Şimdi Ara

Titan Sistem Sogutucu Yardım Ltfn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Titan Cooling Extender dıye bır sıstem sogutucusu gordum nette.Bı acıklama yaparmsınız kullanan arkadaslar vardır belkı.
    Ayrıca gene titatna ait
    Titan Siberia CPU sogutucusu hakkında onerılerınızı alabılırmıyım.

• yokmu cvp veren
  • genelde titan alanlar memnun değil bence çok fazla düşünme
  • quote:

Orjinalden alıntı: wenigma

genelde titan alanlar memnun değil bence çok fazla düşünme

gene yorumunu yapmışsın ürünü bilmeden
    cooling extender dostum faydalı bir alet. Şöyle ki; gün boyu açık kalıp oyundan ya da OC den sonra oldukça ısınan ekran kartı ve işlemci gibi bileşenlerini, pc kapandıktan sonra biliyorsunki fanlar anında duruyor ama bu bileşenleri ısısı bir süre sabit duruyor ve kendi kendine soğuyor. Cooling Extender adlı ürün ise; bağladığın iki adet fanı mesela işlemci ve ekran kartı fanını bilgisayarın kapandıktan sonra fanlar için adeta ups görevi görerek 2 dakika daha soğutmaya devam ediyor böylece bileşenlerin ömrünü arttırıyorsun özellikle oyun v oc ile uğraşıyorsan faydası var zararı yok...
    Siberi 1,5 sene önce ben sempron işlemciye uygun olanı almıştım, stok fandan 6-7 derece daha iyi soğutuyor ama daha sessiz oluyor kesinlikle fakat en büyük artısı 120 MM oluşu sebebiyla kuzey köprü soğutucunun fanını çıkarıp pasif bir blok ile tamamını soğutuyorsun çünkü yapısı itibari ile orayı da soğutuyor.. eksi yönü ise maksimumda biraz sesli..
    Umarım Yardımcı olabilmişimdir

• quote:

Orjinalden alıntı: Lejyonerome

quote:

cooling extender dostum faydalı bir alet. Şöyle ki; gün boyu açık kalıp oyundan ya da OC den sonra oldukça ısınan ekran kartı ve işlemci gibi bileşenlerini, pc kapandıktan sonra biliyorsunki fanlar anında duruyor ama bu bileşenleri ısısı bir süre sabit duruyor ve kendi kendine soğuyor. Cooling Extender adlı ürün ise; bağladığın iki adet fanı mesela işlemci ve ekran kartı fanını bilgisayarın kapandıktan sonra fanlar için adeta ups görevi görerek 2 dakika daha soğutmaya devam ediyor böylece bileşenlerin ömrünü arttırıyorsun özellikle oyun v oc ile uğraşıyorsan faydası var zararı yok...
    Siberi 1,5 sene önce ben sempron işlemciye uygun olanı almıştım, stok fandan 6-7 derece daha iyi soğutuyor ama daha sessiz oluyor kesinlikle fakat en büyük artısı 120 MM oluşu sebebiyla kuzey köprü soğutucunun fanını çıkarıp pasif bir blok ile tamamını soğutuyorsun çünkü yapısı itibari ile orayı da soğutuyor.. eksi yönü ise maksimumda biraz sesli..

o senin bilmemezliğin bence ürünleri senden fazla kullanmışlığım vardır durduk yere terbiyesizliğe lüzüm yok

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Lejyonerome

quote:

o senin bilmemezliğin bence ürünleri senden fazla kullanmışlığım vardır durduk yere terbiyesizliğe lüzüm yok

Gerçekten madem ürünleri aldın kullandın o zaman neden olumlu ya da olumsuz yanlarını yazmak yerine alanlar memnun değil diyorsun, madem o kişilerden biri sensiz anlat hepimiz bilelim; eğer sen değilsen cooling extender ürününü alıp da memnun olmayan varsa nasıl oluyor onu da bilmem ama hepimize gösterirsen sevinirim.. burada ki arkadaş bir soru sormuş nedir diye ?? Alıp da beğenen beğenmeyen var mı kamuoyu yoklaması var mı dememiş..neyse fazla söze gerek yok artık

• 1. sesli 2.malzeme kalitesi dandik
  • Kalite konusunda hemfikirim.Ses çok fazla değil ama kalite hakkında biraz daha iyi olabilirdi..
  • TİTAN AMANDA TEC COOLER HAVA SOĞUTMA KONUSUNDA EMİNİMKİ DÜNYANIN BİR NUMARASIDIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.