Şimdi Ara

Naruto (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.293
Cevap
30
Favori
545.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Santuary

quote:

Orjinalden alıntı: AlpTéKiN

quote:

Orjinalden alıntı: Santuary

quote:

Eda son yazdığın mesajı anlayamadım, gerçi silmişin...

Bu haftanın bölümü tek kelimeyle müthişti. Naruto ve Sakura cin gibi bir planla zilleri almayı başardılar Kakashi'den Gaara'nın da karizmasına laf yok zaten, adam Akatsuki member ile kafa kafaya çarpışıyor. Bu bölümü de en heyecanlı yerde bitirdiler, bakalım ne olacak haftaya

spoiler yok

Spoiler vermeden nasıl tartışabiliriz

üstüne büyük harflerle spoiler yazabilirsin hiç olmazsa

Tamam bir dahakine dikkat ederim
  • alla alla bu hafta naruto yok dediler ama...

çıktımı yeni bölüm yani bu hafta ?
  • pardon yanlışlık yapmışım. şimdi birdaha kontrol ettim bu hafta naruto gösterime girmemiş japonyada. haftaya gösterime girecek. haftaya gösterime girdikten sonraki hafta yine gösterim olmayacak. ayın 29'undaki bölüm ise çift bölüm olacakmış. yani kısaca bu ay 15'inde (1 bölüm) ve 29'unda (2 bölüm) yayına girecekmiş.
  • Yine başladılar yahu Çift bölüm filan istemiyoruz, 15 gün bekletecekler bizi
  • bu hafta naruto çok boş geçti. gaara'yı fazla tiye almışlar, akatsukili eleman gaarayı fazla zorlamış. halbuki naruto 2 filminden tanıdığım gaara o akatsukili elemanı 5 dakka yaşatmazdı. bakalım haftayaki özel 2 bölümlük seansta neler olacak
  • Bence güzeldi bölüm, yanlız Akatsuki'li eleman tüm şehri uçurdu galiba. Gaara'yı da çok cılız gösterdiler, zaten hep yeni birisini güçlü göstermek için daha önceden çok güçlü olan karakterler cılız gösterilir. Sevmiyorum bu taktiği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWarrior -- 18 Mart 2007; 19:11:41 >
  • Bir sonraki bölüm çift olacak ama , özet olacak . Yani 006-007 seyredemeyeceğiz . Gaara'nın zayıf gösterilmesine bende gıcık oldum . Üstelik bölümde aslında hiç bir şey olmadı . Gaara elemanın kukla kolunu kopardı , eleman acayip bir şey yaptı , şehrin yarısını havaya uçurdu . Gaara büyük ihtimalle o patlamayı absorbe edecek bir şey yapacaktır ama , yinede bölüm sıkıcıydı . Kakashi - Naruto - Sakura takımı güzel bir takım oldu . Jiraiya Naruto'ya neler öğretmiş sanırım yakında görmeye başlarız . Ayrıca Naruto'nun yeni hareketini görmeyide sabırsızlıkla bekliyorum . Rock Lee , Nejii gibi yan karakterlerde ortaya çıksalar güzel olacak yavaş yavaş .
  • quote:

Rock Lee , Nejii gibi yan karakterlerde ortaya çıksalar güzel olacak yavaş yavaş .

hatırlattığın iyi oldu. rock lee'yi tahminimce birkaç bölüm daha göremeyeceğiz ama kesin bomba bir şekilde ortaya çıkacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Norman Cook

Bir sonraki bölüm çift olacak ama , özet olacak . Yani 006-007 seyredemeyeceğiz .

Ciddi misin Yahu zaten 5 bölüm yayınlandı, neyin özetini veriyorlar
  • quote:

quote:

Bir sonraki bölüm çift olacak ama , özet olacak . Yani 006-007 seyredemeyeceğiz .

Ciddi misin Yahu zaten 5 bölüm yayınlandı, neyin özetini veriyorlar

hayır birdahaki bölüm özet olmayacak. sen naruto shippuuden 5'in sonundaki spesyali birdahaki bölümün özet görüntüsü zannetmişsin besbelli. çoğu animenin sonunda spesyaller vardır yan konu görevi görür, işte 5. bölümün sonundaki de kakashi hakkında bir spesyaldi. spesyalden önce birdahaki bölümün özetini gösterdiler ama kaçırmışın galiba. birdahaki bölümde gaara'nın son dövüşü var. vurucu darbeyi indireceğinden 2 bölümlük yer vermişler.

aynı spesyaller bleach'in her bölüm sonunda var "shinigami illustrated picture book" diye
  • Gaara geberecek.

• quote:

Orjinalden alıntı: KageBunshinNoJutsu

Gaara geberecek.

Eğer doğruysa bir hafta banlarım ona göre
  • kage yanlış biliyosun, gaara narutoyu gebertecek ondan sonra sasukeyi ikiye bölecek sonra da sakurayı kendisine ikinci eş olarak alacak ve naruto yalan olup bölümler bitecek
  • Önce yayınlanan bölümlerin özetinin yayınlanacağını açıkladılar , daha sonra Datte Bayo yalanladı bu açıklamayı . Bende ilk açıklamayı gördüğüm için , hatalı bilgi verdim . Tabii bu durumda birleşik 2 bölüm seyredeceğiz demek oluyor .

SPOİLER !!!!!!!

Gaara ileriki bölümlerde ölüyor . Akatsuki'li elemanlar Gaara'yı öldürüyorlar , ancak daha sonra Gaara 'sacriface skill' kullanan yaşlı bir bayan tarafından diriltiliyor . Tabii bayan ölüyor . En son Gaara'yla savaşırken gördüğümüz Akatsuki'li eleman ve yanındaki ortalığı yaracaklar . Bir tanesi 100 tane falan kukla çıkarıyor hatta . 'Ben bu kuklalarla bir şehri ele geçirdim' gibi 'yuh' dedirten şeylerde öğreniyoruz . Hatta hadi buraya kadar okuyanlara çok büyük bir kötülük daha yapayım Sasuke 'benim senden öğrencek hiçbirşeyim kalmadı' diyerek Orochimaru'yu öldürmeye çalışıyor

Spoiler bitti .

'ben bekleyemem' diyenler varsa , hikayeyi anime yerine mangadan takip edebilirler . Manga en son 346. bölümdeydi sanırım .
  • quote:

Önce yayınlanan bölümlerin özetinin yayınlanacağını açıkladılar , daha sonra Datte Bayo yalanladı bu açıklamayı . Bende ilk açıklamayı gördüğüm için , hatalı bilgi verdim . Tabii bu durumda birleşik 2 bölüm seyredeceğiz demek oluyor .

SPOİLER !!!!!!!

Gaara ileriki bölümlerde ölüyor . Akatsuki'li elemanlar Gaara'yı öldürüyorlar , ancak daha sonra Gaara 'sacriface skill' kullanan yaşlı bir bayan tarafından diriltiliyor . Tabii bayan ölüyor . En son Gaara'yla savaşırken gördüğümüz Akatsuki'li eleman ve yanındaki ortalığı yaracaklar . Bir tanesi 100 tane falan kukla çıkarıyor hatta . 'Ben bu kuklalarla bir şehri ele geçirdim' gibi 'yuh' dedirten şeylerde öğreniyoruz . Hatta hadi buraya kadar okuyanlara çok büyük bir kötülük daha yapayım Sasuke 'benim senden öğrencek hiçbirşeyim kalmadı' diyerek Orochimaru'yu öldürmeye çalışıyor

Spoiler bitti .

'ben bekleyemem' diyenler varsa , hikayeyi anime yerine mangadan takip edebilirler . Manga en son 346. bölümdeydi sanırım .

Sadece ilk cümleyi okudum yanlışlıkla, hay okumaz olaydım
  • hacı naptın sen, spoiler yazdın ama konuyu noktalamışsın
  • bugün narutonun yeni bölümü yayınlanacak, 2 gün sonra da fansub'ları nette dolaşmaya başlar
  • ben Manga'dan takip ediyorum fakat yinede animesi daha güzel
  • bu shippuuden'i sevmedim. direk olaya gaara ile girdiler 3 bölümdür gaara'yı gösteriyorlar, sıktı artık valla. bide meraktan çatlicam bizim Lee'ye noldu diye. zaten öküz gibi güçlüydü allah bilir şimdi nolmuştur. gerçi bunun içkiyle bir olayı da vardı, adam tam bir "drunken ninja master", büyüdüğüne göre iyicene ayyaş olmuştır
  • ha gayret yeni bölüme 3 gün kaldı. RAW'larını hemen youtube'ye yüklüyorlar, fansublarını bekleyemeyenler için iyi bir geçici alternatif.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.