Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk-eagle

Bronze takım budur bence :)

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#KiTzkeXYbdVoG

Hakkaten çok güzel takım

Muhibbi'nin kine çok yakın..Tek fark Westcarr birinizde yedek, birinizde takımın herşeyi...Bence kapışmalısınız..

Edit : Lafımı geri alıyorum..Westcarr'la 5 maçta 11 gol atmışssın..Seninde favori adamınmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 22 Temmuz 2012; 0:12:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AmazingGrace

quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhanerturk95

Finale cıkınca noluyo bu takıma anlamadım ya sacma sapan goller yıyorum fınallerde bıktım artık ya :(

Bi gun final oynarken kalp krizi geciricem ben cok heycanlaniyorum sende heycanlaniysan sakin oynamiyi dene finale kadar cikaran takim finalde satmaz sahibini:D azevel final maci
    yaptim bende 3-0 galipken 3-3e dondu. 2.uzatmanin yarisinda 4.yude yedim nasil bi hirala firladiysam santradan torres yapistirdi cevabi da penaltilarda 2 kuluvallah bi elham aldim parayi.Torresim karadurum catal karam cingenem

iyi ya sen gene kazanmıssın kupayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Finale cıkınca noluyo bu takıma anlamadım ya sacma sapan goller yıyorum fınallerde bıktım artık ya :(

Finale kadar ılk 2 macını almamış kişiler çıkabiliyor karşına, keza pas yapmayı bılmeyen adamlarla yarı fınalde karşılaşabılırsın..Yanı adamın bırak yenmeyı gol atma sansı yok yarı fınalde karşına çıkmış...Aynı şey finalde olmuyor..(Oynamadan önce hub'lara bakarsanız görebilirsiniz, bazen yanıltıcı olsa da, oyunları zaten herşeyi eleveriyor.)

Finalde finali hakedenler çıkıyor..Dolayısıyla olay senın takımında degıl karşı tarafın becerisinden kaynaklı, takımın uzun süre top alamayınca rakibe momentum verirsin...Saçma sapan şeyler yapar takımın...

Ben açıkçası finale kadar, tat almıyorum..Artık turnuvalardan da almıyorum..İddaa ediyorum, dünyanın sayılı iyileri donanım haber forum turnuvalarında'dır...Online turnuva finallerinde 6-0 maç alırken, (10 maçta 3 gol anca yiyorum) ..Forumdaki sağlam arkadaşlarla oynarken, inanın pas vermeden sut cekmeden once 3 kere dusunuyorum

Edit : İmla

NOT :

Bu adam hariç....

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bu_Adam_FIFA_12yi_Oynuyor_Video-29700.htm

(Yanlışım yoksa Batu paylaşmıştı, hakkaten bu adam fifa'yı oynuyor:)

Haklısın artık bende zevk almıyorum turnuvalardan

Ayrıca bu adam nasıl biseydir ya :D Efsane oynuyo

• Xboxta UT coinsleri ne kadardan gidiyor ? Veya satan bir yer, biri var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Finale kadar ılk 2 macını almamış kişiler çıkabiliyor karşına, keza pas yapmayı bılmeyen adamlarla yarı fınalde karşılaşabılırsın..Yanı adamın bırak yenmeyı gol atma sansı yok yarı fınalde karşına çıkmış...Aynı şey finalde olmuyor..(Oynamadan önce hub'lara bakarsanız görebilirsiniz, bazen yanıltıcı olsa da, oyunları zaten herşeyi eleveriyor.)

Finalde finali hakedenler çıkıyor..Dolayısıyla olay senın takımında degıl karşı tarafın becerisinden kaynaklı, takımın uzun süre top alamayınca rakibe momentum verirsin...Saçma sapan şeyler yapar takımın...

Ben açıkçası finale kadar, tat almıyorum..Artık turnuvalardan da almıyorum..İddaa ediyorum, dünyanın sayılı iyileri donanım haber forum turnuvalarında'dır...Online turnuva finallerinde 6-0 maç alırken, (10 maçta 3 gol anca yiyorum) ..Forumdaki sağlam arkadaşlarla oynarken, inanın pas vermeden sut cekmeden once 3 kere dusunuyorum

NOT :

Bu adam hariç....

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bu_Adam_FIFA_12yi_Oynuyor_Video-29700.htm

Xboxta bu hareketleri yapmak kolay diyorlar. ps3 de bunları bu kadar seri yapabilen var mı aramızda merak ediyorum. çunku bunları ezberlemek falan akıl alır gıbı değil.

• Atılabilecek en iyi başlığı atmışlar zaten...Üstüne birşey koymaya gerek yok..B

BU ADAM FİFA 12'YI OYNUYOR!

Yarın eve döneyim, ekleyeceğim..Gerçekten maç yapmak isterim bu adamla..Bakalım kaç tane döşeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Xboxta UT coinsleri ne kadardan gidiyor ? Veya satan bir yer, biri var mı?

http://resim.donanimhaber.com/m_56533286/mpage_16/f_/key_//tm.htm#63125518

Bu başlıktan, coin satan kişilere ulaşabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

Djibril Cisse > Bent = Sturridge = Agbonlahor.

Ayrıca Cisse 4* skill moves.

Cisse gerçekte o kadar güçlü bir adam değil, şişirdikçe şişirmiş EA bazı oyuncuları.

Yok Miccoli yok Agbonlahor yok Cisse filan.

Alıyosun adamı, bakıyosun Benzema'dan Villa'dan Messiden iyi.

Miccoli'ye bak. Kafa vuruşu dışında herşeyi var. 90'la koşuyor, 85 le şut çekiyor, Özelliklerinde Longshot trait var. 4 Yıldızlı. Dribblingi süper.

Cisse ise hepsini yapıyor nasılsa? Neden orda burda sürünüyor bu adam o zaman? 4 yıldız bir de. Herif uzaktan yakından koşarak durarak hareket yaparak kafa ile zıplayarak oturarak gol atıyor.

EA'nın oyunu gözden geçirmesi gerekiyor.

Felipe Melo gibi adama 2 yıldız. Miguel Veloso'ya 2 yıldız verirken umursamazlar ama giderler Cisse gibi herife 4 yıldız verirler.
    Giderler sonra Vertonghen'e 3 yıldız verirler savunmacı adama.

Fifa 11 oynadım dün. Baroş 4, Niang 4, Alex 4, Emre 4, Arda 4, Felipe Melo 3, Ernst 4, Gökhan gönül 3 filan. Neredeyse Volkana bile 2 verecekler...

Hazard 4* olması bile EA'nin ne mal olduğunu gösteriyor. Gerçekte çöp olup oyunda abartı olan futbolcu çok, gerçekte iyi olup oyunda berbat olan da çok.

Örneğin Koscielny gerçekte +82 pace hakeden biri ama IF'sinde bile 71 pace var ki bu da kamyon IF Ivanovic ile aynı.

Adam en az Robinho ve Agüero kadar hızlı:http://www.youtube.com/watch?v=sm4C1RCRL4g

• quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

quote:

quote:

quote:

NOT :

Bu adam hariç....

Xboxta bu hareketleri yapmak kolay diyorlar. ps3 de bunları bu kadar seri yapabilen var mı aramızda merak ediyorum. çunku bunları ezberlemek falan akıl alır gıbı değil.

Xbox'ta bu hareketleri yapmak kolay ama kolaylık xbox'un kendisinden kaynaklanmıyor, Xbox360 Controller'dan kaynaklanıyor. O controller ile oyunculara daha hakim oluyorum ben açıkcası, ama ps3'ün dualshock'u bu kadar seri olmaya izin vermiyor. Elimde var bi' tane xbox controller ama ps3'te çalışmıyor çok uğraştım bulamadım çaresini.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Xboxta UT coinsleri ne kadardan gidiyor ? Veya satan bir yer, biri var mı?

http://resim.donanimhaber.com/m_56533286/mpage_16/f_/key_//tm.htm#63125518

Bu başlıktan, coin satan kişilere ulaşabilirsin..

Bunu arıyordum saol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

Hazard 4* olması bile EA'nin ne mal olduğunu gösteriyor. Gerçekte çöp olup oyunda abartı olan futbolcu çok, gerçekte iyi olup oyunda berbat olan da çok.

Örneğin Koscielny gerçekte +82 pace hakeden biri ama IF'sinde bile 71 pace var ki bu da kamyon IF Ivanovic ile aynı.

Adam en az Robinho ve Agüero kadar hızlı:http://www.youtube.com/watch?v=sm4C1RCRL4g

+1

• @ Jimmy Page

Evet Xbox kolları için öyle bir söylenti var...Sony'nin bu işe bir el atması lazım..
  • quote:

@ Jimmy Page

Evet Xbox kolları için öyle bir söylenti var...Sony'nin bu işe bir el atması lazım..

Sony kendi engelledi zaten Xbox controller'ın ps'de kullanılmasını. Dizaynın patenti Microsoft'ta olduğu için benzer bişey yapamıyorlar.

Gerçekten de ikisini de kullanıp dualshock'u tercih eden insan çok azdır. Ds ile fps de oynamak çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun uzakdan en iyi şut çeken ismi ?
  • quote:

quote:

Hakkaten çok güzel takım

Muhibbi'nin kine çok yakın..Tek fark Westcarr birinizde yedek, birinizde takımın herşeyi...Bence kapışmalısınız..

Edit : Lafımı geri alıyorum..Westcarr'la 5 maçta 11 gol atmışssın..Seninde favori adamınmış...

aslinda westcarr`i diger klasik bronze kadroda kullaniyorum :-) bu kadro bide silver brezilya cok keyif aliyorum:-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Hakkaten çok güzel takım

aslinda westcarr`i diger klasik bronze kadroda kullaniyorum :-) bu kadro bide silver brezilya cok keyif aliyorum:-)

Salih (yanlış hatırlamıyorum degılmı) bronze rakiplerden nefret ettiğim için geçmek istemiyorum bronze kadroya..Ama westcarr'ı ınanılmaz begenıyorum Muhibbi'yle oynarken..

Senınle bır oynayamadık, eklede bu hafta bır mac yapalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: mertkai

oyunun uzakdan en iyi şut çeken ismi ?

bildiğimden değil ama tahminim rooney dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Page

quote:

@ Jimmy Page

Sony kendi engelledi zaten Xbox controller'ın ps'de kullanılmasını. Dizaynın patenti Microsoft'ta olduğu için benzer bişey yapamıyorlar.

Gerçekten de ikisini de kullanıp dualshock'u tercih eden insan çok azdır. Ds ile fps de oynamak çok zor.

ben ps3 padi ile başladım sonra Xbox padine geçtim. Kesinlikle xbox ile kontrol daha kolay
  • kkornerlerde thiago silva ve boateng ceza sahası dışında duruyor içerdede robinho ile sneijder gelde kafayı yeme :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: simetrik

quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy Page

quote:

@ Jimmy Page

ben ps3 padi ile başladım sonra Xbox padine geçtim. Kesinlikle xbox ile kontrol daha kolay

PS3 te xbox pad i ile kesinlikle oynayamazmıyız ?

• 
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.