Şimdi Ara

Tm ilk 2000 hedefleyenler ne durumda(boun işletme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben mezunum dolanırken gördüm baya bi boun işletme isteyen arkadaş var ne durumdayız acaba diye merak ettim hedefi ilk 2000 ve üstü olan arkadaşların netleri kalan konuları neler diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 120 netin üstünü daha göremedim
  • 110 yaptım en sonki denemede geo (analitik,çember daire,katı cisim) mat1 (mantık,modüler) sosyal (inkilap tarihi) coğrafya (dış kuvvetler ve sonrası) fen hiç çalışmadım 10-15 yapabiliyorum sayısal çıkışlı olduğum için ama zamanla alakalı daha çok.

• Benim de ygs de sos ve fen eksiğim var onları ocak sonuna kadar bitirmeye çalışıyorum edebiyattan ygs ye kadar sadece cumhuriyeti bitiricem mat tan da türev integral hariç bitirmeyi planlıyorum
    Şu an ygsde de zamanlarda genelde 125 135 arası geliyor sos fen eksiğimi de kapatınca olucak inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsaracoglu

Saka gibi 125-135 net nedir arkadasim tmyiz biz ya.fene dokunmadan 105 yapabildim son sinav.umarim edeb ve mat2 den fark yaratabilirim.siz zaten bu netlerle boun isletme(olmazsaiktisat)alirsiniz

Insallah beraber kazaniriz bounu
    Sinavlar icin su son 2 ayda oneriniz varsa alirim..

İnşallah hocam hep beraber gireriz ama sakın moralini bozma ben geçen sene ygs de fen ve sos 30 ar net yaparak 126 net yaptım ygs de 10000 civarıydı ama lys edeb 37 net yapmamdan dolayı giremedim yani ygs tabi ki önemli ama lys ile sınav kazanılır
    Not:geçen sene aralık gibi tm ye geçtim sayısaldım.

• tesekkur ederim destegin icin.insanlarin fen yapıp 120lerin ustune ciktigini gorunce hem moralim bozuluyor hem sinirleniyorum neyse ki edebiyatin orani artti da benim icin iyi oldu.calisma tarzın nasil gercekten önemsiyorumfikirlerini

• Netlerinizin derslere göre dağılımını da yazabilir misiniz rica etsem ?
  • Circassian. kullanıcısına yanıt
    sayısal çıkışlı mısın hocam?

• Tur35
    Mat32.5
    Fen30
    Sos29
    Evet sayısaldım

• Mat1 kötü durumda. Türkçe fena değil. Sosyalde felsefede biraz eksiğim var, coğrafyada da pratik eksik. Fende de baya unuttuğum şeyler var. Edebiyata daha doğru düzgün hiç bakmadım. Lys matta trigonometri bitti ama hiç soru çözmedim.

Bu kadar kötü durumda değildim aslında ben ama ne oldu bilmiyorum. Sene başında daha iyiydim sanki. Neyse daha vakit var, halledicem inşallah eksileri

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian.

Ben mezunum dolanırken gördüm baya bi boun işletme isteyen arkadaş var ne durumdayız acaba diye merak ettim hedefi ilk 2000 ve üstü olan arkadaşların netleri kalan konuları neler diye

Bro benım de durum aynı ama ben halen sayısalım. Bu sene ıkıncı senem. Isletme okumakta bayagı ıstıyorum. Ozelden konusabılır mıyız musaıtsen :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.