Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2185. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 29 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü5 Mobil4 Android
5 sn
349.738
Cevap
2.720
Favori
21.318.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Millennium

Torclihght 2 15 dolar olmuş daha da düşer mi sizce?

Ben bir veya iki hafta önce 9.99$'a aldım. Düşer mi düşmez mi bilemiyorum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Torclihght 2 15 dolar olmuş daha da düşer mi sizce?

kesinlikle duser bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07cem97

quote:

Orijinalden alıntı: Sam.Fisher

quote:

Arkadaşlar bugün değerlendirebileceğimiz bir indirim var mı sizce yorumları okudum her gün değişecek demişsiniz sizce bugün almam gerekir mi ? Ben borderlands 2 ve hitman dışında almam 2'side bu günden sonra indirime girmiyor sanırım amazon'daki hitman'i almayı planlıyorum ?

Son gün büyük ihtimalle, "Encore Day" olacak en çok satmış indirimler tekrardan başlayacak.

Ana sayfa 2'ye ayrılmıştı 2 bölümde 2'şer oyunlar vardı hangisi günün indirimi yani borderlands ve hitman olan bölüm mü günün indirimi ?

Today's Deals yazan üst bölüm günün indirimleri, Flash Deals kısa süreli saatli indirimler.

• Steam de fm 2013 indirime girmiş. Paypal kullanarak alayım dedim (Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Ödeme işlemcisi doğrulama problemi olduğunu rapor etti. Lütfen farklı bir ödeme yöntemi seçiniz.) bu uyarıyı veriyo. Herşey normal kredi kartı paypayda onaylı ve limitte var. Neden böle bi sorunla karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: garf33

Steam de fm 2013 indirime girmiş. Paypal kullanarak alayım dedim (Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
    Ödeme işlemcisi doğrulama problemi olduğunu rapor etti. Lütfen farklı bir ödeme yöntemi seçiniz.) bu uyarıyı veriyo. Herşey normal kredi kartı paypayda onaylı ve limitte var. Neden böle bi sorunla karşılaştım. Yardımlarınızı bekliyorum

Hocam fm daha da düşer biraz daha bekleyin
  • quote:

quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B008NAYASM/ref=s9_al_ft_g367_ir03?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1J324EGNKB4T06VD53H3&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1446110942&pf_rd_i=1000716161

Değerlendirilir mi ?

Steam'de 5 dolar olacak, 1 dolar için beklenilir mi bilemem.

Amazondaki region lock bilgilendirelim de başınız yanmasın

• Arkadaşlar Borderlands 2 nin fiyatı herhalde daha fazla düşmez değil mi?
  • quote:

quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B008NAYASM/ref=s9_al_ft_g367_ir03?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1J324EGNKB4T06VD53H3&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1446110942&pf_rd_i=1000716161

Değerlendirilir mi ?

Steam'de 5 dolar olacak, 1 dolar için beklenilir mi bilemem.

1$' için beklerim yani kar kardır ama kaçırırsam üzülürüm bu oyunu almayı aklıma koymuştum 1-2 gü önce let's play'ini izleyince yani birde 10$ düşmüş FM arkadaşım alacak şuan 60 TL ben rahat bi 50'ye iner diyorum ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Önceden de dediğim gibi ilgili kişiden daha öncelerde sayısız Xbox 360 için Microsoft Points almıştım ama bu olay yüzünden tövbe ettim artık bu kişi ile alışveriş yapmaya. Benden uzak Allah'a yakın ola.

İlgili şahıs forumdan @nuclear adlı arkadaş.

Birkaç kişi geri dönüş yap falan demiş ama uğraşmayacağım dahi. İleride oyunu tekrar güvenilir bir yerden temin etmeyi düşünüyorum. Silinen oyunu GG üzerinden alıp onay vermiştim zaten pek kasmicam şikayet etmeye.

Herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Benim olayım sadece durumu haber verme niteliği taşıyor. Kimseyle aramda husumet yok ama meydana gelen olay hoş değil. Bilsem kesinlikle almazdım. Haberi var ya da yok bilemem. Çalıntı veya rus key ile gift yaptı herhalde bana oyunu ki hesabımdan silindi uyarı aldım bugün.

Seninle Xbox Live üzerinden de tanışmışlığımız var. Fakat gelip buraya böyle yazman beni üzdü açıkçası. Ne sorunun olmuşta çözmemişim? Buraya gelip 2 sayfa yazana kadar önce gelip bana özelden bi yazabilirdin. Sonuçta bu ürünleri ben üretmiyorum. İçine girip gelmişin geçmişini bilmiyorum. Arada tabiki sorun olur bu normal ama bana gelip insan gibi önce bi PM atıp dönseydin elbet sorununu çözer yardımcı olurdum. Ben sorun olduğunuda daha şimdi konudan öğrendim. Bana gelip sorun var bu oldu şu oldu demezsen ben nerden bileyim? Şu zamana kadar forumda yüzlerce insan ile alışverişim olmuştur. Tabiki arada sorun olanlarda olmuştur ama hepsini çözmüşüktür evelallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

quote:

Orijinalden alıntı: ZXB

Arkadaşlar FarCry 3 indirime girer mi acaba?Girmeyecekse direk Hitman i alayım girecekse onu bekleyeceğim.Ve girerse %50 civarı olur mu?

farcry 3 un %50 olmas ihtimali imkansiz kardesim gercekten imkansiz % 20 indirime girerse ilerleyen gunlerde op basina koy derim

Sağol o zaman ben direk Hitmani alayım.
  • steam ölmüş ağlayanı yok
  • quote:

Değerlendirilir mi ?

bir arkadaş region locked olduğunu söylemişti sadece amerikada aktif olabiliyormuş

• arkadaslar sadece anasayfaki indirimleri takılı kalmayin

farkli ,indirimler de var

mesela

http://store.steampowered.com/app/220460/
    %75 indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Değerlendirilir mi ?

bir arkadaş region locked olduğunu söylemişti sadece amerikada aktif olabiliyormuş

Peki o zaman steam'den gelmesini bekleyeceğim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

quote:

Değerlendirilir mi ?

evet region locked
    turkiyede calismiyor sadece amerikada gecerli

• Arkadaşlar L4D2 10 dolar olmuş. Daha inmez değil mi? almalı mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Önceden de dediğim gibi ilgili kişiden daha öncelerde sayısız Xbox 360 için Microsoft Points almıştım ama bu olay yüzünden tövbe ettim artık bu kişi ile alışveriş yapmaya. Benden uzak Allah'a yakın ola.

İlgili şahıs forumdan @nuclear adlı arkadaş.

Birkaç kişi geri dönüş yap falan demiş ama uğraşmayacağım dahi. İleride oyunu tekrar güvenilir bir yerden temin etmeyi düşünüyorum. Silinen oyunu GG üzerinden alıp onay vermiştim zaten pek kasmicam şikayet etmeye.

Herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Benim olayım sadece durumu haber verme niteliği taşıyor. Kimseyle aramda husumet yok ama meydana gelen olay hoş değil. Bilsem kesinlikle almazdım. Haberi var ya da yok bilemem. Çalıntı veya rus key ile gift yaptı herhalde bana oyunu ki hesabımdan silindi uyarı aldım bugün.

Seninle Xbox Live üzerinden de tanışmışlığımız var. Fakat gelip buraya böyle yazman beni üzdü açıkçası. Ne sorunun olmuşta çözmemişim? Buraya gelip 2 sayfa yazana kadar önce gelip bana özelden bi yazabilirdin. Sonuçta bu ürünleri ben üretmiyorum. İçine girip gelmişin geçmişini bilmiyorum. Arada tabiki sorun olur bu normal ama bana gelip insan gibi önce bi PM atıp dönseydin elbet sorununu çözer yardımcı olurdum. Ben sorun olduğunuda daha şimdi konudan öğrendim. Bana gelip sorun var bu oldu şu oldu demezsen ben nerden bileyim? Şu zamana kadar forumda yüzlerce insan ile alışverişim olmuştur. Tabiki arada sorun olanlarda olmuştur ama hepsini çözmüşüktür evelallah.

adam haklı..

• 
Sayfa: önceki 21832184218521862187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.