Şimdi Ara

///// YENİ SEAT IBIZA KULÜBÜ \\\\\ (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.885
Cevap
139
Favori
988.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ekstraların listelendiği bir fiyat broşürü varmı acaba intenette?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

bu ekstraların listelendiği bir fiyat broşürü varmı acaba intenette?

http://www.seat.com.tr/seat/fiyat_listesi/Opsiyonel_Ekipman_Tavsiye_Edilen_Fiyat_Listesi_2011b.pdf
  • dizel ibizalarda otomatik arka cam bile olmayışı sebebiyle kia proceed aldım. çok da memnunum. herkese tavsiye ederim :)
  • arkadaşlar beyaz ibizamın kaportasında küçük nokta halinde turuncu lekeler var ve yıkatınca da çıkmıyor :(
    sizce sebebi ne olabilir? aracım daha 1 senesini bile doldurmadı. geçen gün arabayı parkettiğim yerde mermer falan kesmiş olabilirler makineyle, sizce o mermer tozları boyaya yapışıp zarar vermiş olabilir mi? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: move_your_mind

arkadaşlar beyaz ibizamın kaportasında küçük nokta halinde turuncu lekeler var ve yıkatınca da çıkmıyor :(
    sizce sebebi ne olabilir? aracım daha 1 senesini bile doldurmadı. geçen gün arabayı parkettiğim yerde mermer falan kesmiş olabilirler makineyle, sizce o mermer tozları boyaya yapışıp zarar vermiş olabilir mi? :(

olabilir pasta cila denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

MErhaba,

Seat Ibiza almak istiyorum. 1.2 lt TSI 105 hp DSG Style -- 37.700 TL

Fakat anladığım kadarı ile bu modelde ESP - XDS - Hillholder özellikleri yok.

Bu özellikler ekstra ücretemi tabidir? kaç lira eklenir acaba?

Teşekkürler..

Maslak Doğuş Otomotion'da şu anda 2 adet kırmızı renk esp paketli tsi dsg ibiza var. Bilginize.
  • bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    1.2tsi ibiza dsg yi alalı 1ay oldu,araçtan gayet memnunuz.Tek sıkıntımız beklediğimizden biraz fazla yakıyor olması,şu an motor rodaj da diye öyle düşünüyoruz.Bugün 1000km yi gördüm hayırlısıyla umarım bundan sonra daha az yakar.Sizlere 2 sorum olacak;

1-)Araçın ilk bakımını ne zaman yaptırmamız gerekiyor(araç 1000km de)
    2-)Araca dizayn paketi eklettirmek istiyorum(kol dayama,otomatik kararan arka camlar,koltuk altı göz,koyu renk ön panel).Bunları şu anda eklettirebilme şanısımız var mı? Yani illa aracı alırken mi sipariş vermemiz gerekiyordu ve fabrikadan o şekilde çıkması gerekiyordu?
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb_emir

Merhaba Arkadaşlar,
    1.2tsi ibiza dsg yi alalı 1ay oldu,araçtan gayet memnunuz.Tek sıkıntımız beklediğimizden biraz fazla yakıyor olması,şu an motor rodaj da diye öyle düşünüyoruz.Bugün 1000km yi gördüm hayırlısıyla umarım bundan sonra daha az yakar.Sizlere 2 sorum olacak;

2-)Araca dizayn paketi eklettirmek istiyorum(kol dayama,otomatik kararan arka camlar,koltuk altı göz,koyu renk ön panel).Bunları şu anda eklettirebilme şanısımız var mı? Yani illa aracı alırken mi sipariş vermemiz gerekiyordu ve fabrikadan o şekilde çıkması gerekiyordu?
    Teşekkürler...

Şu an ort. ne yakıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkürler...

100km de ortalama 9.5-10 lt...Tabi klima açık,trafik de cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb_emir -- 26 Temmuz 2011; 23:18:57 >

• ilk bakım 15000de

o dediklerinizi servislerde taktırabilirsiniz ama tuzluya gelir biraz sadece kol dayama 400'e yakın servfiste ama etraftan toplayıp kendinizde taktırabilirsiniz garanti sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

ilk bakım 15000de

o dediklerinizi servislerde taktırabilirsiniz ama tuzluya gelir biraz sadece kol dayama 400'e yakın servfiste ama etraftan toplayıp kendinizde taktırabilirsiniz garanti sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama

Cevap için teşekkürler.Dizayn paketinin 729tl gibi bir fiyatı var,para durumumu ayarlayıp,birazda pazarlıkla paketi satın almaya çalışıcağım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Teşekkürler...

100km de ortalama 9.5-10 lt...Tabi klima açık,trafik de cabası...
    Yuhhh nasil 9,5 10 yakar ya? Hocam bir sakatlik var o iste o arac okadar yakamaz, sitesindeki rakami 2 ye katlamis neredeyse, benim honda civic bile 7.6 yakio

• quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

Yuhhh nasil 9,5 10 yakar ya? Hocam bir sakatlik var o iste o arac okadar yakamaz, sitesindeki rakami 2 ye katlamis neredeyse, benim honda civic bile 7.6 yakio

hocam,şimdi düzgün bir hesap yapıp kesin değerleri alınca,8.2 yaktığını hesapladım,km ilerledikçe sitedeki değerleri yakalıycağımı düşünüyorum...
  • 8.2 bile fazla, umarim dediginiz gibi ileride duzelir. Yanlis hatirlamiosam sitesinde sehir icinde 7 gibi bir rakam yaziyordu ortalamasida 5 litre gosteriyor.
  • quote:

8.2 bile fazla, umarim dediginiz gibi ileride duzelir. Yanlis hatirlamiosam sitesinde sehir icinde 7 gibi bir rakam yaziyordu ortalamasida 5 litre gosteriyor.

Doğrudur hocam 6,8-7,0 lt gibi bir rakam var,bakalım artık bekleyip görücez.377tl lik benzinle 1100 km yol yaptım İstanbulda işte klima açık,bazen sık trafikte ve nadiren spor modda...
  • Hocam siz ne zaman aldiniz araci? Bir de tam kac bin tl verdiniz, pazarlikla iniyorlar mi fiyatta?
  • 1 ay once aldik 37 bine,cok cuzzi indirim yapiyorlar 37.200den 37 ye indiler mesela...
  • quote:

Hocam siz ne zaman aldiniz araci? Bir de tam kac bin tl verdiniz, pazarlikla iniyorlar mi fiyatta?

hocam seatlarda bayi karı cüzzi bende ne kadar tırmıkladıysam çok az bir indirim yaptılar onun yerine servis işlemlerinden isteyin ücretsizboya koruma park sensörü trafik işleri vs
  • kısa mesafede çok yakıyo :S ben kullanırken 5 km yolda 22lt/100km gördüm :D gerçi oda 100 km yol gitmediğimden böylede benim en düşük tüketim 5.8 olmuştu
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.