Şimdi Ara

Naruto (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.293
Cevap
30
Favori
545.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olaylar çok yavaş gelişiyor. Açıkçası Shippuuden'de Bleach'teki gazın yarısı yok. Gaara'yı o dandik Akatsuki'li adam bile alt edebildi, Gaara'nın daha güçlü olması gerekir. Haftaya 1 saatlik special var galiba. Ben bu mantığı anlamadım, 3 hafta birşey gösterme sonunda 3 bölümü de bir anda çıkar. Boşu boşuna bekletiyorlar bizi.
  • birdahaki naruto bölümü 12 nisanda

bu akatsukili elemanlar boru değilmiş, orochimarunun eski akatsuki üyesi olmasına şaşmamak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

birdahaki naruto bölümü 12 nisanda

Şaka yaptığını söyle? Yahu Naruto bitti bitecek gözümde. Önce fillerlar ile bunalttılar insanları, şimdide 2-3 hafta bölüm çıkarmayıp kıytırıktan special bölümler çıkarıyorlar. Ne diye bu kadar bekletirler ki insanları...
  • kelimesi kelimesine videosunda söylediler 12 nisan diye. 3 bölümlük spesyal bekliyor bizi
  • eskisi kadar tat vermemeye başladı naruto....

zaten artık öylesine indirip izliyorum , eskisi gibi heyecanla beklemiyorum bir an önce bölüm yayınlansada izlesem diye...
  • -- spoiler --

bu hafta da naruto sönük geçti sayılır. ufak bir dövüş sahnesi vardı ama o da foss oldu. bu bölüm daha çok elemanları yakından tanımakla ilgiliydi.
  • Valla şu an için Bleach derim başka birşey demem. Naruto'da zırt pırt içi boş çift bölüm yayınlıyorlar. Sasuke görünmeye başlasa seri haraket kazanacak ama nerdee....
  • ya brak sasuke eziğini, gitti arkadaşlarını aldattı. Rock Lee çıksa ortalık şenlenecek resmen. hani büyüdü ya, şarapçı olmuştur artık. tam bir "drunken master"
  • bu konu çok aşağıya indi, kaldıralım biraz

bugün zaten 14. bölüm yayınlanacak

• 15 çıktı 3 kere izledim tadı hala ağzımda ama bi sorum olucak Naruto 2,5 yılda sadece Rasenganı mı geliştirdi?

• up
  • Episode 17 çıktı..

Episode 16'nın sonunda Gaara'nın diğer bölümde öleceği söyleniyordu ama birşeyler olacak tabi mangayı okuyanlar bilirler.

@johnbjk;

Sadece oodame rasenganı öğrendiğini sanmıyorum ilerki bölümlerde başka ne teknikler öğrendiği ortaya çıkar.Ayrıca itachi ve kisame daha çakralarının %30'unu kullandıklarını söyledi ilerki bölümlerde %100'ünü kullanınca neler olacak çok merakediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 8 Haziran 2007; 18:47:18 >
  • şey diye düşündüm hani Naruto sabırsız biri ya Sakura ya göstermeden duramaz bence ama arkadaş magaları okuyo bi kaç spoiler yaptı da gerçekten çok güçlenmiş
  • Bakalım 18. bölümü bekliyoruz haftaya bugün yayınlanacak akatsukinin mekanına girecekler tam aksiyon olacakken biter kesin
  • Bide bu movielerin animenin konusuyla bi alakası yok dimi gerçi 1 tanesini izledim ama bu gece bakarım Alptekinin dvdlerine
  • quote:

Orjinalden alıntı: John

Bide bu movielerin animenin konusuyla bi alakası yok dimi gerçi 1 tanesini izledim ama bu gece bakarım Alptekinin dvdlerine

Hayır alakası yok ben 1 ve 2'yi izledim.Filmdeki rasenganlar çok kaliteli olmuş hele 2.filmdeki süper
  • biri bana 16. nın inkini verirmi ben eskidendir izliyomda tabikide sorun kotaydı bende 13.bölümden sornakilerini tamizleyemedim shipuuden tabiki naruto deil o coktan gecti :D ben 15e kdr buldum şu an ndiriyom 14,15,17 yi indiriyom 16 yı koymamışlarda linkiverirmisiniz anianka nında linkler çalışmıyo 1haftalık serverı bakıma alınmış 1haftalık indirilmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

Bide bu movielerin animenin konusuyla bi alakası yok dimi gerçi 1 tanesini izledim ama bu gece bakarım Alptekinin dvdlerine

Hayır alakası yok ben 1 ve 2'yi izledim.Filmdeki rasenganlar çok kaliteli olmuş hele 2.filmdeki süper

aslında alakası var, her filmin dizi ile alakası var. 1. film sasuke'nin kaçırılmadan öncesine ait. 2. film ise sasuke kaçırıldıktan sonra. 3. film ise narutı jiraiya sama ile uzun süreli yolculuğa çıkmadan öncesini konu alıyor. 4. fil çıktı mı bilmiyorum ama fragmanlarına bakılırsa naruto jiraiya sama (yani ero sennin) ile uzun yolculuktan geri dönmüş yine büyük bir kötülüğün peşinde savaşıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

aslında alakası var, her filmin dizi ile alakası var. 1. film sasuke'nin kaçırılmadan öncesine ait. 2. film ise sasuke kaçırıldıktan sonra. 3. film ise narutı jiraiya sama ile uzun süreli yolculuğa çıkmadan öncesini konu alıyor. 4. fil çıktı mı bilmiyorum ama fragmanlarına bakılırsa naruto jiraiya sama (yani ero sennin) ile uzun yolculuktan geri dönmüş yine büyük bir kötülüğün peşinde savaşıyor

Bunu bilmiyordum açıklama için sağol.

4.film ağustosda gelecek heralde Sakura Naruto diye bağırıyor ama bakalım neler olacak.
  • millete heyecan yapmak için öyle yapmışlar, mezar taşı naruto'nun değildir. 3. film ne yazık ki çok dandikti, 1. ve 2. filmlerin başarılarının çeyreğini bile yakalayamadı japonyada. millet onun için 4. filme bu kadar fazla koşullanmış (ben dahil).
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.