Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cpu temp uygulamasıyla bakıyorum hocam. Genel uygulamalarda 45 dereceye kadar çıkıyor. Oyun henüz denemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam delirmiş galiba o uygulama az önce 75 derece gösterdi :D. Tavsiyem Antutu indirip stabilizasyon testi yapmanız. az önce yaptım yüksek performansta sıcaklık 37-41 derece aralığı verdi. Makul bi seviye gibi.
  • Arkadaslar, su anda iphone 6 kullaniyorum ve yeni bir telefon almayi düsünüyorum acaba iphone 6'dan z5 compacta gecmec mantiklimi ? Birde telefonun menusu programlar arasi gecis felan lag oluyormu acaba android telefonlarda ?
  • kliksadan aldım bugun kısmetse yarın elıme gecıcek telefon..sıyah aldım... bu arada arkadaslar wıfı cekım sebeke cekım kuvvetı nasıldır.. bılgı verırsenız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: Deagleturk

Arkadaslar, su anda iphone 6 kullaniyorum ve yeni bir telefon almayi düsünüyorum acaba iphone 6'dan z5 compacta gecmec mantiklimi ? Birde telefonun menusu programlar arasi gecis felan lag oluyormu acaba android telefonlarda ?

Olmuyor.
    Sony gercekten iyi is cikartmis.
    Stabilite olarak iphone a baya yakin diyebiliriz.

Kullaniyormusun su anda isinma sorunu varmi telefonda ?
  • beyaz olanında minicik lag gözlemledim, pembe olanında lag yoktu. hangi rev. kontrol etmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

Full 3g hocam forumda takıldım youtube'dan video falan yarım saat kadar telefon görüşmesi genelde facebook WhatsApp falan.

Birde bir şey soracağım arkadaşlar sizce hangi sd kartı almalıyım?

Peki bekleme suresi kacti. Mesela bu yaptiklarinizi 10 saat icinde mi yaptiniz yoksa 1.5 gun icinde mi?. Bekleme suresi ile beraber ekran suresi screeshot u atarsaniz seviniriz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 20 Kasım 2015; 20:47:12 >
  • quote:

quote:

Rev kaç hocam sizin telefon? Bende şahsen öyle rahatsız edicek kadar ısınma yok tabi çok uzun süre oyun oynamadım.

Rev 1.

Birazdan NFS unlimited indirecegim, sonra da 30 dk oynayip isisini yazacagim buraya.

Merhabalar Rev 1. Anlamini ve Telefonun neresinde yazdigini yazarmisiniz. 2 si 3cu de varmi dir ?
    Tskler

• Anatolian08 A kullanıcısına yanıt
    Revizyon 1 2 3 4 var en sonuncusu şuan 4 kutuda yazıyor hocam. Benim ki de rev1.

• weneorn kullanıcısına yanıt
    Şuan ki ekran süresi hocam.
    ★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    Son sarjdan itibaren kullanim surenizi gosteren ekrani da atabilir misiniz? Hani grafik olan ve altinda da ne kadar bagli kalmis ya da uyanik kalmis oldugunu gosteren?
    Soyle yani:
    http://i.hizliresim.com/GpDNmb.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 20 Kasım 2015; 23:09:00 >
    Şu sanırım hocam dediğiniz pek anlamıyorum da.

• quote:

Teşekkürler hocam Malum Samsung un SSD lerdekı kalitesi belli o yüzden kararsız kaldım peki üzerinde yazdığı gibi gerçekten 90 mb yazma okuma hızları oluyor mu yoksa teoride mi?

Biraz teoride, sartların cok iyi olması lazım, fakat 4k video cekerken sikinti yasamazsin. Bence al gec ama bana cok pahali gibi geldi.www.ereyon.com bu siteyede bir bak.

• quote:

quote:

Arkadaslar, su anda iphone 6 kullaniyorum ve yeni bir telefon almayi düsünüyorum acaba iphone 6'dan z5 compacta gecmec mantiklimi ? Birde telefonun menusu programlar arasi gecis felan lag oluyormu acaba android telefonlarda ?

Olmuyor.

4 yıl ıphone kullandım, 4 ve 5 ... Bir yıl z3 compact kullandım, simdi z5 compact aldım, stabilite konusunda yakın değil bence daha iyi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

quote:

Olmuyor.

4 yıl ıphone kullandım, 4 ve 5 ... Bir yıl z3 compact kullandım, simdi z5 compact aldım, stabilite konusunda yakın değil bence daha iyi..

Katılıyorum

• quote:

Revizyon 1 2 3 4 var en sonuncusu şuan 4 kutuda yazıyor hocam. Benim ki de rev1.

Merhabalar

Tskler Hocam Sanirim 4 Olan En iyisi Yada en son Revize Edilmis oluyor Bu arada Ekran surelerini Paylastiginiz cok iyi oldu
    Hocam telefonu arada şarj etmişsin o yüzden de verdiğin ekran süresi gerçeği yansıtmıyor.
    Önemli olan hiç şarj etmeden ekran süresi değerini vermek.
    Arkadasin da dedigi gibi arada sarj etmissiniz sarj yuzde 20 dolaylarinda ama ekran suresini sarj yuzde 16 civarindayken almissiniz o yuzden dogru bir bilgiyi yansitmiyor. Imkani olan kim varsa, normal kullanimda hic sarj etmeden hem ekran suresini hem de kullanim suresini burada paylasabilecek bir arkadas varsa sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

Orijinalden alıntı: BLACKTARIUS

Arkadaslar biri pil konusu ile ilgili bilgi verecek mi? Kac saat ekran suresi,stamina acik mi ? Screenshot atacak biri yok mu alanlardan ?

Z3 compact tan bu telefona geçtim, z3 compactın sarjı bariz daha iyi.. Hız ve performans olarak da birşey hissetmezsınız, en büyük fark kamera..

Yabancı inceleme sitelerindede batarya z3de bariz daha iyi çıkıyor.Z5 Compacta aslında mah daha fazla ama sanırım 810 çok fazla batarya tüketiyor.Şuan bariz fark kamera.Zaten Z3 compact kamera iyi değil.Hız olarak ise normal kullanımda fark belli olmuyor.Belki oyun oynayanlar için fark ortaya çıkar diye düşünüyorum.Normal kullanımda snapdragon 400 bile rahat iş görüyor açıkcası.

Evet hocam acil bir işim vardı şarj etmek zorunda kaldım yalan yok. Bu dün şarj etmeden önce aldığım ss fikir vermesi açısından.
    Eğer şarj etmemiş olsaydım sanırım %29 şarjla 1 saat daha ekran süresi alırdım gibi geliyor yanlışmıyım. Yani 5 saat ekran süresi yapar buda iyi sanırım.

Bugün şarj etmeden bir ss daha alırım hocam sorularınız varsa başka sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvatore18 -- 21 Kasım 2015; 7:48:53 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.