Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

Yahu makine belki 30 defa kitlendi şu 4-5 gündür BF4 yüzünden, DİCE bi update çıkalrıp neden çözmüyor şu sorunu ?

Arkadaşlar hala bu söylediğm sorınu yaşayan var mı PS3'te ? ve neden bir çözüm üretilmiyor ?

Önceki sayfalarda bu konu hakkında çok konuşuldu. BF4'teki donma sorunu kronik, her PS3 sahibi bu sorunla karşılaşıyor. Son kullanıcı olarak bizler bir şey yapamayız, DICE'ın güncelleme çıkarması gerekiyor. Niye çıkarmıyorlar dersen onu da DICE'a sormak lazım.

Makineye zarar gelmesinden korkuyorum açıkçası, Çünki her oynayışımda kitleniyor. bugün 3 kez kitlendi. harbiden insanın hevesi kırılıyor. Bu kitlenme olmasa PS3'de bile çok iyi bir oyun çıkarmışlar diyebilirdim ancak kitlenme sorunu maalesef sinirini bozuyor İnsanın. Acil bir Çözüm gerek buna.
  • quote:

Makineye zarar gelmesinden korkuyorum açıkçası, Çünki her oynayışımda kitleniyor. bugün 3 kez kitlendi. harbiden insanın hevesi kırılıyor. Bu kitlenme olmasa PS3'de bile çok iyi bir oyun çıkarmışlar diyebilirdim ancak kitlenme sorunu maalesef sinirini bozuyor İnsanın. Acil bir Çözüm gerek buna.

Donma sorunu yüzünden PS3'ün dosya sistemi bozuldu. Hard diski 2 kez formatlamak zorunda kaldım. Söküp-takma ve formatlama işlerini bildiğim için zorlanmadım.

Geçen hafta trophy konusuna yazdığım mesaj;

quote:

2 gündür PS3 ile uğraşıyorum. Durduk yere tüm oyunlar kayboldu, menü geçişlerinde takılmalar oluyordu. Hard diski söküp taşınabilir HDD yuvasına bağlayarak tüm verileri silip üstüne başka bir dosya yazdırdım(Secure Erase programlarıyla). PS3'e taktıktan sonra güvenli moda geçip "Rebuild Database" diyerek veritabanını sıfırlayıp full format attım(Yaklaşık 7 saat sürdü). Bu işlemleri yaptıktan sonra sorun düzeldi. 2009 yılından beri hiç format atmadığım için yaklaşık 4-5 GB'lık bozuk dosya öylece duruyordu. Hepsi temizlendiği için sistem daha stabil çalışıyor. Eğer bunun gibi bir sorunla karşılaşırsanız bu mesaj işinize yarayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 21 Ocak 2014; 22:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

ben de bir soru sorayım silahlarla ilgili hazır çok soru soruluyorken

Oyunu çıktığı gün aldım o günden beri 1 kere dahi campaign e girmedim. Bu yüzden campaign de hangi silahlar açıldığına dair hiç fikrim yok. MP412 rex tabancası campaign de mi açılıyor ? Tabancalar kısmında gördüğümü hatırlamıyorum.
    Bir de ps3 te oynarken açtığım ancak nasıl kullanıldığı hakkında bilgimin olmadığı bir silah var . Engineer sınıfında en son açılan FGM - 172 SRAW roketatarı nasıl kullanılıyor ? Millet helikopter düşürüyor ben önümdeki tankı vuramıyordum bununla

FGM-172 SRAW güzel bir alet. Mevzu şu onda. Aim alıp basıp attığında giden füzeyi yönlendirebiliyorsun. Eğer biri laser ile işaretlerse kara veya hava aracına da gönderebiliyorsun. Onda tek sıkındı bazen atıp hemen kaçman gereken durumlarda füze istem dışı yön değiştiriyor. Ona dikkat etmek lazım.

Campaing'de açılan silahlara da battlelog Assignment bölümünde en altta görebilirsin. Bölümleri altın ile bitirince veriyor.

zoom almadan ateş edice sraw attığın yere gidiyor diye biliyorum ama yanlışta olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

ben de bir soru sorayım silahlarla ilgili hazır çok soru soruluyorken

Oyunu çıktığı gün aldım o günden beri 1 kere dahi campaign e girmedim. Bu yüzden campaign de hangi silahlar açıldığına dair hiç fikrim yok. MP412 rex tabancası campaign de mi açılıyor ? Tabancalar kısmında gördüğümü hatırlamıyorum.
    Bir de ps3 te oynarken açtığım ancak nasıl kullanıldığı hakkında bilgimin olmadığı bir silah var . Engineer sınıfında en son açılan FGM - 172 SRAW roketatarı nasıl kullanılıyor ? Millet helikopter düşürüyor ben önümdeki tankı vuramıyordum bununla

FGM-172 SRAW güzel bir alet. Mevzu şu onda. Aim alıp basıp attığında giden füzeyi yönlendirebiliyorsun. Eğer biri laser ile işaretlerse kara veya hava aracına da gönderebiliyorsun. Onda tek sıkındı bazen atıp hemen kaçman gereken durumlarda füze istem dışı yön değiştiriyor. Ona dikkat etmek lazım.

Campaing'de açılan silahlara da battlelog Assignment bölümünde en altta görebilirsin. Bölümleri altın ile bitirince veriyor.

zoom almadan ateş edice sraw attığın yere gidiyor diye biliyorum ama yanlışta olabilir.

Doğru, o zaman düz gidiyor.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ben ole bir silah bilmiyorum ayni oyunumu oynadik biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Ben ole bir silah bilmiyorum ayni oyunumu oynadik biz

Hayır oyanamadık tabi ki gel dedik gelmiyorsun. :P
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ha bu bf4 yani tamam ihtiyar ben bilmiyorum onu

• quote:

Orijinalden alıntı: E4gleturk

Bence bir sonraki battlefield oyununa belli basli kisitlama getirmeleri lazim ornegin 32 kisilik bir takimda en fazla 8 kisi recon klasini secebilsin gibi kisitlamalar getirmeleri lazim millet iyice trollesti sadece recon secip manyak manyak isler yapiyorlar claymore c4 Allah ne verdiyse alip catiya cikiyor adamlar bir oyunda 15 tane sniper olurmu arkadas Bide susturucu takmislar DRM silahlarina CILK CILK CILK CILK CILK, gelde sövme simdi

öyler oynarlarsa sizin takım bütün bayrakları alır onlarda kaybeder bu kadar basit.Zaten özel server kiralama olayı gelsin onu adminler yasaklar.
  • quote:

quote:

Donma sorunu yüzünden PS3'ün dosya sistemi bozuldu. Hard diski 2 kez formatlamak zorunda kaldım. Söküp-takma ve formatlama işlerini bildiğim için zorlanmadım.

quote:

2 gündür PS3 ile uğraşıyorum. Durduk yere tüm oyunlar kayboldu, menü geçişlerinde takılmalar oluyordu. Hard diski söküp taşınabilir HDD yuvasına bağlayarak tüm verileri silip üstüne başka bir dosya yazdırdım(Secure Erase programlarıyla). PS3'e taktıktan sonra güvenli moda geçip "Rebuild Database" diyerek veritabanını sıfırlayıp full format attım(Yaklaşık 7 saat sürdü). Bu işlemleri yaptıktan sonra sorun düzeldi. 2009 yılından beri hiç format atmadığım için yaklaşık 4-5 GB'lık bozuk dosya öylece duruyordu. Hepsi temizlendiği için sistem daha stabil çalışıyor. Eğer bunun gibi bir sorunla karşılaşırsanız bu mesaj işinize yarayacaktır.

Benim mkaineye öyle birşey olursa şahsen yapamam ben bu işlemleri, aşırı karışık ve zor gözüktü gözüme. PS3 format atma vs bile bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dream-Fi

PSN ID mi ekleyebilirsiniz.akşamları online oluyorum

Hocam sen invite atınca girdim, çok güzel bir maç oluyordu hatta bizim SQUAD!dan bir arkadaşla (OZANKAYA34) yatı patlattık 4 kill kile 800 küsür puan aldım :) Ancak yine oyun makineyi kitledi, bu en az 10'uncu defa oluyor, bu makineyi donma problemini bir an evvel çözmeli DİCE, ps3'ü düğmeden kapata kapata yoruldum artık.

aynen ps3 ü normal kapatamaz oldum sürekli bf oynadığımdan her açılışta düzeltme mesajı vs.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim mkaineye öyle birşey olursa şahsen yapamam ben bu işlemleri, aşırı karışık ve zor gözüktü gözüme. PS3 format atma vs bile bilmiyorum.

acaba ps3 donma olayı yüzünden kendini dağıtırsa yapımcıya dava açabiliyomuyuz?
  • Böyle garip bir yer keşfettim :) Millet savaşıyor ben kafama göre takılıyorum oda ayrı bir olay :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 21 Ocak 2014; 23:22:52 >
  • La BF4 6GB yükledik kaldı , sonra ne yapıyoruz mutli kısmını yüklemek için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

La BF4 6GB yükledik kaldı , sonra ne yapıyoruz mutli kısmını yüklemek için ?

Dijital mi. Birşey yapmıyorsun o kendi yüklüyor. Ana menüye çık, BF4'ün üzerine gel, Options tuşuna bas. 'Bilgi'den ne kadar yüklediğini görebilirsin.
  • quote:

quote:

La BF4 6GB yükledik kaldı , sonra ne yapıyoruz mutli kısmını yüklemek için ?

Dijital mi. Birşey yapmıyorsun o kendi yüklüyor. Ana menüye çık, BF4'ün üzerine gel, Options tuşuna bas. 'Bilgi'den ne kadar yüklediğini görebilirsin.

he anladım bilgide download status de görüyormuşuz ne kadar ilerlediğini
  • kalmış 25 GB , beline kuvvet
  • quote:

kalmış 25 GB , beline kuvvet

Single'da ilk bölüm oynanabilir halde, beklerken ısınabilirsin.
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    ben hala bilmiyorum ya revive yapmayı ölen adamın üstüne geliyorum bişey çıkmıyor defib mi gerekli yada support mu olmam gerekiyor revive yapmak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

ben hala bilmiyorum ya revive yapmayı ölen adamın üstüne geliyorum bişey çıkmıyor defib mi gerekli yada support mu olmam gerekiyor revive yapmak için?

Assault olup Gadget lardan birini Defib seçmeniz lazım. Haritada ölenler üzerinde kalp atışı sekli cikar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 22 Ocak 2014; 0:37:56 >
  • Tam oyundan çıkacağım yine kitlendi makine arkadaş, yine reset yine tuştan kapama. 1 haftada 50 defa kitledi makineyi oyun, pes etmek üzereyim nerdeyse.
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.