Şimdi Ara

Tivibu Uydu İnternete Bağlanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
23.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün evime tivibu bağlattım ama ethernet kablosu ile bağladığımda ip adresi vb. bilgileri aldığı halde internete girmeye çalıştığımda "Sayfada hata var veya sunucuya ulaşılamıyor" veya Geçerli bir internet bağlantınız yok gibi bir şey söylüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? -İnternetim Superonline ADSL-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantastik34 -- 25 Ağustos 2017; 12:59:49 >

• Bende 2-3 gün önce bağlattım deneme amaçlı etherneti taktım aynı hatayı verdi uğraştım ne yaptıysam olmadı denerken tivibu tanıtım kanalı açıktı uyuya kalmışım başında 45 dakika sonra uyandığımda düzelmişti.

Kısacası tanıtım kanalını açın kanal no:1 etherneti bağlayıp bekleyin 1 saat falan kendiliğinden giriyor başka bi çözüm bulamadım bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende deneme için bağlatıp iptal etmiştim bugün yeniden bağlattım gelen arkadaş iss farklı olursa sıkıntı oluyor özellikle modem iptv destekli olmalıymış gibisinden bir şeyler dedi ben zaten türk telekom kullandığım için sıkıntı olmadı ama türknet kullanan bir arkadaşımda sıkıntı olmuştu.
  • Öncelikle ayarlardan internet bağlantısını kesiyorsunuz ip numaraları falan filan sıfır oluyor sonra tekrar açıyorsunuz ardından tivibuyu fişten cekiyorsunuz 1 dakika bekledikten sonra açıyorsunuz yüksek ihtimalle internete baglanacaksiniz

• Ben de ise bağlantı var fakat menüden tivibu go girmek istediğimde tek şifre kullanıcı adı giriyorum. Fakat bir türlü giriş yapamıyor dakikalarca aynı ekranda kalıyor. Ne yapmalıyım acaba

• fenerliyizbizler F kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de olmuştu, müşteri hizmetlerini arayarak sorunu çözdüm. Yeni bir tek kullanıcı adı ve şifre oluşturdular. Mevcut tek kullanıcı adı şifre ile giriş yapılamadigini iletiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.