Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
256.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia modellerinde gordugum en buyuk eksiklik arama ve mesaj engellemenin olmamasi. Samsuglarda tek tek istediginiz numaralari hem cagriya hem de isterseniz mesajlasmaya karsi engelleyebiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

Xperia modellerinde gordugum en buyuk eksiklik arama ve mesaj engellemenin olmamasi. Samsuglarda tek tek istediginiz numaralari hem cagriya hem de isterseniz mesajlasmaya karsi engelleyebiliyorsunuz.

Ve ayretten ileri tarihli mesaj gönderme, şebeke üzeri görüntülü görüşme
    Samsung modellerinde olduğu gibi yok sony z modelinde ki yazılım şablonu ısıtıp ısıtıp herhangi bir değişiklik ve geliştirme yapmadan z5 e kadar getirdi. Ben mıuı z2 ye port edip kullanıyorum.Sony işlemci yi bir tık yeni model çıkaracağına mevcut yazılımlarını derleyip kullanıcı ihtiyaçlarını yerine getirmeli. 20 yıllık sony kullanıcısı olarak artık sony telefonum z2 olacak, ilk alacağım telefon note 5 yani samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

Xperia modellerinde gordugum en buyuk eksiklik arama ve mesaj engellemenin olmamasi. Samsuglarda tek tek istediginiz numaralari hem cagriya hem de isterseniz mesajlasmaya karsi engelleyebiliyorsunuz.

Truecaller Truedialer Truemessenger üçlüsünü indirin. Ücretsiz. Telefonu değiştirseniz bile bloklanmışlar listeniz saklanır. Üstelik sizi arayan bilinmeyen numaranın kim olduğunu da anında öğrenirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftadan fazla bir süredir kullanıyorum,herhangi bir şikayetim yok,çok kullanışlı kaliteli bir cihaz,kalın diyenlere katılmıyorum,tamam ince değil ama takoz gibi kalında değil,çok yüklenince oyun aynı anda müzik dinleme gibi arkasında orta taraflarında biraz ısınma oluyo,bence bi zararı yok,kamerası gayet güzel.müzik dinlemek için sesi çok temiz,kulaklıkla tesisat da dinler gibi müzik dinliyorum,poweramp programını tavsiye ederim müzik için,cihazı gittigidiyordan 1750 ye aldım,50 lira puanla 1700e oldu.
  • http://youtu.be/6Om8LHKMwjU

Beyler sanirim bu telefonu alscam ama su video aklimda soru isareti birakti ne diyosunuz bu konuda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abiler hat babamın ustuneymiş, pedere nano sim aldırıp kargoyla gonderttim. Hat acıldı kullanabilir demişler perşembe gunu. Dun elime gecti taktım yalnızca acil aramalar yazısı cıkıyor. Bugun de (cumartesi) hala eski telefondan konusuyorum hat iptal olmadı. Ne kadar suruyor bu işler?
  • AbimSal kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir sıkıntı yaşanmadı bende. Çok akıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

Revizyon 1 2 3 4 var en sonuncusu şuan 4 kutuda yazıyor hocam. Benim ki de rev1.

Bu rev olayinin tam bir aciklamaai var mi?

Bir bilgim yok maalesef.

• istanbulbilişimde satılan z5c de resmş dist. garantili diyor sony eurosia garantili olduğu anlamına mı geliyor yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbimSal

istanbulbilişimde satılan z5c de resmş dist. garantili diyor sony eurosia garantili olduğu anlamına mı geliyor yani?

Aynen

• evkur kvk garantili veriyor sizce alınır mı garantıde sıkıntı cıkar mı
  • speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt
    Gitttigidiyordan nasıl 50 lira puan aldın ? yardımcı olur musun bende gittigidiyordan alacamda
  • AbimSal kullanıcısına yanıt
    Hocam o video 30 Eylül'de yayınlanmış. Yani telefon resmi olarak piyasaya sürülmeden çekilmiş.
    Büyük olasılıkla üretim öncesi bir modeldir o ya da üzerindeki yazılımın son hali değildir veya çok insanın kurcaladığı inceleme için gönderilen bir modeldir.
    Kullananlara sormak lazım. Ama s810 kullanan bir telefonda o kadar takılma olması imkansız.
  • quote:

http://youtu.be/6Om8LHKMwjU

Beyler sanirim bu telefonu alscam ama su video aklimda soru isareti birakti ne diyosunuz bu konuda?

Soğutmasında problem olabilir telefonun.Sonuçta snapdragon 810 bolca kronik sorunu olan bir işlemci.Isınma ve ısınmadan dolayı doğan şarjı resmen emmesi en büyük kronik sorunu.Sony mecbur kullandı yani bu işlemciyi çok istediğinden değil :( 820 ile gelecek yıl android cihazlar rahat bir nefes alacak inşallah.
  • M5'ten büyük ihtimalle vazgeçtim. Bugün tekrar Z5Compact'e bakayım dedim. Kasasına dokununca verdiği hissiyat çok güzel değil mi ya ? Benim fantezim midir nedir, çok hoş bir kasa malzemesi var.
  • Karma kullanım iyi mi beyler sizce?
    ★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    Iste buydu benim istedigim. Su an gozuken o ki benim istedigim degerlere ulasamamis. Gercekten degistirmeyi dusunuyordum hem daha ufak oldugu hem de kagit uzerinde sarji daha cok gittigi icin fakat simdi o dusunce cok azaldi. Kullandigim Sammy A5 in sarj suresinin tatmin ediciliginden sonra z5 c ye gecmemem lazim anlasilan. Garip olan gsmarena batarya testine gore z5 c nin benim telefondan daha iyi deger vermesini beklerdim. Normalde beklemezdim cunku benim telin islemcisi cok zayif ve ekran amoled yani bataryayi somurecek bir sey yok ama teste gore daha iyiydi Z5c. Ufak boyutlu saglam batarya sureli bir tel alayim diyorum hem de boyle surekli guncellemeler gecikmesin. Ama ne yazik ki cok sey istiyorum sanirim..
  • Cihazin kalinligina bakilmamali oldukca guzel bir tasarimi var performansi sonynin arayuzuyle birlikre cok daha iyi yeni kameralarda guzel performans veriyor on kamerasi aksamlari sıkınti yapabilir lakin pek dert etmemek gerek

• Beyler istanbulbilişimin ekşideki başlığını okudum ve oradan almamaya karar verdim kliksadan alacam gibi duruyor alanlar nereden aldı acaba nereyi önerirsiniz?
  • quote:

Beyler istanbulbilişimin ekşideki başlığını okudum ve oradan almamaya karar verdim kliksadan alacam gibi duruyor alanlar nereden aldı acaba nereyi önerirsiniz?

ben kliksadan aldım..100 tl hedıye cekı vardı..125 tl de chıp para verıyor..faturayıda sırkete kestırdım kdv sınıde aldım 250 tl telefon bana 1300 tl ye..2 sene kullanırım tepe tepe..suan telefonu sarja koydum ısınma olayı yok..guncellemelerı yaparken hafıf bır ısınma var..saat 19:00 da sarja taktım sabah artık kalkınca sarjdan cıkarırım buyuk ıhtımal..sımdılık telefondan cok memnunum..ılk basta sankı kalın gıbı geldı ama orantı cok guzel olmus..ne kalın ne ınce..kucuk ama yapamıyacagı hıcbırsey yok:) sarj olayınıda pek dert etmıyorum..her tarafta sarj bulabılırsın gıttıgın heryerde..
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.