Şimdi Ara

Titanfall'dan Muhteşem Bir Oynanış Videosu! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Grafikler yeni nesli açmak için çok zayıf
    Belik oynanışla falan kurtarabilir..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Cod'un grafikli hali işte. FPS 'ye bir yeniliği olmayan sıradan bir oyun BENCE. Çare bağımsız yapımcılar :/
  • Adamlar bu işi biliyor abi ya. Müthiş. Ağzım açık izledim.
  • çığır acacak bir oyun müthiş ya. Bu sadece online değilmi
  • Yeni bir efsane doğuyor.
  • arkadaş sony babanızın şirketi mi yiğidi öldür hakkını yemeyin. adam demişki ea yapmış iyi olmaz 2 haber önce bf4 e adam oo müthiş demiş.. Bilgilendirme dice da ea nin kardeşim.. Öyle ve ya böyle adamlar müthiş bir çalışma yapmışlar, benim korkum npc lerin yapay zekası kötü olur mu diye bir de karşılıklı multi çatışma var mı?
  • Oyun iyi olduğu için değil yapımcıları jason west ve vince zampella olduğu için bu kadar övülüyor. Ben BF4 varken buna yenilikçi diye ödül veren adama ne diyeyim.
  • Oyun iyi olduğu için değil yapımcıları jason west ve vince zampella olduğu için bu kadar övülüyor. Ben BF4 varken buna yenilikçi diye ödül veren adama ne diyeyim.
  • oyun çöp, cod ghost bundan 3 kat daha iyi
  • sayın bsc misafiri vanquish çakması diyosun da bu kadar sinematik bi online başka oyunda gördün mü bu kadar hızlı bi oynanış başka bi oyunda gördün mü (cod demeyin öldü o seri)açıkçası killed derek killed bu killed şu falan demese ya da direktman HUD olmasaydı ve bu video duyuru videosu olsaydı ben hikaye modundan bi bölüm sanacaktım (hikaye modu yok ki demeyin duyuru videosu olsaydı dedim)her ne kadar timed exc olsa da garanti xo nun eni iyi oyunlarından grafikler next gen olmayabilir evet bence de değil ama şu anki nesil için grafikler çok iyi zaten bu nesile de çıkarmak için grafikleri böyle yapmışlardır DİYE DÜŞÜNÜYORUM BEN
  • çok süper video olmuş, oyun beklentileri çok yükseltti ve bunları karşılayabilcek olduğunu düşünüyorum, mükemmel bir oyun bizi bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe the hard gamer

sayın bsc misafiri vanquish çakması diyosun da bu kadar sinematik bi online başka oyunda gördün mü bu kadar hızlı bi oynanış başka bi oyunda gördün mü (cod demeyin öldü o seri)açıkçası killed derek killed bu killed şu falan demese ya da direktman HUD olmasaydı ve bu video duyuru videosu olsaydı ben hikaye modundan bi bölüm sanacaktım (hikaye modu yok ki demeyin duyuru videosu olsaydı dedim)her ne kadar timed exc olsa da garanti xo nun eni iyi oyunlarından grafikler next gen olmayabilir evet bence de değil ama şu anki nesil için grafikler çok iyi zaten bu nesile de çıkarmak için grafikleri böyle yapmışlardır DİYE DÜŞÜNÜYORUM BEN

Cod un öldüğü senin fikrin, cod2 yi bile halen oynayanlar var. Half life ne kadar ölmüşse cod o kadar ölmüştür. Ayrıca bu oyun coddan daha hızlı ama bu kadar hızlı başka oyunlar da var mesela quake 3 arena.

• Video harika gerçekten. E3 sunumundan daha heyecanlı
  • Zor ve karışık gözüküyor zamanla alışırız inşallah
  • Tek kelime:
    -"OVERHYPED!"
  • Videodan oyun on numara gözüküyor.Çıkınca göreceğiz.
  • Source motorunun suyunu çıkarmış Respawn'dakiler.

Multi olarak uzun saatler harcanır.Çok başarılı olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.