Şimdi Ara

[Deleted] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.138
Cevap
83
Favori
96.336
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamerin

Cepten para yüklemesi yapınca komisyon alıyor mu yada başka bankadan kredi kartı şeklinde mi para göndreriyoruz. Sıkıntı yaşayan var mı? ING BANK HEsap yoksa para yükleme işini biraz detaylandırır mısınız?

ING Bank internet bankacılığından para göndermeye çalışınca kart hatası veriyor, ancak başka bankanın internet bankacılığından ING Bank kredi kartı ödemesi yapınca sorunsuz gönderiliyor. Ben 2 TL gönderdim, 1TL si aylık kart ücreti olarak kesiliyor 1 TL kart hesabıma geçti. İşlemi EFT saatleri içinde sorunsuz yapabilirsiniz.
  • uygulama üzerinden ininal kart oluşturdum ama kart numaramı şimdi bulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: hoshinojisama

quote:

Orijinalden alıntı: tamerin

Cepten para yüklemesi yapınca komisyon alıyor mu yada başka bankadan kredi kartı şeklinde mi para göndreriyoruz. Sıkıntı yaşayan var mı? ING BANK HEsap yoksa para yükleme işini biraz detaylandırır mısınız?

ING Bank internet bankacılığından para göndermeye çalışınca kart hatası veriyor, ancak başka bankanın internet bankacılığından ING Bank kredi kartı ödemesi yapınca sorunsuz gönderiliyor. Ben 2 TL gönderdim, 1TL si aylık kart ücreti olarak kesiliyor 1 TL kart hesabıma geçti. İşlemi EFT saatleri içinde sorunsuz yapabilirsiniz.

ben de aynı şekilde 2 tl eft yaptım 1 tlsi kesildi ama o kesilen 1 tl galiba aylık kart ücreti değil bence para yatırma ücreti. ininalden hesap haraketlerine bakınca işlem numarası yatırılan parayla kesilen 1 tl aynı.

Ininal Kartınız’in kullanimin’da aylik 1TL kullanim ücreti bakiyeniz’den düsülür. Kartınızda bakiye olmamasi durumunda herhangi bir bakiye düsüsü gerçeklesmez.

Bu bilgi ininal'ın kendi sitesinde var.

• quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

uygulama üzerinden ininal kart oluşturdum ama kart numaramı şimdi bulamıyorum

gir çık yap kart bazen siliniyor

menunun neresinde görünüyor kartım?
  • Kartı ana sayfada görünür yap gibi bir buton olması lazim ayarlardan onu açmanız lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu kampanyadan yararlanıp sanal kartı iptal edebiliyor muyuz her ay ücret kesmesin diye?
  • fiziki innial kartımı paramara ya tanımlasam burdan alışveriş yapsam olmaz mı
  • bugun ing atm sinden 5 tl yüklemeyi denedim olmadı artık eft yapacagız kasadan yatıyormuydu para keşke kasadan deneseydim
  • eft yapmakta zorlanan arkdaşların yapmış olduğu bir hata var bu kart kk kartı gibi yani enparadan eft yapmadım mesela
    ödemeler-kk na ödeme seçtim 2 tl attım atamayan herekzin hesabına 2 tl atarım son 6 tl kaldı :D K.kartına ödeme olarak seçiceksiniz 2 tl ödeyin atm den boşuna 5tl yatırmayın :D en kötü enpara hesabı açın 20,01,2015 te 21.0102045 de hesaptan oraya 2tl aktarın :D

edit: 8 tane hesabı nasıl açtın diye sorular sorulmuş. evde sadece 1 tane akıllı telefon var.öncelikle kendime açtım kart numarasını cvv numarasını defterime yazdım sonra uygulamaya şifre yazılan kısımda bu ben değilim diye ibareye tıkladım sonra ailemdeki herkezi üye yaptım hepsinin kart numaralarını deftere yazdım sonra enparadan bu kart numaralarına 2 şer tl attım 1 tl de bağış yaptım. tüm hesaplara girdiğimde kart bilgileri aynı olarak duruyordu :D risk işte ama evde akıllı telefonu fazla olanlar benim gibi yapmasınlar :D inninal kart müşteri hizmetlerini aradım . ben para yükleyip alışveriş yaptım dedim daha sonrada uygulamadan çıktım 30 tl yatar mı dedim yatar dedi kadın haklı ne yani telefondan uygulamayı silsem para yatmıcak hali yok :D neyse 1 şubatı bekleyelim
    edit 2 : enparadan eft değil ÖDEMELER-KREDİ KARTI ÖDEMESİ seçiyoruz. sonra kartın üzerindeki deftere yazdığımız numaralara atalım efendim :D
    hatalı olduğum yerler varsa düzeltebilirsiniz bol kazançlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vermicem -- 20 Ocak 2015; 21:09:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vermicem

eft yapmakta zorlanan arkdaşların yapmış olduğu bir hata var bu kart kk kartı gibi yani enparadan eft yapmadım mesela
    ödemeler-kk na ödeme seçtim 2 tl attım atamayan herekzin hesabına 2 tl atarım son 6 tl kaldı :D K.kartına ödeme olarak seçiceksiniz 2 tl ödeyin atm den boşuna 5tl yatırmayın :D en kötü enpara hesabı açın 20,01,2015 te 21.0102045 de hesaptan oraya 2tl aktarın :D

edit: 8 tane hesabı nasıl açtın diye sorular sorulmuş. evde sadece 1 tane akıllı telefon var.öncelikle kendime açtım kart numarasını cvv numarasını defterime yazdım sonra uygulamaya şifre yazılan kısımda bu ben değilim diye ibareye tıkladım sonra ailemdeki herkezi üye yaptım hepsinin kart numaralarını deftere yazdım sonra enparadan bu kart numaralarına 2 şer tl attım 1 tl de bağış yaptım. tüm hesaplara girdiğimde kart bilgileri aynı olarak duruyordu :D risk işte ama evde akıllı telefonu fazla olanlar benim gibi yapmasınlar :D inninal kart müşteri hizmetlerini aradım . ben para yükleyip alışveriş yaptım dedim daha sonrada uygulamadan çıktım 30 tl yatar mı dedim yatar dedi kadın haklı ne yani telefondan uygulamayı silsem para yatmıcak hali yok :D neyse 1 şubatı bekleyelim
    edit 2 : enparadan eft değil ÖDEMELER-KREDİ KARTI ÖDEMESİ seçiyoruz. sonra kartın üzerindeki deftere yazdığımız numaralara atalım efendim :D

Tek telefonla işlemleri gerçekleştirdiğiniz için her seferinde bir önceki kişinin paramara hesabını (oluşturduğunuz sanal kredi kartını kilitliyor) deaktif ediyor, diğer kişinin hesabını aktifleştirip paramara'ya giriş yapıyorsunuz. Acaba şubat ayı geldiğinde 8 kişiden 7'sinin sanal ininal kartı pasif olduğu için sadece uygulamaya son giren kişinin kartına mı 30TL yatacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

eft yapmakta zorlanan arkdaşların yapmış olduğu bir hata var bu kart kk kartı gibi yani enparadan eft yapmadım mesela

Tek telefonla işlemleri gerçekleştirdiğiniz için her seferinde bir önceki kişinin paramara hesabını (oluşturduğunuz sanal kredi kartını kilitliyor) deaktif ediyor, diğer kişinin hesabını aktifleştirip paramara'ya giriş yapıyorsunuz. Acaba şubat ayı geldiğinde 8 kişiden 7'sinin sanal ininal kartı pasif olduğu için sadece uygulamaya son giren kişinin kartına mı 30TL yatacak?

Şöyle bir durum oluyor deaktif olan kartın numarası ile alışveriş yapılabiliniyor akşam tema vakfına gönderdim oradan biliyorum ama hiçbiri 3d ödemeyi kabul etmedi (deaktif olamaynlarda )

• google play den 1 tl yazan kitap aldım artı 2.46 googleplay marketplaces acıklaması ile bir tutar kesilmiş bu tutar nedir bilen varmı geri iade olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoksan -- 20 Ocak 2015; 22:12:34 >
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bende bu akşam 2 kart için denedim ve aynı sonuç...
  • Yine bir ingbank yalanı kitleleri peşine taktı, ben de dahil. Beyler istenen herşeyi yaptım. Hem de ing bank müşteri hizmetleri ile yaptım. Ama 30 tl filan gelmedi. gelmeyecek de. Klasik ing bank yalanlarından. inanmayın. Bu banka yalan vaatlerle kandırıyor bizleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cameler11

quote:

Merakla 1 şubatı bekliyorum :) bakalım tek hesaba mı yatçak deaktif olanlara da yatçak mı :) mh ne sordum anlamadı salaklar yatar diyo ama anladığını sanmıyorum :)

• Ya önemli değil ama benim hesaptan 16 krş çekmiş kafasına göre neden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEARDON

Ya önemli değil ama benim hesaptan 16 krş çekmiş kafasına göre neden acaba

ilginç :) hocam paraları aldıktan sonra kapat zaten hesabı enpara gibisi yok eft havale ücretsiz aidat yok bişi yok :) paraları alıp kaçalım ing den

• quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

Yine bir ingbank yalanı kitleleri peşine taktı, ben de dahil. Beyler istenen herşeyi yaptım. Hem de ing bank müşteri hizmetleri ile yaptım. Ama 30 tl filan gelmedi. gelmeyecek de. Klasik ing bank yalanlarından. inanmayın. Bu banka yalan vaatlerle kandırıyor bizleri.
    [Deleted by Admins]

• vermicem V kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 10 adet'e kadar riske girmeye değer ve bence yatma ihtimali yüksek.Yarın ben de çoklu hesap yaratıp bu işlemleri yapmayı düşünüyorum. T.C. no, telefon no, cilt no, para yatırma, para harcama... 30TL kazanmak için bu kadar koşulu olan bir kampanyada tüm bunları yaptıktan sonra sırf hesap o an aktif değil diye yatırmayacaklarını düşünümüyorum.
  • yaparız yarın
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.