Şimdi Ara

[Deleted] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.139
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hhd82

kesilen 10tl için info@ininal.com a mail attim sistemsel sorun olduğunu yarın düzeleceğini söyledi kesilen arkadaşlar mail atabilir

düzeldi mi hocam sizin ki ben de düzelmemiş
  • yok benim de eksi de hala

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu uygulamayı tablete kurup gereken işlemleri yapsak sorun olur mu, illa telefona mı kurmak gerekiyor?

Benim telefonda sorun çıkardı da uygulama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carpediem2012 -- 20 Ocak 2015; 14:52:37 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Benim de eksi görünüyor halen. Bu kesilen muhtemelen ininal kart ücreti ve muhtemelen iade edilmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

paypal kartı ekleyip alış veriş yaparsanız kampanyaya dahil olmaz
    sanal kart oluşturcaksanız arkadaşa yanlış bilgi verme

Yaptığım alışverişte bu konudaki oluşturduğum sanal kartı kullandım. Ödeme yöntemi olarak paypal kullandım. Herhangi bir bilgi yanlışı göremedim. Galiba siz yanlış anladınız.
  • ATM den 5 TL de 10 TL de yatirmayi denedim, iki farkli karta ve ikisi de aktiflesen kart.

Ancak ATM 5 TL yi de 10 TL yi de taniyip ONAY tusu gostermesine ragmen parayi karta aktarmayip iade etti.

Acaba nerede hata yapiyorum
  • Uygulamaya tekrar girdim, kesilen 5 TL iade edilmiş. Kesinti olan arkadaşlar tekrar bi kontrol etsin.
  • apple store ilk kart tanımlamada 1 lira kesmişti.bugün baktım yine 1 lira 1 lira daha kesmiş.Şu anda 3 lira yersiz ödeme yaptım.bakalım iade edecekler mi
  • sonradan farklı farklı ücretler yansıtmaz değil mi bunlar
  • ben programı kaldırdırdım tekrar kurdum baktım kart pasif olmuş tekrar aktif yaptım iki hesap var ötekine gelirmi acaba nasıl oluyor pasif kart anlamadım.
  • Cepten para yüklemesi yapınca komisyon alıyor mu yada başka bankadan kredi kartı şeklinde mi para göndreriyoruz. Sıkıntı yaşayan var mı? ING BANK HEsap yoksa para yükleme işini biraz detaylandırır mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensitive5187

Uygulamaya tekrar girdim, kesilen 5 TL iade edilmiş. Kesinti olan arkadaşlar tekrar bi kontrol etsin.

evet benden kestikleri 10 tl de iade olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

uygulmayı indirdim,kart oluşturdum.Oluşturduğum kartın CVV numarası 2 rakamdan oluşuyor,bunun 3 rakam olması gerekmiyor mu?

başı 0 dır. bana da oldu aynısı başı 0 mış
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

apple store ilk kart tanımlamada 1 lira kesmişti.bugün baktım yine 1 lira 1 lira daha kesmiş.Şu anda 3 lira yersiz ödeme yaptım.bakalım iade edecekler mi

Beyler google stoordan baska boyle bitsey basina gelen varmi acaba?
    Parayi yukledim ama alacak birsey bulamiyorum. CILDIRACAGIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

apple store ilk kart tanımlamada 1 lira kesmişti.bugün baktım yine 1 lira 1 lira daha kesmiş.Şu anda 3 lira yersiz ödeme yaptım.bakalım iade edecekler mi

google storeden 1 liraya kitap al ben öyle yaptım

• quote:

quote:

quote:

Hocam bende oyle düşünüyordum da baksana arkadsin hesabindan 3 defa para cekmisler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende oyle düşünüyordum da baksana arkadsin hesabindan 3 defa para cekmisler

o benim hocam :) kardeşimin hesabı google play.ondan 1 liraya kitap aldık. 2.37 lira da teyit maclı çekmişti 1 gün sonra iade ettiler.

ama apple store benim karttan fazladan 2 defa 1 er lira çekmiş daha önce 1 lira çekmişti niye bir daha çektiler bilmiyorum. 1 hafta oldu 3 lira henüz geri yatmadı.ama iade ederler sıkıntı olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

o benim hocam :) kardeşimin hesabı google play.ondan 1 liraya kitap aldık. 2.37 lira da teyit maclı çekmişti 1 gün sonra iade ettiler.

ama apple store benim karttan fazladan 2 defa 1 er lira çekmiş daha önce 1 lira çekmişti niye bir daha çektiler bilmiyorum. 1 hafta oldu 3 lira henüz geri yatmadı.ama iade ederler sıkıntı olmaz.

İnşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

vodafoncular cep nakit karta yükleme yapsın sağa sola boşuna gereksiz harcama yapmayın. sonra kontör yüklersiniz

hocam biraz konuyu açarsan iyi olur. cep nakit karta yüklemeyi ininal kartla mı yapacağız. yükleme nereden yapılacak? link mi var?
  • 18+
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.