Şimdi Ara

Tm 3 10k

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tmci arkadaslardan yardim bekliyorum.nasil yaptiniz nasil hangi kaynaklardan calistiniz? Ozellikle mat 2 yi nasil yaptiniz lutfen yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sayisalken 12k tm yapmam disinda dedigin siralamaya girmedim ancak tm3 den hazirlanan ve daha once iki kere sinava girmis biri olarak bie kac sey soyleyebilirim.

Oncelikle mat 2 den cok ucuk bi sonuc cikarman gerekkmiyor. Onemli olan edebiyat. Hatta tm3 den girip derece istiyorsan bastan sona en cok calisman gereken ders edebiyat.

Ama mat2 de onemli tabi bunun icin hemen simdi baslamalisin konulara. Dershaneyle takip ederim diye bir dusuncen varsa sil kafandan. Dershaneyle tekrar etmelisin mat2yi takip degil. Zamanin varken once trigonometri sonra da 11. Sinif konularina dalmani oneririm. Hatta mezunsan 11 yerine otf turev integrale dal ki ciksin aradan. Matematik bi kere ogrenip test cozdum bitti denecek bir ders degil. Mat2 konularin surekli canli olmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikachu

Sayisalken 12k tm yapmam disinda dedigin siralamaya girmedim ancak tm3 den hazirlanan ve daha once iki kere sinava girmis biri olarak bie kac sey soyleyebilirim.

Oncelikle mat 2 den cok ucuk bi sonuc cikarman gerekkmiyor. Onemli olan edebiyat. Hatta tm3 den girip derece istiyorsan bastan sona en cok calisman gereken ders edebiyat.

Ama mat2 de onemli tabi bunun icin hemen simdi baslamalisin konulara. Dershaneyle takip ederim diye bir dusuncen varsa sil kafandan. Dershaneyle tekrar etmelisin mat2yi takip degil. Zamanin varken once trigonometri sonra da 11. Sinif konularina dalmani oneririm. Hatta mezunsan 11 yerine otf turev integrale dal ki ciksin aradan. Matematik bi kere ogrenip test cozdum bitti denecek bir ders degil. Mat2 konularin surekli canli olmali.

Oncelikle cok tesekkur ederim cevabin icin. Basarin icin de tebrikler acikcasi mat 2 butun konularim eksik o yuzden dershaneyle beraber gidiyordum. Edebiyat cografya sikinti yok tek sorun mat umarim tavsiyelerinle kapatabilirkm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.