Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ertemli

Nasil geçiyor bu tel gumrukten..

Sizin kısmetinize kalmış..pek incelemiyorlar ...sanırım ticari döngüyü çevirmek istemiyorlar..zaten o kadar sıkı olsa memleklet çin malları ile kaynamazdı..
  • telefonun performansı...
    buyrun...

antutuda 45000 küsür puan aldı...

jet gibi telefon, ama tam inceleyemedm daha pek zamanım olmadı. ful sarj bitsin iyice inceleyeceğim.
     LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

• Beyler dışarı verdiği sesi nasıl Telefonun.
    çok zayıf sesi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capslocksmith -- 5 Haziran 2015; 22:38:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lenovo k3 note turkiyede var mi???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sipariş ettim umarım sorunsuz gelir çünkü hiç anlamam rom atmak vs bir şeyler yapmaktan çok uzağım aldığım haliyle kullanacağım, başıma bela açmamasını umuyorum ve buradaki herkesi bol bol taciz edeceğimi peşinen beyan ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

launcher.lenovo.com/launcher/desktop

Burada launcher var

Bu daha iyiymiş üstündekinden daha detaylı ve daha pratik

• capslocksmith C kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106492686

Bu kapak cikarsa umarim dusuk ses seviyesi sorun olmaz.

• Bu arada nova , apex launcher lara widget ekleyebilen var mi? Launcherlari sistem uygulamasi yapin diyen birseyler okudum, denedim ama ise yaramadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

lenovo k3 note turkiyede var mi???

Yurt dışından getirilenler var yoksa satılmıyor..satılacağınıda sanmıyorum.
  • seramik hoparlörlü olanın kutusuda farklı, hatta o kutu ile beraber kullanılıyor daha iyi ses elde etmek için.
    Enteresan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

seramik hoparlörlü olanın kutusuda farklı, hatta o kutu ile beraber kullanılıyor daha iyi ses elde etmek için.
    Enteresan..

evet bu telefon k3 teama sürümünde varmış bir satıcının bu hususda gönderdiği mesajda..öyle demiş.

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 6 Haziran 2015; 0:48:21 >

• gigascor45 G kullanıcısına yanıt
    ben bunu yaparsam sorunsuz , android profesörüyüm derim çıkarım kendime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 6 Haziran 2015; 1:43:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

benim ses kalitesine lafım yokta ses seviyesi düşük geldi bana.
    düşük geldi değil bayağı düşük.
    p780 vardı 2 aydır elimde. ses seviyesi çok iyiydi.
    k3 note ses kalitesini beğendim fakat ses seviyesini beğenmedim.
    tek eksisi bu bence.
    batarya fena değil, 5.5 inch ekrana sahip telefon 1 tam günü çıkarıyorsa zaten başarılı demektir.
    p780, 65 saati görüyordu mübarek telefon :) (9 saat civarı ekran süresi ile)

• quote:

Orijinalden alıntı: capslocksmith

quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

benim ses kalitesine lafım yokta ses seviyesi düşük geldi bana.
    düşük geldi değil bayağı düşük.
    p780 vardı 2 aydır elimde. ses seviyesi çok iyiydi.
    k3 note ses kalitesini beğendim fakat ses seviyesini beğenmedim.
    tek eksisi bu bence.
    batarya fena değil, 5.5 inch ekrana sahip telefon 1 tam günü çıkarıyorsa zaten başarılı demektir.
    p780, 65 saati görüyordu mübarek telefon :) (9 saat civarı ekran süresi ile)

Hoparlör ses seviyesini değiştirebiliyorsunuz Mobile uncle tool ile rootlu telefonlarda. P780 ni son seste kullanamıyorum zaten yıkıyor ortalığı :)

TELEFON SES SEVİYELERİNİ YÜKSELTMEK
    Öncelikle telefonunuzun rootlu olmalı. Mobile uncle tools yükleyere yapabilirsin. Programı açtıktan sonra, sırasıyla
    1)engineer mode
    2)Sağa sürükleyerek hardware testing
    3)Audio
    4)normal mode
    5)loud speaker modu seç
    6)max vol değerini yükselt 0~160 arası diyor 150 üstünü tavsiye etmem hoparlöre zarar verebilir. 145 idealdir. 152 olarak ayarlanmıştı bende çok fazla geldiğinden düşürmüştüm.

Bu adımlar arka hoparlör için tabi, kulaklı için Headset mode, kulak höparlörü için Headset_Loudspeaker modu seçmelisin. Bu adımlar için herbirini değerleri daha düşük olacaktır. 10'ar 10'ar artırarak ses seviyesini deniyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

quote:

seramik hoparlörlü olanın kutusuda farklı, hatta o kutu ile beraber kullanılıyor daha iyi ses elde etmek için.
    Enteresan..

evet bu telefon k3 teama sürümünde varmış bir satıcının bu hususda gönderdiği mesajda..öyle demiş.

Hımm, acaba iki versiyonmu var. Bu kapaklar Teana versiyona olmaz demiş. Normal K3 te kapağın içindeki ucların gececeği yer varmı acaba, elinde olan arkadaşlar cevaplarsa aydınlanmış oluruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

quote:

Enteresan..

Hımm, acaba iki versiyonmu var. Bu kapaklar Teana versiyona olmaz demiş. Normal K3 te kapağın içindeki ucların gececeği yer varmı acaba, elinde olan arkadaşlar cevaplarsa aydınlanmış oluruz.

evet iki versiyon var..ve bu versiyonda kutudan iki kapak çıkıyor bir normal olan kapak..birde bu kapak çıkıyor bir videosunda görmüştüm..bu isim yazılıp aratılınca bu versiyona ait pek çok satış listesinde çıkıyor ama ne garipki k3 note diye arattığında bu versiyon çıkmıyor..

https://www.facebook.com/to2com/videos/1035593933119418/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 6 Haziran 2015; 3:15:46 >

• die_caprio kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler mesajımı alıntılamışsınız da alın içerisindeki url adresini silermisiniz.

ivedilikle diğer arkadaşlara mani olmasın size zahmet.
  • konu ile ilgili size bir özel mesaj atıyorum

oradan sorularınızı cevaplayalım
  • badcatbad B kullanıcısına yanıt
    Normal k3 te kapagin baglantilarinin degecegi yer var. Teoride teana kapagin olmasi gerek. LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belmethos -- 6 Haziran 2015; 11:33:43 >
  • zaten bir satıcı teana editionda kutu ve ekstra kapak dışında fark olmadığını belirtmiş.

o kapak ayrı satıldığı zaman alınıp uygulanabilir yani muhtemelen.
    kaç liraya satılacak o önemli. 20 dolardan yani 50 liradan fazla para verilmez bence.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.