Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.211
Cevap
28
Favori
127.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belmethos

Factory resetle mi kurdunuz, dirty flash yapilabilir mi acaba 1512 nin ustune?

Nanj in ozellikleri nedir?

hocam cwm den yükledim.
  • Cihaz su an sarjda tabi.ama 5.5 saate yakin ekran suresi aldim.ama cpu kullanimi cok yuksek
     LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GPU kullanımını düşürme seçeneği gibi bir de CPU kullanımını güç tasarrufu için kısıtlayan bir seçenek olsaydı keşke güç tasarrufunda.
  • capslocksmith C kullanıcısına yanıt
    dışarı verdiği ses çok zayıf. ben biraz uğraştım mtk tool falan.bişey değişmedi.
    limon şekli olan kapakta ek bi hoparkor var galiba. bulabilirsek o kapaktan alacaz başka çözüm yok galiba
  • die_caprio kullanıcısına yanıt
    Nanj versiyonunda nova launcher gibi launcher lara widget eklenebiliyor mu dener misin? Eger olmuyorsa hic ugrasmayayim.

• sbrksk S kullanıcısına yanıt
    BEN p780den bu telefona gçtim.
    ses çok kaliteli geldi ona lafım yok ama o kadar az ki, 2 gündür alışamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capslocksmith

bende a8 806 dan k3 e geçtim.
    a806 da korkunç bi ses kalitesi ve yükses vardı. (olumlu anlamda tabi) aslına bakarsanız kamerası a806 dan iyi
    onun haricinde 806 daha kullanışlıydı.

bu arada ben halen 1512 ile kullanıyorum memnum aslında .
    ama benim cpu da % 70 üzende pil yiyormuş.

bu son eklenen NANJ a geçmeye değermi acaba.
  • quote:

Nanj versiyonunda nova launcher gibi launcher lara widget eklenebiliyor mu dener misin? Eger olmuyorsa hic ugrasmayayim.

Widget kullanmiyorum hocam denemedim.yukleyin memnun kalmazsaniz donersiniz tekrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbrksk

quote:

bende a8 806 dan k3 e geçtim.
    a806 da korkunç bi ses kalitesi ve yükses vardı. (olumlu anlamda tabi) aslına bakarsanız kamerası a806 dan iyi
    onun haricinde 806 daha kullanışlıydı.

bu arada ben halen 1512 ile kullanıyorum memnum aslında .
    ama benim cpu da % 70 üzende pil yiyormuş.

bu son eklenen NANJ a geçmeye değermi acaba.

Bende a806 kullandım.sesi çok iyiydi gerçekten.şarjı buna gore iyi değildi sadece.nanj romda sesi yuksek geliyor eski romum 1511 e gore.

• aynen nanj 1520 de diğerlerine göre ses farkını bende gördüm. artışı bariz bir şekilde fark edebiliyorsunuz. romu yüklemeden önce bune böyle sinek vızıltısı gibi diye tepki vermiştim allahtan romu yükleyince değişti :)
  • ottomane07 O kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesinde bir dusme olmuyor degil mi?

• SN Write tool ile kalıcı imei atmayı başaran var mı ?

ben bir türlü yapamadım. normal imei attım kullanıyorum ama sn write tool ile olmuyor. anlatıma göre yapıyorum, telefonu kapatıp bağlayınca meta mode açılıyor ve sn write tool Fail diyor.
  • 2 batarya + 1 duvar şarj cihazı set halinde 17.85 USD sipariş ettim.umarım memnun kalıtım.sarja takip beklemeyi seven biri değilim.bataryanin birini cuzdana koyup gezerim

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Bir not vardi, her roma bir defa imei atiliyor diye. Eger olmuyorsa flash toolla yeni rom atip deneyin deniyorsu bir yerde.

• Rom attığımda da olmamıştı zaten hocam.

• Bu telefonun ANTUTU Puanları pek çok üst seviye telefondan bile yüksek peki kullanan arkadaşlar bu farkı diğerlerine nazaran görebiliyormu yoksa sadece aldığı puan göstermelikmidir..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

Bu telefonun ANTUTU Puanları pek çok üst seviye telefondan bile yüksek peki kullanan arkadaşlar bu farkı diğerlerine nazaran görebiliyormu yoksa sadece aldığı puan göstermelikmidir..?

kesinlikle hakediyor.
    sadece sesine eksi pıuan verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106492686

Bu kapak cikarsa umarim dusuk ses seviyesi sorun olmaz.

benim ses kalitesine lafım yokta ses seviyesi düşük geldi bana.
    düşük geldi değil bayağı düşük.
    p780 vardı 2 aydır elimde. ses seviyesi çok iyiydi.
    k3 note ses kalitesini beğendim fakat ses seviyesini beğenmedim.
    tek eksisi bu bence.
    batarya fena değil, 5.5 inch ekrana sahip telefon 1 tam günü çıkarıyorsa zaten başarılı demektir.
    p780, 65 saati görüyordu mübarek telefon :) (9 saat civarı ekran süresi ile)

Hoparlör ses seviyesini değiştirebiliyorsunuz Mobile uncle tool ile rootlu telefonlarda. P780 ni son seste kullanamıyorum zaten yıkıyor ortalığı :)

TELEFON SES SEVİYELERİNİ YÜKSELTMEK
    Öncelikle telefonunuzun rootlu olmalı. Mobile uncle tools yükleyere yapabilirsin. Programı açtıktan sonra, sırasıyla
    1)engineer mode
    2)Sağa sürükleyerek hardware testing
    3)Audio
    4)normal mode
    5)loud speaker modu seç
    6)max vol değerini yükselt 0~160 arası diyor 150 üstünü tavsiye etmem hoparlöre zarar verebilir. 145 idealdir. 152 olarak ayarlanmıştı bende çok fazla geldiğinden düşürmüştüm.

Bu adımlar arka hoparlör için tabi, kulaklı için Headset mode, kulak höparlörü için Headset_Loudspeaker modu seçmelisin. Bu adımlar için herbirini değerleri daha düşük olacaktır. 10'ar 10'ar artırarak ses seviyesini deniyebilirsiniz.

engineer mode girince bunda hardware testing çıkmıyor.
    programı daha önce başka tel.de kullandım bunda çımmıyor bölüm. neden acaba

• capslocksmith C kullanıcısına yanıt
    Telefon rootlu mu? Root gerektirir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

quote:

quote:

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106492686

Bu kapak cikarsa umarim dusuk ses seviyesi sorun olmaz.

benim ses kalitesine lafım yokta ses seviyesi düşük geldi bana.
    düşük geldi değil bayağı düşük.
    p780 vardı 2 aydır elimde. ses seviyesi çok iyiydi.
    k3 note ses kalitesini beğendim fakat ses seviyesini beğenmedim.
    tek eksisi bu bence.
    batarya fena değil, 5.5 inch ekrana sahip telefon 1 tam günü çıkarıyorsa zaten başarılı demektir.
    p780, 65 saati görüyordu mübarek telefon :) (9 saat civarı ekran süresi ile)

Hoparlör ses seviyesini değiştirebiliyorsunuz Mobile uncle tool ile rootlu telefonlarda. P780 ni son seste kullanamıyorum zaten yıkıyor ortalığı :)

TELEFON SES SEVİYELERİNİ YÜKSELTMEK
    Öncelikle telefonunuzun rootlu olmalı. Mobile uncle tools yükleyere yapabilirsin. Programı açtıktan sonra, sırasıyla
    1)engineer mode
    2)Sağa sürükleyerek hardware testing
    3)Audio
    4)normal mode
    5)loud speaker modu seç
    6)max vol değerini yükselt 0~160 arası diyor 150 üstünü tavsiye etmem hoparlöre zarar verebilir. 145 idealdir. 152 olarak ayarlanmıştı bende çok fazla geldiğinden düşürmüştüm.

Bu adımlar arka hoparlör için tabi, kulaklı için Headset mode, kulak höparlörü için Headset_Loudspeaker modu seçmelisin. Bu adımlar için herbirini değerleri daha düşük olacaktır. 10'ar 10'ar artırarak ses seviyesini deniyebilirsiniz.

engineer mode girince bunda hardware testing çıkmıyor.
    programı daha önce başka tel.de kullandım bunda çımmıyor bölüm. neden acaba

6752 güncel sürümde desteklenmiyor.bu linkte @delphi63 konuda verdiğini indir.

https://userscloud.com/9eca4oez4mv5

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.