Tüm G2 lerde böyle... Diğer telefonlarda pek görmedim...
    Ya ekran kapalı iken ya da siyah arka planda ters ışık vurunca belli oluyor ki bu durumda zaten ekranda yazanları göremeyeceğiniz için neden sıkıntı yarattı anlamadım hocam... Hem desenli gibi duruyor :)
  • Farwynd kullanıcısına yanıt
    yanlış anladım bile! benimki çöplükse seninkide foseptik çukuruna benzemiş bence! metan gazlarını buradan görebiliyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahme_t

Hide keys pro yerine ltm launcher kullanmanı tavsiye ederim,ekranın heryerinden ulaşabiliyorsun tuşlara

o da iyiymiş, sağolasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bazen arada bir aklıma esince bu başlığın son sayfasına bakıyorum ve 1 aydır bir değişiklik olmadığını görüyorum.

Beyler,

- Telefonda çıt-çıt sesi var. Arabaya takoz olarak kullanamıyorum.
    - Hoparlörün teki çalışmıyor. Telefonu odada bırakınca tuvaletten duyamıyorum.
    - Ses boğukluğu var. Yeni albümümün ses kaydı çok kötü olacak.
    - Kamerada fokus sorunu var. Beni National Geographic'teki işimden atacaklar.
    - Telefonda anlık takılmalar oluyor. Soğuk füzyonu icat edemiyorum.

soğuk füzyon a sesli güldüm

aynen bende...
  • Neo N kullanıcısına yanıt
    yani, gittigidiyordaan mesaj almak istemiyorsan, istenmeyen kelimelere "gittigidiyor" yazmak gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Dostlar acil yardıma ihtiyacım var. Telefonu alalı 3-4 gün oldu dünde orjinal qw kılıf geldi onla kullanıyorum. Bugün kaç kişi aradıysa ulaşamamış telefonum açık acaba bu qw kılıf uyku modunamı alıyor yada başka bir neden, bilgili arkadaşlar yardım etse mesaj geliyor bildirim sesi gelmiyor ses ayarları hepsi açık ltf bir yardım.

Yokmu yorum yapıcak kulladıgım operatör avea bu arayıp ulaşamama sorunu neden olur telefonda bir ayarmı var acaba?
  • Arkadaşlar orijinal quick window kılıfı en uygun nerede bulabilirim? İnternet veya mağaza fark etmez.
  • Hocam geçici çözüm ayarlar- Ağ-mobil şebekeler- ağ modu- sadece GSM
    buraya bildirim çubuğundaki veri ye basılı tututarak da direk ulaşabilirsiniz...
    Kalıcı çözüm ise
    http://forum.donanimhaber.com/m_85203991/tm.htm

ben hattımı taşımayı düşünüyorum :/ yalnız şimdiye dek ulaşılamama sorunu yaşamadım...
    Mesajlar içinse
    Mesaj- 3 çizgili tuş- Ayarlar
    Bildirimler de tik var mı ?
    Bildirim sesi nedir ?
    eğerler bunlar ayarlı ise...
    resimdeki gibi mi ayarlar... Bu ekrana da bildirim çubuğunu indirince ses yüksekliğinin yanındaki çarka basınca ulaşabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 15 Aralık 2013; 19:22:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Bourne

Arkadaşlar orijinal quick window kılıfı en uygun nerede bulabilirim? İnternet veya mağaza fark etmez.

Hocam 10 dk once 45tlye aldim orijinal quickwindow. Ama bi sorun var arkaya katladigimda ekran geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır almayı düşünüyorum teşekkürler yine de.
  • 
Sayfa: önceki 13791380138113821383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.