Şimdi Ara

PHILIPS 40PFL5805H/12 ve sinema sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu sıralar bi LCD tv almak için araştırma yaparken bugün reklamını gördüğüm Philips 40PFL5805H/12 lcd tv hediye olarak Philips HTS3540 sinema sistemi veriyor. Fiyat uygun gibi ama yinede tavsiye almakta yarar var. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini söylerse faydalı olur gibi geliyor.

Teşekkürler.

http://www.darty.com.tr/e_commerce/LED-TV/PHILIPS/40PFL5805H/12-p-47098-c-9.htm

• endoff imkanın varsa gerçekten kaçırılmayacak kadar güzel bir yeniyıl kampanyası

ses sisteminin vatandaki %25 indirimli fiyatı bile 637 lira yani senin tv 1363 liraya gelecekki bu fiyata imkansız

kesinlikle çok iyi bir tv ve fiyat kardeşime 5624 lcd aldık ondan bile çok memnunuz bunda üzerine amblight 2 var

hemen al arkadaşımmillet uyanıpta stok bitmeden

bir de şu başlığa bak iyi yorumlar var

http://forum.donanimhaber.com/m_39483871/tm.htm

ses sistemi de hdmi çıkışa sahip galiba upscaling ile görüntüyü iyileştiriyor valla kaçırma

keşke benim imkanım olsaydı 1 saniye bile tereddüt etmezdim

http://www.philips.com.tr/c/ev-sinema-sistemleri/immersive-sound-hdmi-1080p-hts3540_12/prd/ ses sistemi linki

http://www.philips.com.tr/c/televizyonlar/5000-serisi-philips-40-inc-full-hd-1080p-dijital-tv-40pfl5805h_12/prd/ tv linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn20 -- 29 Aralık 2010; 21:57:44 >

• Süper fiyat kaçmaz
  • Gisip yerinde görüp diğer tv ler ile görüntüsünü karşılaştırıp alınız.
  • Arkadaşım ankara maltepe avm den 3 saat önce aldım (son led ve ses sistemiydi) yarın gelip kuracaklar inşallah...Ben philips'i pek başarılı bulmuyorum tv lerde gidip yerinde görmek istedim..Gerçekten görüntü çok net... diger ledlere bakarak bayağı kalın gibi geldi bana,samsung ledle karşılaştırdım 4 kat daha kalın..oda amblight özelliginden sanırım...Ses sistemine gelecek olursak bas kutusu pek iyi degil tizler canlı görünüm güzel dvd player de gayet başarılı,yarın kursunlar bakalım..geriye sadece hd uyumlu bi uydu alıcı kaldı... İmkanın ve stokta varsa kaçırma bence ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemal.ulas

Arkadaşım ankara maltepe avm den 3 saat önce aldım (son led ve ses sistemiydi) yarın gelip kuracaklar inşallah...Ben philips'i pek başarılı bulmuyorum tv lerde gidip yerinde görmek istedim..Gerçekten görüntü çok net... diger ledlere bakarak bayağı kalın gibi geldi bana,samsung ledle karşılaştırdım 4 kat daha kalın..oda amblight özelliginden sanırım...Ses sistemine gelecek olursak bas kutusu pek iyi degil tizler canlı görünüm güzel dvd player de gayet başarılı,yarın kursunlar bakalım..geriye sadece hd uyumlu bi uydu alıcı kaldı... İmkanın ve stokta varsa kaçırma bence ..

hayırlı olsun arkadaşım başlığı açan arkadaşımızdan başka herkes alacak herhalde yukarıda bir link paylaştım forum içinden orada albani isimli arkadaşın kalınlığın kaynağı hakkındaki yorumuna bakabilirsin bence philips sd yayın kalitesi olarak diğer markalardan çok daha iyi o konuda için rahat olsun

• darty ürün var ama ses sistemi hediyesini kaldırmışlar sanıırm bilgisi olan varmı?
  • evet link deki detayları okudum hocam faydalandımda saolasın...Başka bi arkadaşa almak için araştırdık ve müşteri hizmetlerini aradık..ses sistemleri tamamen tükenmiş..sadece Led ler varmış ellerinde
  • yorumlar ve bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaşlar. aragorn20 nin dediği gibi bi ben alamadım galiba :( sağlık olsun her şeyde vardır bir hayır.
  • hayırlısı olsun gerçi fiyatı tekil olarak 300 lira aşağı indirmişler ama hediyenin değeri 700 lira olunca pahalı kalıyor şimdi
  • koçtaş darty de urun 5805 led tv nın yanın da ses sıstemının kalmadıını ıdda ederek elektrıklı supurge hedıye verıyolardı.istenmemesı halınde 1999 tl lık urune 300 tl ındırım yaptıklarını soledıler.bence ses sıstemı nı gomduler ne kadar depoda urun varsa o kadar da ses sıstemı olması gerektıgını dusunuyorum.ben hala muallaktayım.tv gercekten hos ama uzerıne bı kac yuz lıra verıp sony dusunuyorum 40nx700 hayırlısı karar veremedım hala alan arkadaslara hayırlı olsun urun hala mevcut sordurdum koctasta 8 adet karoseldede 5 tane vardı saat 21:30 cıvarı ıle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayzinguard

koçtaş darty de urun 5805 led tv nın yanın da ses sıstemının kalmadıını ıdda ederek elektrıklı supurge hedıye verıyolardı.istenmemesı halınde 1999 tl lık urune 300 tl ındırım yaptıklarını soledıler.bence ses sıstemı nı gomduler ne kadar depoda urun varsa o kadar da ses sıstemı olması gerektıgını dusunuyorum.ben hala muallaktayım.tv gercekten hos ama uzerıne bı kac yuz lıra verıp sony dusunuyorum 40nx700 hayırlısı karar veremedım hala alan arkadaslara hayırlı olsun urun hala mevcut sordurdum koctasta 8 adet karoseldede 5 tane vardı saat 21:30 cıvarı ıle.

ben zaten internet sitelerinden baktım orada yazan fiyat tek olarak 1699 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

hayırlısı olsun gerçi fiyatı tekil olarak 300 lira aşağı indirmişler ama hediyenin değeri 700 lira olunca pahalı kalıyor şimdi

kesınlıkle dostum haklısın
  • Sony 40nx700 tvyı yorumlayabılırmısınız kullanan arkadaslar varmı acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.