Şimdi Ara

VODAFONE FREEZONE YENİYILA OZEL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
21
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her yöne 500 dakika + 1 gb internet (20 tl faturalı )
    Her yöne 500 dakika 5bin sms 1 gb internet 25 tl faturasız
    Yeni vodafone hattı alanlar ve numarasıni taşıyanlar faydalanacakmış.
    http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=391

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=390&PageName=Faturali-Genc-%C4%B0kili-Kampanyasi
    BEYLER BU KAMPANYALARDAN 26 YAŞ ALTI KULLANICILAR VE 26 YAŞ ALTI BIR KIŞIYI KULLANICI OLARAK GÖSTEREREK FAYDALANABILIRSINIZ. HAYIRLI OLSUN HERKES E.
    Not: Numara taşıyarak bu tarifelere gelecek arkadaşlar kampanyaya 2 Ocak 2014 tarihinde numaranızı taşımak için başvuru yaparsanız 1 yıl boyunca telsiz kullanım ücreti ödemezsiniz.
    NOT2: ARKADAŞLAR NUMARA TAŞIMA BAŞVURUSUNDA GEÇECEĞINIZ TARIFE CEP ÖZGÜR OLSUN. 30 Tl YÜKLEME YAPARSANIZ 120 DAKIKA HER YÖNE GELIYOR. VE MUTLAKA 2014 TE DEVAM EDERSE CEPARAN KAMPANYASINA ÜYE OLUN. BÖYLECE HER AY 30 TL YÜKLEME YAPARSINIZ 25 TL YE 620 DAKIKA +CEPARANDAN GELEN DAKIKALAR 5000 SMS VE 1 GB INTERNETIN SAHIBI OLURSUNUZ. 5 TL DE HER AY BAKIYEDE KALIR BIRIKIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CB72FF50B -- 18 Aralık 2013; 17:22:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link falan yok mu?
  • Super babam gecsin

• müşteri hizmetlerine sordum. Hocam. Malum vodafone site güncelleme işleri geç yapılıyor.

• varsa böyle birşey hemen geçerim
  • Avea faturasıza 500 dk 5000sms 1gb net 28 TL ama net kötü bazen o nedenle vodafone geçiş yapabilirim, keşke 2gb net olaydı da 35 TL alsaydılar

• Gıcık oldum şuan baya iyi kampanya.Hatta tam istediğim kampanya.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    yeni yıl öncesi vodafone sağlam kampanyalar yapıyor. Özellikle 49 tl lik red kampanyası yılın kampanyası olabilir. Ve cep avantaj tarifesi 25 tl ye 750 dakika tarifesi de var. Bir de bu kampanyalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yafess_

yeni yıl öncesi vodafone sağlam kampanyalar yapıyor. Özellikle 49 tl lik red kampanyası yılın kampanyası olabilir. Ve cep avantaj tarifesi 25 tl ye 750 dakika tarifesi de var. Bir de bu kampanyalar.

Faturasız 2gb net 500 dakika en uygunu lazım ama yok genelde faturalı oluyor maalesef onu da ben istemiyorum

Yoksa red gerçekten iyi bence

• operatör değiştirmeyeni enayi yerine koymaya devam ediyorlar.
  • Takipteyim
    Kaçıran ah vah eder
  • Netleşince değerlendirmek lazım, malum internet sitelerinde henuz açıklama yokmuş.
  • laider kullanıcısına yanıt
    maalesef öyle. O yüzden hangi operatör cazip teklif sunuyorsa ona geçmek lazım. Yapacak birşey yok.

• bunu öğrendiğim iyi oldu 3 ay önce vodafone hattımı değiştirmiştim turkcelldim tekrar vodafone geri dönme vakti geldi sanırım :)
  • faturalıda sms yok uygun mu yınede acaba bide bitiş tarihi ne zaman 2014 de geçinci o yıl boyunca telsiz kullanım ücretide alınmayacak sanırım ona göre geçelim
  • açıkcası fazla alternatif yok.
    önce turkcell'in kan emiciliğinden bıkıp avea'ya geçtim, ankara kızılay'da çekmiyor arkadaş.

sonra vodafone'a geçtim, oh be dedim, paketin 30TL mi, ay sonunda süpriz yok, 30sa 30 geliyor, 40sa 40.

çekiminden internetinden çok memnunum.

şimdi nasıl başka operatöre geçeyim?

çekmediğini bile bile avea'ya mı,
    her fırsatta seni kazıklamaya çalışan turkcell'e mi?!

vodafone'dan memnunum, değiştirmek istemiyorum,
    ama bu "yeni müşteri"ye yaptıkları kampanyalarla operatör değiştirmeyen insanı enayi yerine koyuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 14 Aralık 2013; 21:53:52 >
  • laider kullanıcısına yanıt
    gerisi size kalmış. Yapmanız gerekenler böyle. Başka birşey diyemeyecegim.

• Taahütlü mü olur bu fiyat?

• rock_starr kullanıcısına yanıt
    18 aralık tarihini bekleyelim. Herşey netleşir.

• Güzel kampanya.

Note 3 kullanıyorum. Kiminle konuşsam sesin kötü geliyor diyor. Telefonda sıkıntı olması imkansız yani. Önceden de e72 vardı. Yine aynı sorun.

İstanbulun gayet merkezinde oturuyorum. Düzgün çekmiyor.

Mutlaka geçiyorum.

Ama daha geçenlerde orijinal microsimkarta 15 lira verdim boşuna.... O koyucak..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.