Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
430.990
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosada .. Gillette Fusion 5 bıçaklı... Sapı ve 5 bıçaklı 4 başlığıyla beraber 29 TL... bence kaçmaz.....
  • ARKADAŞLAR İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER BEN HER ZAMAN MÜSAİT OLAMIYORUM AMA ELİMDEN GELDİĞİ KADAR SICAK FIRSATLAR SUNACAĞIM BU YÖNDEDE SORULARINIZA HEMEN CEVAP VEREMİYEBİLİRİM AMA PİYASADA BULAMADIĞINIZ GİLLETTE ÜRÜNLERİ VE WİLKİNSON TRAŞ ÜRÜNLERİ İLE ALAKALI YARDIMCI OLABİLİRİM TEŞEKKÜRLER SAYGILAR SUNARIM

• ankarada 4 bıçak 15 lira... 8 lisi 30 yapar herkeste makine var zaten,geriye kaldı 14 lira, 7 lira gillete köükleri,5 lirada hobby balsam etti toplam 42 :) dün gördüm mach3ün makinelerini şampuanlara yapıştırmışlar veriyorlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsen06

ankarada 4 bıçak 15 lira... 8 lisi 30 yapar herkeste makine var zaten,geriye kaldı 14 lira, 7 lira gillete köükleri,5 lirada hobby balsam etti toplam 42 :) dün gördüm mach3ün makinelerini şampuanlara yapıştırmışlar veriyorlar :)

market hangisi
  • gezer,gökdemirler bizim semt marketleri :) bu hafta makromarkette 4 lü 20 liraya veriyordu.normalde 25 27 tl idi... mach3 e artık para harcanmaz bence,bıçakları eskisi gibi değil.1 hafta önce aldım mach3 4lü pişman oldum keşke almasaydım dedim,ondan öncede ağustos ayında almıştım yine 4lü oda kötü çıkmıştı.canıma tak etti yeni çıkan fusion progline power aldım,inanılmaz derecede rahat konforlu ve acısız tıraş keyfi diyorum,mach3 le karşılaştırınca çok farkı var,bıçakları hiç tıkanmıyor ve makineyi çekerken hiç acı hissetmiyorsunuz... tavsiye ederim şiddetle... bu arada 3 tane sıfır mach3 bıçağı olduğu halde aldıö makineyi,canıma tak etmişti çünkü :) 21 yaşındayım bu yaşa kadar mach3 le devam ettim ama artık bıçak kalitesini düşündüklerinde mi,benim sakal çok mu sert oldu o yüzden mi bilemiyorum ama eski mach3 olmadığı kesin,bantı hemen eriyor,bıçaklar tıkanıyor,2. 3. tıraşta değiştirmek gerekiyor vs. ama bu proglide power gerçekten mach3 e fark atıyor..

• limangodan çeklerle alın arkadaşlar
  • cekimiz de yok ki :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel kampanya varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahbekar

güncel kampanya varmı acaba?

Bizim bakkal kampanya yapmış ...

Gillette Fusion ProGlide Power ne kadar dedim 27,50 dedi.

Kaptım bitane (makine & 1+1 Jilet)

Fiyatlarımı şaşırdı ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: karademir10

cekimiz de yok ki :)

Bu linkte 5-6 liraya 20 lik çek satanlar var.

http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_49/f_/key_//tm.htm#57357969
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubar

limangodan çeklerle alın arkadaşlar

nasıl hediye çeki kazanırız? 10tl lik hediye çekim var. 7tl kargo ekleyince bir anlamı kalmıyor.
  • ARKADAŞLAR ÜRÜNLER STOKLARIMIZA GELMİŞTİR KAMPANYA FİYATLARINI BURDAN DUYURCAM TEŞEKKÜRLER SAYGILAR
    ÜRÜNLERİMİZ %100 GARANTİLİ VE ORJİNALDİR YETKİLİ BAYİLERDEN ALINMA FATURALI ÜRÜNLERDİR
  • http://www.sanalpazar.com/Kampanya-8li-Mach3-Turbo-Yedek+mach3-Makina+gel-200ml__isp2983994
    ARKADAŞLAR SİZLER İÇİN %100 ORJİNAL FATURALI GARANTİLİ AYRICA İŞ YERİMİZE GELENLEREDE YARDIMCI OLURUM TEŞEKKÜRLER SAYGILAR
  • l & m o fiyata çok iyi almışsın.git adama bidaha sor fiyatını kul hakkı yeme :) ben 38 e tek bıçaklı aldım 1 hafta oldu :)
  • http://www.sanalpazar.com/Gillette-Cool-White-Makina+-8-Adet-Yedek-Bicak__isp2984302
    FUSİON FARKI YAŞAMAK İSTEYENLERE
    AYRICA ARKADAŞLAR PROGLİDE MAKİNAYA FAZLA ÜCRET ÖDEMENİZE GEREK TOK FUSİON MAKİNA ALIN DAHA SONRA O MAKİNAYA PROGLİDE YEDEK ALIP KULLANABİLİRSİNİZ BOŞTAN YERE FAZLA ÜCRET ÖDEMEYİN SAYGILAR
  • WİLKİNSON TRAŞ BIÇAKLARI VE GİLLETTE TRAŞ BIÇAKLARI İÇİN ARADIĞINIZ HERŞEY SEMİH SARACİYE SAYGILAR
    YOĞUNLUĞA GÖRE MESAJLARINIZ CEVAPLANIR
  • yinede fiyatlar neden yuksek acaba
  • kipadaki indirim ne oldu arkadaşlar hala devam ediyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzbalci

kipadaki indirim ne oldu arkadaşlar hala devam ediyormu

Kipanın 23 mart - 05 Nisan dergisinden
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.