Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Motosikletle tank avlamaca. (Helikopter aromalı)

Yok atik abi ben surucu olurum sen c4 cu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sabah 30/34 GB'dı download kapattım makinayı. Öğleden sonra arayıp açtıracağım evi. Nette kopma olmaz, bozuk inmezse vs akşam multideyim.

Flood oldu ya la.

Bozuk inme gibi bi durum olmuyor ya ps4 te benim net kac kere koptu geldi tas gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ps4 de multiplayer oynarken oyun sapıttı.Benim adamın belden aşağısı yerin dibine girip girip çıktı.İkinci kattan birinci kata falan düştü adam durup dururken vs. Serverda mı bir problem oldu yoksa başka bir sıkıntı mı oldu anlamadım.Daha önce böyle bir şey ile karşılaşan oldu mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-public!

Dün ps4 de multiplayer oynarken oyun sapıttı.Benim adamın belden aşağısı yerin dibine girip girip çıktı.İkinci kattan birinci kata falan düştü adam durup dururken vs. Serverda mı bir problem oldu yoksa başka bir sıkıntı mı oldu anlamadım.Daha önce böyle bir şey ile karşılaşan oldu mu arkadaşlar?

Bana oldu 1 kez ama çok önemsememek lazım. Dediğin gibi Zavod da adam bir den yerin altına doğru kaymaya başladı . Belden aşağısı içeri falan girdi.

Bir de Gunshipten aldım 1 kere paraşüt açtım düzgün iniş yaptım derken bir anda yerin altına doğru düşmeye başladı adam 3-4 metre düştü sonra denizde yüzer gibi yüzüyordum . Bu olay da Lancing Dam mıydı orada oldu. Üstümden tank falan geçti hani yukarıya doğru yüzünce çıkar gibi olup tekrar 3-4 metre düşüyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: re-public!

Dün ps4 de multiplayer oynarken oyun sapıttı.Benim adamın belden aşağısı yerin dibine girip girip çıktı.İkinci kattan birinci kata falan düştü adam durup dururken vs. Serverda mı bir problem oldu yoksa başka bir sıkıntı mı oldu anlamadım.Daha önce böyle bir şey ile karşılaşan oldu mu arkadaşlar?

Bana oldu 1 kez ama çok önemsememek lazım. Dediğin gibi Zavod da adam bir den yerin altına doğru kaymaya başladı . Belden aşağısı içeri falan girdi.

Bir de Gunshipten aldım 1 kere paraşüt açtım düzgün iniş yaptım derken bir anda yerin altına doğru düşmeye başladı adam 3-4 metre düştü sonra denizde yüzer gibi yüzüyordum . Bu olay da Lancing Dam mıydı orada oldu. Üstümden tank falan geçti hani yukarıya doğru yüzünce çıkar gibi olup tekrar 3-4 metre düşüyordu.

Cevap için teşekkürler.Sıkıntı yeter ki oyundan olsun,makineden kaynaklı olmasın da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskol

Sormak istediğim birkaç soru var.

1- Bir servera giriyorum ama o serverda takım değiştirmek nasıl oluyor ? Arkadaşlarımın olduğu takıma nasıl geçicem.

2- Level atlayıp yeni silahlar vs açmak için taktik rica edebilir miyim. Oyundan uzun zaman ayrı kaldım herseyi unutmuşum.

Start>Team Setup>R3(Switch Team)

Hızlıca level atlamak veya kolay yoldan silahları açmak istiyorsan Domination modunu oynamanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raskol

Sormak istediğim birkaç soru var.

1- Bir servera giriyorum ama o serverda takım değiştirmek nasıl oluyor ? Arkadaşlarımın olduğu takıma nasıl geçicem.

2- Level atlayıp yeni silahlar vs açmak için taktik rica edebilir miyim. Oyundan uzun zaman ayrı kaldım herseyi unutmuşum.

Silah açmak için dominaton level kasmak için conquest daha iyi gibi geliyor bana. Bu arada boostlarını kullanmayı unutma optionsdan sağ altta :) battlepackleri açmayı unutma.
  • quote:

Bir insan evladı da kilitlenip patlatmamış ki :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

ben hala bilmiyorum ya revive yapmayı ölen adamın üstüne geliyorum bişey çıkmıyor defib mi gerekli yada support mu olmam gerekiyor revive yapmak için?

arkadaş anlatmış debif eline gelince ateş eder gibi r2 yapıcaksın

teşekkürler

Basip revive edersen 20 puan kazanirsin ve arkadaşın 20 canla kalkar. Bir iki saniye basili tutup sarj ederek kaldirirsan 100 puan alirsin ve arkadasin 100 canla kalkar.

O bir iki saniye o kadar değerli oluyor ki çoğu zaman sanki 20 le revive yapıp üzerine paket atmak daha kullanışlı geliyor bana.
    Birde yeni revive ye başlayan arkadaşlara bir iki tavsiye:
    Revive yapacağınız kişinin dibine kadar gitmenize gerek yok. Belli bir uzaklıktan da revive yapabilirsiniz. Hatta bir seferinde orta yerinden kırılmış bir duvarın deliğinden revive yaptım;yarıldık arkadaşla gülmekten.
    Ayrıca isterseniz revive yapacağınız kişinin üzerinden koşarken de revive yapabilirsiniz. Başında durup beklemenize gerek yok.

Bu revive olayı çok iyi oluyor :) biri bir canlandırıyor kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum özellikle kabune :) gelip buluyor beni...
    bazen dibine kadar gidince bile yapmıyor bazende mefta olmuş kişinin bedeni havalarda uçuyor :)) bir türlü bulamıyorum canlandıracağım kişiyi :) boşa alet sallıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

ben de bir soru sorayım silahlarla ilgili hazır çok soru soruluyorken

Oyunu çıktığı gün aldım o günden beri 1 kere dahi campaign e girmedim. Bu yüzden campaign de hangi silahlar açıldığına dair hiç fikrim yok. MP412 rex tabancası campaign de mi açılıyor ? Tabancalar kısmında gördüğümü hatırlamıyorum.
    Bir de ps3 te oynarken açtığım ancak nasıl kullanıldığı hakkında bilgimin olmadığı bir silah var . Engineer sınıfında en son açılan FGM - 172 SRAW roketatarı nasıl kullanılıyor ? Millet helikopter düşürüyor ben önümdeki tankı vuramıyordum bununla

FGM-172 SRAW güzel bir alet. Mevzu şu onda. Aim alıp basıp attığında giden füzeyi yönlendirebiliyorsun. Eğer biri laser ile işaretlerse kara veya hava aracına da gönderebiliyorsun. Onda tek sıkındı bazen atıp hemen kaçman gereken durumlarda füze istem dışı yön değiştiriyor. Ona dikkat etmek lazım.

Campaing'de açılan silahlara da battlelog Assignment bölümünde en altta görebilirsin. Bölümleri altın ile bitirince veriyor.

zoom almadan ateş edice sraw attığın yere gidiyor diye biliyorum ama yanlışta olabilir.

hedefin altına nişan alıp bırakırsan hedefi buluyor
  • Single Player'ı yeni bitirdim, Multiplayer'a girmeye hala tırsıyorum beni harcarlar diye (Yıllardır hep COD oynadım, ilk BF tecrübem + ilk defa konsolda FPS oynuyorum)

Bir sorum var dürbünlü silahlar hakkında, soldaki yön tuşlarından alt tuş ile 0-50-100-150 metre gibi ayarlar yapıyoruz. O ayar ne için? Single oynarken nişan aldığım kişinin uzaklığına göre değiştirdim onu ara ara fakat tam olarak kullanım amacı nedir Birisi açıklayabilir mi?
  • Dün bir bug başıma geldi .oyunun tüm haritası açıldı senaryo kısmında .open world oldu oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Single Player'ı yeni bitirdim, Multiplayer'a girmeye hala tırsıyorum beni harcarlar diye (Yıllardır hep COD oynadım, ilk BF tecrübem + ilk defa konsolda FPS oynuyorum)

Bir sorum var dürbünlü silahlar hakkında, soldaki yön tuşlarından alt tuş ile 0-50-100-150 metre gibi ayarlar yapıyoruz. O ayar ne için? Single oynarken nişan aldığım kişinin uzaklığına göre değiştirdim onu ara ara fakat tam olarak kullanım amacı nedir Birisi açıklayabilir mi?

Adam kaç metrede ise ona göre ayarlıyorsun mermi yarı yolda düşmesin diye. Birde onu 0 tutup dürbündeki çizgilerden de ayarlayabilirsin.
  • Ps4 ile oyunun yeni kontrollerine alisamadim.R3 bicak yuvarlak egilme tusu. Sadece bu 2 tusun yerini degistirme sansim var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Ps4 ile oyunun yeni kontrollerine alisamadim.R3 bicak yuvarlak egilme tusu. Sadece bu 2 tusun yerini degistirme sansim var mi?

Var Options tan soldier Buttons sanırım Veteran yapınca değişiyor ikisi

• quote:

video dehşet cidden,

c4 sınırsız mı yahu ben 1 adet sanıyordum
  • sorun.!!
    sayfaları okuyamadım,eğer konşulduysa çok pardon.
    bf4 preium satın aldım ancak yükleme ile ilgili bir sıkıntı var
    dlc yi indiriyorum kurulum aşamasına geçemiyor.
    "waiting to install"(kurulum bekleniyor)
    diye yazıyor ve kalıyor ilerlemiyor
    aynı sorun ile karşılaşan oldu mu?
  • C4'ü atan adam motorun üstüne ammo pack atmış, (düşmüyor demek ki) kullandıkça doluyor. Videnonun sonlarına doğru ammo bitti diyor duruyolar tekrar atıyor, tam yola çıkıyorlar slama basıp patlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

c4 sınırsız mı yahu ben 1 adet sanıyordum

Sınırsız değil, dikkatli bakarsan motosikletin selesine sağlık paketi ve cephane kutusu koymuşlar. Bu sayede C4 bitince yenisi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 22 Ocak 2014; 14:36:27 >
  • sen hangisiydin ya dün erken girince oyuna epeyce yeni arkadaşla tanıştım. undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 22 Ocak 2014; 14:36:06 >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.