Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21712172217321742175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

Bronze takım budur bence :)

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#KiTzkeXYbdVoG

Hakkaten çok güzel takım

Muhibbi'nin kine çok yakın..Tek fark Westcarr birinizde yedek, birinizde takımın herşeyi...Bence kapışmalısınız..

Edit : Lafımı geri alıyorum..Westcarr'la 5 maçta 11 gol atmışssın..Seninde favori adamınmış...

aslinda westcarr`i diger klasik bronze kadroda kullaniyorum :-) bu kadro bide silver brezilya cok keyif aliyorum:-)

Salih (yanlış hatırlamıyorum degılmı) bronze rakiplerden nefret ettiğim için geçmek istemiyorum bronze kadroya..Ama westcarr'ı ınanılmaz begenıyorum Muhibbi'yle oynarken..

Senınle bır oynayamadık, eklede bu hafta bır mac yapalım...

Ben xbox'tayım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

quote:

Orijinalden alıntı: mertkai

oyunun uzakdan en iyi şut çeken ismi ?

bildiğimden değil ama tahminim rooney dir

Gary Gardner
  • şu taiwo resmen adamın beynini çıkartmışlar gibi oynuyor
  • bugün şu script nanesini bir türlü yenemedim. ne yaparsam yapayım mütamadiyen saçmalayıp gol yiyiyorum
  • quote:

Hem "Outside Foot Shot" hem "Long Shot Taker" trait'i olan sayılı oyuncular..

-Miccoli
    -Suarez
    -Forlan
    -Barrios
    -Müller
    -Higuain

Ama Long Shot ve Shot Power'ı en yuksek olanlar...

Rooney ve Ibra 'dır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: simetrik

quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Page

quote:

@ Jimmy Page

Evet Xbox kolları için öyle bir söylenti var...Sony'nin bu işe bir el atması lazım..

Sony kendi engelledi zaten Xbox controller'ın ps'de kullanılmasını. Dizaynın patenti Microsoft'ta olduğu için benzer bişey yapamıyorlar.

Gerçekten de ikisini de kullanıp dualshock'u tercih eden insan çok azdır. Ds ile fps de oynamak çok zor.

ben ps3 padi ile başladım sonra Xbox padine geçtim. Kesinlikle xbox ile kontrol daha kolay

Xbox controller'ı ps'e nasıl bağladınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu ps3 kolunun sarjını kaybettim :D bi tane eski bi kablo bldum ucları uyuyo ama sadece 15 cm :D

takıyorsun sadece wirilessli olarak görmüyo yani sarj etmiyo tak çıkar oluyo :( napacammm
  • quote:

quote:

Hem "Outside Foot Shot" hem "Long Shot Taker" trait'i olan sayılı oyuncular..

-Miccoli
    -Suarez
    -Forlan
    -Barrios
    -Müller
    -Higuain

Ama Long Shot ve Shot Power'ı en yuksek olanlar...

Rooney ve Ibra 'dır...

ya bu adam ? cok iyi özellikleri görünüyo ?

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Ball control - 91
    Crossing - 58
    Curve - 53
    Dribbling - 73
    Finishing - 99
    FK Acc. - 48
    Heading Acc. - 99
    Long pass - 70
    Long shots - 84
    Marking - 29
    Penalties - 99
    Short pass - 91
    Shot power - 99
    Slide tackle - 23
    Stand tackle - 37
    Volleys - 99

Acceleration - 77
    Agility - 87
    Balance - 66
    Jumping - 62
    Reactions - 79
    Sprint speed - 74
    Stamina - 99
    Strength - 99

Aggression - 79
    Att. position - 73
    Interception - 51
    Vision - 66

• Pack'lerden 3 kere çıktı bu adam...Artık deneyeyım dedım...Mavı Huntelaar gıbı cok ağır, dönüşleri çok yavaş..Shoot tuşunu bastıktan sonra topa vuruna kadar defans gelıp alıyor ayağından.Onun için şutu 94 değil 99 olsa da birşey ifade etmiyor...Alınmaz..Illa uzun ve yavaş forvet ıstıyorsan Carroll ve Dzeko bu adamdan 10 gömlek üstün adamlardır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 22 Temmuz 2012; 13:27:20 >
  • arkadaşlar fransa milli takımı kuruyorum . birkaç sorum olacak. CB de sakho mu yoksa if mbiwa mı ? forvette sif remy(85) mi yoksa if gameiro mu yada toty giroud mu ? sağ bekte sagna mı yoksa toty debuchy mi ? sol bekte regular evra mı yoksa if clichy mi ? teşk. başka tavsiyelerinz varsa belirtirsenz memnun olurum . 4-1-2-1-2 dizilişnde oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alp10ur

arkadaşlar fransa milli takımı kuruyorum . birkaç sorum olacak. CB de sakho mu yoksa if mbiwa mı ? forvette sif remy(85) mi yoksa if gameiro mu yada toty giroud mu ? sağ bekte sagna mı yoksa toty debuchy mi ? sol bekte regular evra mı yoksa if clichy mi ? teşk. başka tavsiyelerinz varsa belirtirsenz memnun olurum . 4-1-2-1-2 dizilişnde oynuyorum.

CB : Sakho

Forvette : Remy + IF Gameiro Yanyana (Öldürücüdür)...

RB : Fanni derim ama büyük ihtimal IF CB fANNİ kullandıgın ıcın, Sagna diyorum..

LB : Ben Evracıyım, ama Clichy'yi inan çok seven var..
  • quote:

quote:

arkadaşlar fransa milli takımı kuruyorum . birkaç sorum olacak. CB de sakho mu yoksa if mbiwa mı ? forvette sif remy(85) mi yoksa if gameiro mu yada toty giroud mu ? sağ bekte sagna mı yoksa toty debuchy mi ? sol bekte regular evra mı yoksa if clichy mi ? teşk. başka tavsiyelerinz varsa belirtirsenz memnun olurum . 4-1-2-1-2 dizilişnde oynuyorum.

RB : Fanni derim ama büyük ihtimal IF CB fANNİ kullandıgın ıcın, Sagna diyorum..

sağol yener abi .dediğin gibi cb de if fanni ve sakho yaptım . sol bekte if clichy yedeği evra değiştire değiştire oynatırım. sağ beke sagna yı koydum . cdm de toty mavuba . lm de ribery. rm de if ben arfa. cam nasri . forvette su an up benzema ve sif remy var . if gameiro alıcam değiştire değiştire oynatırım. teşekkürler tavsiyelerin için.

• quote:

quote:

quote:

sağol yener abi .dediğin gibi cb de if fanni ve sakho yaptım . sol bekte if clichy yedeği evra değiştire değiştire oynatırım. sağ beke sagna yı koydum . cdm de toty mavuba . lm de ribery. rm de if ben arfa. cam nasri . forvette su an up benzema ve sif remy var . if gameiro alıcam değiştire değiştire oynatırım. teşekkürler tavsiyelerin için.

Harika takım olmuş!!!!! Bende uzun süre simsiyah Ligue1 yapmıştım..Gerçekten çok keyifliydi...En beğendiğim 2 adam İF GAMEİRO VE IF VALBEUENA 'ydı...

RM'de mutlaka IF Valbuena derim...Daha ingilterede onun kadar kaliteli RM ile oynamak nasip olmadı..İnanılmaz hızlı ! ve En iyi bileklerden birine sahip...Ben Arfa'dan bile ince bileğe sahip...

CDM için toty mavuba güzel benımde hoşuma gitti..Güzel yapmışssın...Ancak Cam'da nasri olmamış bence...ben SİF NENE oynattım CAM'da inan bir maç bile takım momentum yemedı yada oyuncular sapıtmadı dıyebılırım..Nene tam CAM ıcın yaratılmış 90 pas 90 sut 90 pace:)) Sen bılırsın tabı...Yıne Belhanda var alternatıf...Nasri o bölge için bence biraz zayıf bir adam...Sonuçta kanattan açılan ortalarının birçoguna CAM kafa vurucak unutma derim...

Bunlar nacize fikirlerimdir...Fransa coooook iyidir..Iyı yapmıssın cok begenceksın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 22 Temmuz 2012; 16:04:09 >

• Yukarda bayagi iyi adamlar konusulmus biraz kaliteyi dusuruyim oncelikle 4-3-2-1 oynuyorum orta sahada solda anderson ortada toure sagda jack wil oynuyo simdi modrici alicam ama hangisini kesiyim toureyi kesmem andersonunda defansi iyi jack willi dusunuyorum sizce hangisi:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmazingGrace -- 22 Temmuz 2012; 16:36:56 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Harika takım olmuş!!!!! Bende uzun süre simsiyah Ligue1 yapmıştım..Gerçekten çok keyifliydi...En beğendiğim 2 adam İF GAMEİRO VE IF VALBEUENA 'ydı...

RM'de mutlaka IF Valbuena derim...Daha ingilterede onun kadar kaliteli RM ile oynamak nasip olmadı..İnanılmaz hızlı ! ve En iyi bileklerden birine sahip...Ben Arfa'dan bile ince bileğe sahip...

CDM için toty mavuba güzel benımde hoşuma gitti..Güzel yapmışssın...Ancak Cam'da nasri olmamış bence...ben SİF NENE oynattım CAM'da inan bir maç bile takım momentum yemedı yada oyuncular sapıtmadı dıyebılırım..Nene tam CAM ıcın yaratılmış 90 pas 90 sut 90 pace:)) Sen bılırsın tabı...Yıne Belhanda var alternatıf...Nasri o bölge için bence biraz zayıf bir adam...Sonuçta kanattan açılan ortalarının birçoguna CAM kafa vurucak unutma derim...

Bunlar nacize fikirlerimdir...Fransa coooook iyidir..Iyı yapmıssın cok begenceksın..

sağol abi yazlıkta oldugum ıcın daha oynamak nasip olmadı bu takımla web app den takılıyorum oyle kısmetse bu akşam oynucam . rm de ben arfa yı 5 skill oldugu için tercih ettm ama eğer begenmezsem satıp valbuena yı alıcam. cam de nasri yerine nene daha iyi olablir kesinlikle doğru ama onu da su "one club or one country" turnuvası bitince yaparım advanced cup sevmiyorum artık cok sıkıldım ondan. ben seni psn e eklemiştim akşam müsait olursan birkaç maç yapabiliriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AmazingGrace

Yukarda bayagi iyi adamlar konusulmus biraz kaliteyi dusuruyim oncelikle 4-3-2-1 oynuyorum orta sahada solda anderson ortada toure sagda jack wil oynuyo simdi modrici alicam ama hangisini kesiyim toureyi kesmem andersonunda defansi iyi jack willi dusunuyorum sizce hangisi:D

yaya toure asla kesilmez. anderson yada jack willshere i kes bence arkadaşım. cm de essien cok iyi bence bpl de modric-toure-essien 3 lüsü cok isine yarayabilir. defansif olur diye düşünme essien defansif sadece. yaya toure nin ofansı da defansı kadar iyidir
  • Deli olacağım ya.4-3-2-1 oynuyorum ve ortadaki 3 CM asla yerinden kıpırdamıyor, "asla" derken ciddiyim.Ultra attacking yapıyorum, attacking work rate'leri high yapıyorum, yok yani asla, orta sahanın ortasında orada öylece duruyorlar.Hepsi 9 chem, kırmızı bağlantı felan da yok.
  • yahu bazen defans oyuncuları çok saçma kafa vurduruyolar deli oluyorum. adam dezavantajlıyken thiago silvanın üstünden kafa vuramaz abi, dünyada bunu becericek adam yoktur. boşuna mı 45 k verip aldım adamı içim yandı

bide aşırtma vuruşları çok abartı zorlaştırmamışlar mı ? yani oı kadar 180 derece plase vuran adam seken topa bile doğru düzgün aşırtma vuramıyo. euro 2008 deki gibi paraşüt olsun demiyorum ama kaleci açıldığında avlamak daha koaly olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AmazingGrace

Yukarda bayagi iyi adamlar konusulmus biraz kaliteyi dusuruyim oncelikle 4-3-2-1 oynuyorum orta sahada solda anderson ortada toure sagda jack wil oynuyo simdi modrici alicam ama hangisini kesiyim toureyi kesmem andersonunda defansi iyi jack willi dusunuyorum sizce hangisi:D

yaya toure asla kesilmez. anderson yada jack willshere i kes bence arkadaşım. cm de essien cok iyi bence bpl de modric-toure-essien 3 lüsü cok isine yarayabilir. defansif olur diye düşünme essien defansif sadece. yaya toure nin ofansı da defansı kadar iyidir

Yok zaten toureyi kesmem de jack willi kesiyim en iyisi az para daha toparlayinca essieni alabilirim saol

• bronze english squadd için önerileriniz var mı yani baba ilk 11 önerebilecek para sıkıntısı yok maç yapıp yapıp bi şekilde kazanırım
  • 
Sayfa: önceki 21712172217321742175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.