Şimdi Ara

DOĞUŞ OTODAN SIFIR DİYE BOYALI OTO ALMIŞIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
6
Favori
6.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ..NeyzeN..

Hafıza tazeleyelim

DOĞUŞ OTODAN SIFIR DİYE BOYALI OTO ALMIŞIM

Yuh

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen gün antalya vw başaran bayiye gittigizde assagida arac teslim edilen bir yer var gelrn araclarin temizlendigi.orda bir beyaz passatin arka tamponunda siyah sekilde cizik vardi (boya kalkmis tamponun rengi belli oluyor) satis danismanina sordugumuzda bize bu araclari satarken 1000-2000 tlgibi dusuk fiyatlara satiyoruz demisti.hatta babamda benimkinin arkasina 6-7 cizik attin fiyattan dusersinix diye takilmisti adama :D acikcasi satis danismani cokta samimi gelmedi neticede kimse arac teslim almaya boya ölcerle gitmiyo.tamponu rütuşlayip kime kaktirdilar allah bilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede artık her şeyin tek kelime ile açıklaması var

TÜRKİYE!
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    TÜRKİYE seklinde degilde yonetime dair birseyler yazsaydiniz hocam.yanlis anlasilabilir.bir iki kendini bilmez basimizdaki uzun kisa artik kimlerse onlar TÜRK adini kirletemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tüm Nickleri Almışsınız -- 5 Mart 2015; 19:24:07 >
  • airarmada A kullanıcısına yanıt
    Sn. Airarmada;

Aracım opak beyaz...

Kusura bakmıyorum; yorum ve düşünceniz olumlu yada olumsuz olabilir...neden kızıştırma amacında olayım ?

aracı teslim alırken imzaladığım ve boya kusuru gördüğüme dair not düştüğüm teslim formu var..aynı ifadeyi bana aracı aldığımın ertesi günü telefon açıp memnuniyet değerlendirmesi yaptıgını söyleyen müsteri temsilcisine de ifade ettim..telefon kaydı var ellerinde...

ha bile bile neden aldın diye soran arkadaşlara cevabım : "plakası çıktı - faturası kesildi - geri iade alamayız ama isterseniz kaputa rötüş boyası yaparız - mini onarım kapsamında tüm kaputa vernik uygulaması gereki" dediler...haliyle kabul etmedim o zaman bu yöntemi...aracı aldım çıktım..üzerine güzel bir sticker yaptırıp yapıştırdım gözüme gözükmesin diye..söz konusu hasar hala aynı yerde..ispat istenirse açar gösteririm de...

işine gelen söz konusu tatsız durumdan ders çıkarır sıfır araç alırken daha dikkat eder.. yada daha önce bu sıkıntıyı yaşayıp çözüme ulaşmış biri varsa fikir verir diye paylaştım sadece...

• Doğuştan araba almak=El bombası almak

Büyük geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladyator] -- 5 Mart 2015; 19:27:45 >
  • bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası üye olalı saatler olmuş koyun bir bakalım aracın expertiz raporunu gereçekmi doğuş oto karalama kampanyasımı görelim burda herkes doğuş otoya sallamaya hazır kıta zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

dod heryeri boyalı diyemez , dediyse de sallamaktan başka bişey yapmıyor.
    dediğiniz gibi sizde bir hasar olmadıysa boyası çift kat atılmış olabilir , araç metalik bir renkse sırıtmaması için 1 parça boyandıysa tüm tarafa vernik atılmıştır.

Kusura bakmayın ama burası kızıştırıyorsunuz , gerçekleri yazdığınızı düşünmüyorum.

En son hatırladığım kadarıyla sen, haberelectro falan yöneticilere tepki olarak kendinizi forumdan uzaklaştırmıştınız görüyorum ki tıpış tıpış geri dönmüşsünüz.
    Konuya gelecek olursak senin kadar samimiyetsiz ve taraflı bir insan görmedim. gerçek hayatta sen benim arkadaşım olsan selamı sabahı keserim o derece gereksiz bir şahsiyetsin. Belliki adamın ağzı yanmış ve sırf bu konu için gelmiş foruma üye olmuş ve sesini duyurmaya çalışıyor. olayın gerçek olduğu her halinden belli bunu sen de biliyorsun fakat işine gelmiyor çünkü sen psikolojik bozukluk seviyesine varmış dercede ağır bir vw fanısın. yazıklar olsun...

• Nissanda cizikli hasarli arabalari daha ucuza satiyorlar.Biz tercih etmedik fakat kimseye kaktirmiyolar cizikli boyali araci.

• hiçbir şey demiyorum da, şu yapılanları bir amerikan vatandaşına yapmaya cüret etselerdi, sonucu ne olurdu çok çok merak ediyorum gerçekten de.
  • yoruma gerek yok golf 8 falan alır altına gene, 2. kez almaya giden 3. kez de gider
  • Keşke teslim almasaydiniz arabayı o ilk gün. O kadar zaman kafada bu soru işaretleriyle nasıl bindiniz o arabayı. Ben olsam geceleri uykum kaçardı. Bir daha sıfır araba alacak olursam elimde boya makinesi ile gideceğim teslime.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Geçmiş olsun. Dünyadaki en değersiz tüketicilerdeniz maalesef.

tüketici olarak değerini kendin belirlersin. zorla araç satmıyorlar. insan bir kere kazık yerse kazık yemiş olur. aynı hata ikinci kez yapılırsa zevke girer.
    insanlar seçimleriyle yönetilir. karşında 2 metre bir zenci görürsen kavga etmek istemezsin . ama ufacık bir adam görürsen hemen ezersin
    işte hayatın her alanında 2 metre zenci gibi olacaksın.
  • ..NeyzeN.. kullanıcısına yanıt

Abi bu gerçek mi ya? Bu nasıl bi acziyet kardeşim. Şunu gördükten sonra doğuştan araba alan adam her türlü muameleyi sonuna kadar hak eder arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Aracı o şekilde almak büyük hata.

Firma kadar siz de hatalısınız.

Fatura kesildikten sonra canlarını alsan parayı geri vermezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceykıb

quote:

dediğiniz gibi sizde bir hasar olmadıysa boyası çift kat atılmış olabilir , araç metalik bir renkse sırıtmaması için 1 parça boyandıysa tüm tarafa vernik atılmıştır.

Kusura bakmayın ama burası kızıştırıyorsunuz , gerçekleri yazdığınızı düşünmüyorum.

En son hatırladığım kadarıyla sen, haberelectro falan yöneticilere tepki olarak kendinizi forumdan uzaklaştırmıştınız görüyorum ki tıpış tıpış geri dönmüşsünüz.
    Konuya gelecek olursak senin kadar samimiyetsiz ve taraflı bir insan görmedim. gerçek hayatta sen benim arkadaşım olsan selamı sabahı keserim o derece gereksiz bir şahsiyetsin. Belliki adamın ağzı yanmış ve sırf bu konu için gelmiş foruma üye olmuş ve sesini duyurmaya çalışıyor. olayın gerçek olduğu her halinden belli bunu sen de biliyorsun fakat işine gelmiyor çünkü sen psikolojik bozukluk seviyesine varmış dercede ağır bir vw fanısın. yazıklar olsun...

Yok sen yanlış hatırlıyorsun ben forumdan falan gitmedim bir başkasıyla karıştırıyorsun
    Diğer konuya gelirsek sen bu hikayeye inandıysan allah yardımcın olsun işin zor hayatta

• quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Abi bu gerçek mi ya? Bu nasıl bi acziyet kardeşim. Şunu gördükten sonra doğuştan araba alan adam her türlü muameleyi sonuna kadar hak eder arkadaş

Maalesef gercek...

Konusu forumda vardi hatta.Arac sahibi yetkili satici ve Dogus otomotiv tarafindan tehdit edilince konuyu silmek durumunda kaldi...

Tek cumle!!!Allahlarindan bulsunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: leondede

Sn. Airarmada;

Aracım opak beyaz...

Kusura bakmıyorum; yorum ve düşünceniz olumlu yada olumsuz olabilir...neden kızıştırma amacında olayım ?

aracı teslim alırken imzaladığım ve boya kusuru gördüğüme dair not düştüğüm teslim formu var..aynı ifadeyi bana aracı aldığımın ertesi günü telefon açıp memnuniyet değerlendirmesi yaptıgını söyleyen müsteri temsilcisine de ifade ettim..telefon kaydı var ellerinde...

ha bile bile neden aldın diye soran arkadaşlara cevabım : "plakası çıktı - faturası kesildi - geri iade alamayız ama isterseniz kaputa rötüş boyası yaparız - mini onarım kapsamında tüm kaputa vernik uygulaması gereki" dediler...haliyle kabul etmedim o zaman bu yöntemi...aracı aldım çıktım..üzerine güzel bir sticker yaptırıp yapıştırdım gözüme gözükmesin diye..söz konusu hasar hala aynı yerde..ispat istenirse açar gösteririm de...

işine gelen söz konusu tatsız durumdan ders çıkarır sıfır araç alırken daha dikkat eder.. yada daha önce bu sıkıntıyı yaşayıp çözüme ulaşmış biri varsa fikir verir diye paylaştım sadece...

Şu dod un komple boyalı expertiz raporunu koysanızda görsek??
    Sizde boyanmayan 0km araç nasıl komple boyalı oluyor görelim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok sen yanlış hatırlıyorsun ben forumdan falan gitmedim bir başkasıyla karıştırıyorsun
    Diğer konuya gelirsek sen bu hikayeye inandıysan allah yardımcın olsun işin zor hayatta

17-18 yaşlarında bir ergen vardı onu kastediyorum , eğer karıştırdıysam özür dilerim. Ben olaya inandım şahsen.

Ben 30yaşında adamım başkasıyla karıştırıyorsun.vw sevdiğim doğrudur ama arabam clio4 kafama eseni alırım.
    Araçlar bayiye gelirken başlarına bir iş geliyor ve tek parça boyanabiliyor.milletede farkettirmemek için önden arkaya vernik yapıyorlar haliyle boyalı gibi görünüyor
    Birde fabrikadan kalın boyayla çıkanlar var bu da denk gelmiş olabilir.
    Fabrikadan normal çıkan araç bayide komple boyalı mı olacak? Saçmalamayalım.
    Fabrikada kaza geçirip bidaha mı boyanacak??
    Koysun dod un expertizini görelim, gerçi böyle bir expertiz varsa da hatalı

• bile bile lades olmuş sizinkisi hata sizde bence sebebine gelirsek 0 bir aracın boyası çatlagı vs olmaz olmamalı sipariş ettim kapora verdim araba alıcagım degılmı yaparım bayi ile sözleşmemi gelen araç ile ilgili herhangı bır kusurda kabul etmeksızın kaporamı gerı alıcagıma dair yok boya yapalım yok folyo cekelım 0 araca olucak ısmı bunları yapıcak olsam zaten gıder 2.el alırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.