Şimdi Ara

Vitor Pereira'ya Yönelik Eleştirleriniz [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
2
Favori
4.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sembroni

nerden biliyorsun? antrenmanlarını canlı izledin mi? antrenmanlarda herkes övüyordu başlarda bir anda eleştirmeye başladılar. ne yani kjaer ermnistan maçında sakatlandı diye adama laf atıyorlar aynısı ba ve alves içinde geçerli. darbeye bağlı sakatlıklarda bile hocayı eleştiriyorlar yuh diyorum bu eleştirenlere. ismail kalsaydı keşke

İsmail Kartal'la ne ilgisi var olayın ? Yeri geldiğinde eleştiririz , takımın bir problemi var ve bunun hakkında yorum yapıyoruz hep beraber.Eğer eleştirileri okumaya katlanamıyorsanız foruma girmeyin.Aynı şey Lord Joker içinde geçerli.
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Volkan - Alper için yıllarca söyledim bunu söylemeyede devam ederim. portodan çıkmış birisi o manadan gidersek zico da çöp. mustafa denizli de çöp şenol güneş te çöp bunlarda saçma sapan takımları yönettiler. geçecen o işleri fm oynamayı bırakın fm de bile yeni takımla en iyi oyunculara sahip olman arağmen ilk sezon bocalıyorsun
  • takımda hiçbir problem yok siz çıkartıyorsunuz medya çıkartıyor
  • bir td seyirci lafıyla takım kuracaksa,
    şimdiden gitsin.

tüm takımla yaşayan o,
    neyin iyi neyin kötü olduğunu sizden iyi bilir.

Rvp zaman zaman sağ kanat oynuyor, bazen de santrafor.
    sanırım maksadı şu,
    sakatlıktan çıkmış, maç eksiği olan oyuncusunu öyle böyle oynatarak hazırlamak.
    yoksa, bu durumuyla tek santrafor oynarsa,
    hem takım kaybedecek hem Rvp,
    sonuçta td olarak da kendisi.

az sabır,
    Rvp hazır olduğunda tekrar konuşuruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Volkan - Alper için yıllarca söyledim bunu söylemeyede devam ederim. portodan çıkmış birisi o manadan gidersek zico da çöp. mustafa denizli de çöp şenol güneş te çöp bunlarda saçma sapan takımları yönettiler. geçecen o işleri fm oynamayı bırakın fm de bile yeni takımla en iyi oyunculara sahip olman arağmen ilk sezon bocalıyorsun

hiç fm oynamadım,
    takım o veya bu şekilde 90 da vs de gol attı, hocayı kurtardı, bunlar mağlubiyet ile sonuçlansaydi görürdüm ben sizi.
    hoca benim için biteli çok oldu.

ayrica neyini savunuyorsun, top mu oynuyor takım, ben her hafta çoğu maçı izliyorum, siz maç özeti, gazete okuyarak konuşuyorsunuz.

hatalar çok fazla ama anlamayacağın için gerek yok.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Ben her zaman arkasındayım merak etmede. Ersun yılında son dakika golleri gelmeseydi ben görürdüm asıl sizi. daha 4. haftadayız hele biri dur. size göre mourinho da çöptür. oynattığı oyun belli değil vs. hazırlık maçları dahil hiçbir maçını kaçırmadım takımın ve hocadan gayet memnunum. gazete okusam zaten sizin gibi düşünürüm. yerden yere vuruyorlar. aynısını ne ismaile ne ersuna nede aykut a yaptılar. yabancı hoca oluna tabi.

ilk kez duydum diyen bile var pereira'yı o adamları ciddiye alıp dinleyip gaza gelip çoşan adamlar var buralarda

• katılıyorum sana. nedense herkes futbol dahisi bu ülkede. bazen sakatlık sürelerine bile laf atanları gördüm luke shaw için en fazla 5-6 ay sonra döner diyenlerde var 1.5-2 yıl sonra döner diyenlerde var hepside birbirleri ile bu konu için tartıştılar 2-3 sayfa.

futbolcu olsam olsam asla takip etmem sosyal platformu.

• Bu arada dun basin toplantisinda antrenman teknikleri ve sakatliklar hakkinda gereken aciklamayi yapti.
    farkli bir teknik izledigini belirtti. Artik bekleyip gormekte fayda var. Sonucta baskan ve terro reyiz adamin antrenman programinin bu sekilde oldugunu biliyordu heralde.

• Bu takım 4-2-3-1 oynar volkan Şener kjaer ba caner souza ozan yada topal nani Diego volkan yada lazar rvp ileride bu takım çıksın fırtına neymiş görür herkes

• quote:

Ben her zaman arkasındayım merak etmede. Ersun yılında son dakika golleri gelmeseydi ben görürdüm asıl sizi. daha 4. haftadayız hele biri dur. size göre mourinho da çöptür. oynattığı oyun belli değil vs. hazırlık maçları dahil hiçbir maçını kaçırmadım takımın ve hocadan gayet memnunum. gazete okusam zaten sizin gibi düşünürüm. yerden yere vuruyorlar. aynısını ne ismaile ne ersuna nede aykut a yaptılar. yabancı hoca oluna tabi.

ilk kez duydum diyen bile var pereira'yı o adamları ciddiye alıp dinleyip gaza gelip çoşan adamlar var buralarda

sen hazırlık maçlarında kalmışsın mesele o zaten, lig maçı izlemezsiniz, gelip konuşursun. ne izledin, ne biliyorsun da konuşuyorsun.

• anlama kıtlığı mı var? her maçı izledim diyorum

• quote:

anlama kıtlığı mı var? her maçı izledim diyorum

Hmm o zaman herkesin rahatsızlık duyduğu konuda n çok memnunsan futboldan anlamıyorsun demektir.
    spor yazarları dahil herkes eleştiriyor, sen istediğin kadar iyi de, herşey ortada,

• Tv lerdeki futbol eleştirmenlerine bakarsan,
    ülkemizdeki takımların Barcelona, madrid gibi oynamalarını isterler,
    tüm eleştirileride bu takımların kadroları ve oyun taktikleri üzerine kuruludur.

Halbuki konuştukları takımlar, avrupanın 2. torbasına anca girebilen takımlar,
    buna takımım Fenerbahçe de dahil.

Tv de yorum yapanlarda aslında avrupa futbol yorumcuları torbasına sokarsak 3. torbada....

onun için bu kadar tv kanalı ve futbol yorumcusu bolluğunda, bunların dediklerine bakmayın, takılmayın.

Kendi gözlemlerinize güvenin.

Bence,
    RVP henüz hazır değil, maç eksiği kapatılsın diye sağ kanat oynuyor,
    Fenerbahçe hazır değil, sakatlar iyileşsin, takım uyumu sağlansın diye çalışılıyor,
    Bu arada puan ve uefa tur kaybı olmaması için günlük/haftalık oyun kurgusu ve kadro yapılıyor.

hepsi bu.

• Adam ilk topalı çıkarıp fernandao'yu aldı. Orta saha boş kaldı gol yedik. Sonra persie'yi çıkarıp orta sahayı dolduruyor.

Evet hocadan iyi bilicem susun, yeter bu adamı savunan trolldür.

• güle güle VP

• Vitor cok net kendini bitirdi bugun. Takimi da yonetimi de rezil etti komple. En fazla 3-4 mac dayanilir boyle oyuna. Sonra taraftar yollar vp yi

• quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Adam ilk topalı çıkarıp fernandao'yu aldı. Orta saha boş kaldı gol yedik. Sonra persie'yi çıkarıp orta sahayı dolduruyor.

Evet hocadan iyi bilicem susun, yeter bu adamı savunan trolldür.

Bu adamı savunan düşünmekten aciz,yoğurdum ekşi demeyen,bir biatçıdır

• Vitor sevici Lord Joker nicki arkadaş molde maçı vitor'un hediyesidir mehmet topalı çıkarıp fernandaoyu almak nedir bu adam kötü teknik adam kabullen artık bunu molde'den KENDİ SAHASINDA 3 gol yemek rezalettir açıklaması yok başka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Vitor sevici Lord Joker nicki arkadaş molde maçı vitor'un hediyesidir mehmet topalı çıkarıp fernandaoyu almak nedir bu adam kötü teknik adam kabullen artık bunu molde'den KENDİ SAHASINDA 3 gol yemek rezalettir açıklaması yok başka.

Vitorun fotosunu profiline ve imzasına koymuş birde.Daha geleli dün oldu,hemen vitor sevgisi dolmuş adamın içine.Neyini gördün de,sevdin lan bu adamı hemen.

• Nerde o vp fanlari nerde alin size vp ve oynattigi futbol allah belanizi versin milyarlik essekler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.