Şimdi Ara

SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.609
Cevap
94
Favori
424.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozturert

quote:

Orijinalden alıntı: the_rion80

Bu zamana kadar bu iktidar kadar çok çalanı çıkmadı, ayrıca ben de bu durumu kabullenmenizi kabullenemiyorum. Bu da mı çalıyor gönderin gitsin kardeşim, eninde sonunda bunları temizleyebilirsiniz. Ayrıca her gelen çalıyor argümanının ucu çok kötü bir yere gidiyor farkında bile değilsiniz, demek ki TÜRK MİLLETİ toptan yozlaşmış ve ahlaksızlaşmış, bu dediğiniz buna çıkıyor

Neyse çok uzatmaya gerek yok, burası fotoğraf forumu, birbirimizi başka konularla kırmaya ve üzmeye gerek olmadığını düşünüyorum
    Aynen öyle. "Zaten herkes çalıyor" denir mi yahu? O zaman "%99'u müslüman olan ülkemde" diye laflar demeyeceksin. Ülkede yaşanan şey İslam değil bambaşka, rezil birşey. Aleni yalanları bile "diğerleri de söylüyor" diye savunan adam günde 5 değil 500 rekat namaz kılsa neye yarar bilmiyorum.

Ozturert mesajınızın benim açımdan anlamı şu. Demek ki konuyu takip ediyordunuz. Buna sevindim doğrusu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Soğuk bir hoşaf olsa da içsek şöyle Hatta buğunanan bardağın fotoğrafını da çeksek içmeden önce. "Bok" ehhh li fotolarını çeksek
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

Soğuk bir hoşaf olsa da içsek şöyle Hatta buğunanan bardağın fotoğrafını da çeksek içmeden önce. "Bok" ehhh li fotolarını çeksek

Vişne hoşafı hem de. Aaammmaannnn ya, nereden aklıma getirdiniz. Canım çekti.

İstanbul'da da yapan yer yok ki. Artık anneye müracaat!!!

• Istanbul...
     SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estellion -- 8 Mayıs 2014; 15:36:01 >
  • Haliç...

• quote:

Orijinalden alıntı: estellion

Haliç...

Allah bilir ya deniz uçağında çektiniz!!!

Haliç üzerindeki köprü de aman ne yakışmış ne yakışmış. Yapanların ellerine sağlık. Bu fikri onlara verenlerin de Allah cezasını verir inşallah.

• quote:

Fotoğraf süper bir belgesel niteliğine sahip kanımca. Görüleceği üzre İstanbul'da yeşil hayli azınlık durumunda. Manzara güzel görünse de aslında acıklı ve vahim bir sahne. Hele şu Esenler-Avcılar falan tarafı ne korkunç. Resmen beton binalar üzerime geliyorlar sanki. Çünki birkaç yıl önce o kadar öyle bir betonlaşma yok idi. Basbaya gelmişler üzerimize. Aslına bakılır ise insanlık Dünya genelinde aşırı ilgisiz. Çünki bilmem Kanada'non Ontario bölgesindeki 9 ağaç kesilse o ağaçlar o bölge insana ait keyfi malları değil. Çünki bu atmosfere salınan işte metan olsun (özellikle seçtim) garibanmonokzit olsun, _ oksijen olsun(hah işte bu idi aradığım) bu gazlar ülke sınırları bilinci ile gayet politik bir yaklaşım ile ben oyumu oymak başına verdim diyerek o bölgede kendilerini kullanıma sunmuyorlar. Yani o ağaç benim de malım ! Öyle ise 8'inci köprüyü oraya yapmak istesek gayet doğal bir hakkımız olarak oralarda da yeşili katledebilmemiz lazım. Ben şahsen böyle düşünen bir yüzde elli dolaşan (yani yüzümde elimle) bir Dünya yurttaşıyım. Ufkum açıktır yani böyle
    -
    Bu arada bu foto burada mı yüklü olacak sadece ? Ara ki bulasın hani 3-5 sayfa sonra böyle bir foto vardı ama nerede idi falan diye ?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 8 Mayıs 2014; 15:47:33 >

• iş nedeniyle çok fazla seyahat ediyorum ve istanbul'un halini havadan görünce her seferinde ağlayasım geliyor. hele eski istanbul görüntülerine bakınca bir şehir nasıl katledilirin canlı örneğini görüyorsunuz. haşmetlümüz 3. köprü, 3. havaalanı da kuzey ormanlarını yok edince hepimiz rahatlayacağız. kanal istanbul denilen deli saçmasına gelmiyorum bile, neyse...
    gökyüzünden fotoğraf çekmeyi seviyorum, hele bulutların üzeri inanılmaz manzaralar sunuyor bazen. bir çok fotoğraf var elimde, zamanla paylaşırım.
  • quote:

iş nedeniyle çok fazla seyahat ediyorum ve istanbul'un halini havadan görünce her seferinde ağlayasım geliyor. hele eski istanbul görüntülerine bakınca bir şehir nasıl katledilirin canlı örneğini görüyorsunuz. haşmetlümüz 3. köprü, 3. havaalanı da kuzey ormanlarını yok edince hepimiz rahatlayacağız. kanal istanbul denilen deli saçmasına gelmiyorum bile, neyse...
    gökyüzünden fotoğraf çekmeyi seviyorum, hele bulutların üzeri inanılmaz manzaralar sunuyor bazen. bir çok fotoğraf var elimde, zamanla paylaşırım.

Bence buradan sayfa sayfa bu belgesel niteliğindeki fotoları arayıp bulma veya gerilerde unutulma gibi bir durumlara karşı flickr veya sizin bildiğiniz başka bir fotoğraf sitesine de yükleyin ve linkini paylaşın. Şahsen ben böyle bir arşivi her daim bir kaynak olarak görmek, ulaşmak ve paylaşmak da isterim insanlar ile.

• flickr üyeliği falan aldım ancak zaman bulup bilgisayardan giremiyorum, bu paylaşımları ve düzenlemeleri de tablet üzerinden yapıyorum. dün LR, photoscape falan yükleyeyim dedim dizüstüne ancak 5 senelik olduğu için performansla ilgili ciddi sıkıntılar yaşadım. sanırım fotoğraf işine ilgimi yöneltirsem, bir de bilgisayarı yenilemem gerekecek. çünkü dizüstünün monitörü de pek tat vermiyor. şimdiden bayaa masraflı olmaya başladı . daha 30 mm lens alacağım, masraflar artıyor...
    yakın zamanda flickr'a daha fazlasını ve burada paylaştıklarımı yükleyeceğim endişeniz olmasın. buranın kullanışsız olduğunun farkındayım, arada bir kaç fotoğraf paylaşarak aktif kalmak istiyorum şu an için.
  • bu arada sizi de bilgilendireyim arkadaşlar, bana da bir arkadaştan geldi şimdi. burada da paylaştım elimde rüzgar temalı bir çok fotoğraf mevcut. hatta makineyi ilk rüzgar santralleri ziyaretimde kullanma fırsatım oldu. şöyle bir yarışma var;
    http://tureb.com.tr/tr/duyurular/182-15-haziran-dunya-ruzgar-gunu-turkiyede-ruzgar-konulu-fotograf-yarismasi
    dileyen arkadaşlar katılabilir,ben katılacağım son katılım 21 Mayıs. belki fotoğraf seçimi konusunda sizin de fikirlerinizi alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturert

quote:

Orijinalden alıntı: the_rion80

Bu zamana kadar bu iktidar kadar çok çalanı çıkmadı, ayrıca ben de bu durumu kabullenmenizi kabullenemiyorum. Bu da mı çalıyor gönderin gitsin kardeşim, eninde sonunda bunları temizleyebilirsiniz. Ayrıca her gelen çalıyor argümanının ucu çok kötü bir yere gidiyor farkında bile değilsiniz, demek ki TÜRK MİLLETİ toptan yozlaşmış ve ahlaksızlaşmış, bu dediğiniz buna çıkıyor

Neyse çok uzatmaya gerek yok, burası fotoğraf forumu, birbirimizi başka konularla kırmaya ve üzmeye gerek olmadığını düşünüyorum
    Aynen öyle. "Zaten herkes çalıyor" denir mi yahu? O zaman "%99'u müslüman olan ülkemde" diye laflar demeyeceksin. Ülkede yaşanan şey İslam değil bambaşka, rezil birşey. Aleni yalanları bile "diğerleri de söylüyor" diye savunan adam günde 5 değil 500 rekat namaz kılsa neye yarar bilmiyorum.

%99 olayı yalan... Zaten bu sahtekarlıkları müslüman geçinen kesim yapıyor diğerleri değil

• quote:

iş nedeniyle çok fazla seyahat ediyorum ve istanbul'un halini havadan görünce her seferinde ağlayasım geliyor. hele eski istanbul görüntülerine bakınca bir şehir nasıl katledilirin canlı örneğini görüyorsunuz. haşmetlümüz 3. köprü, 3. havaalanı da kuzey ormanlarını yok edince hepimiz rahatlayacağız. kanal istanbul denilen deli saçmasına gelmiyorum bile, neyse...

Ankara'lı olan arkadaşlar bilirler. Ne güzeldi Atatürk Orman Çiftliği. Hele bundan 8 yıl önce gittiğimde hayvanat bahçesine hayran kalmıştım. Şu ünlü müteahhitin millete henüz yapmadığını (yapamadığı demiyorum, yapmadığı diyorum, çünkü ilk fırsatta koyacaktır) Başbakanlık A.O.Ç.'ye yaptı arkadaşlar.

Benim kardeşim geçtiğimiz ay deniz uçağı ile Bursa'ya gitti. Biraz korkmuş ama Galaxy S4 ile süper fotoğraflar çekmiş. Ben korkarım doğrusu pırpır gibi uçağa binmeye ama Allah izin verir de full frame bir makina alırsam sırf fotoğraf çekmek için ben de bineceğim.

• estellion E kullanıcısına yanıt
    Selamlar, konusu açılmışken ben de katkı yapayım dedim, geçen ay çıktığım bir doğa yürüyüşünde çektiğim foto, yer Belgrad ormanlarının kuzeyi, 3. köprü için nasıl bir doğa katliamı yapıldığını belgelemek için çektim. Hatta bu fotoyu çekerken ilerideki şantiye kulübesinden birkaç vatandaş gelip hayırdır ne yapıyorsunuz neden çekiyorsunuz falan dedi, sana ne dedim geçiştirdim ama rahatsız oldular. Yürüdüğümüz güzergahta 2 kere buna benzer manzara ile karşılaştık. Olay sadece köprü ve bağlantı yolları için yapılan katliamla da bitmeyecek tabi, o yol oradan geçince etrafında yerleşim başlayacak ve o güzelim ormandan geriye ne kalacak hep birlikte göreceğiz maalesef

• Ya İstiklal caddesinin hali. O ağaçlar bir yerinize mi battı ki kestiniz? Ağaçları kestiniz de çok mu temiz oldu cadde? Aksine leş gibi. Bak şimdi caddede yürüyen bir kadın düşmüş elini kırmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: remoraa

http://samsungcamera.com/samsung-smart-camera-nx3000-blends-retro-design-excellent-performance-and-easy-connectivity/

ben bir +sını göremedim hocam pek gereksiz bence
  • antking kullanıcısına yanıt
    ekran ve kit lens değişmiş
  •  SAMSUNG NX SERİSİ ANA BAŞLIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antking -- 8 Mayıs 2014; 17:33:03 >

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.