Şimdi Ara

TIP TERCİH YARDIM EDİN LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-uludağ tıp 6650
    2- akdeniz tıp 7110
    3-kocaeli tıp 8050
    4-çanakkale tıp 10700

şeklinde yapmayı düşünüyorum acaba bu sene tıp sıralamaları değişirmi ne kadar oynar kocaeli gelme ihtimali yüzde kaç sağolun

ve acaba başka öneriniz varmı tıp fakültesi hangisini yazıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RLacrymosa -- 15 Temmuz 2014; 17:16:56 >

• GÜNCEL
  • Ben olsam akdenizi öne çeker Ruslarla ortalığı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omü tıpı düşünmez misin ?
  • Nancy Ajram kullanıcısına yanıt
    tutarmı ki
  • a düşünürümde oranın dekanı hipokrat yeiminin değiştirmiş din dil ırk ayrımı gözetmiyceğime ifadesini kladırıp allahın huzurunda yemin ediyorum diye ifadeleer eklemiş pek ısınamadım onun için ama eğitimi iyi diyosan düşünebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RLacrymosa

a düşünürümde oranın dekanı hipokrat yeiminin değiştirmiş din dil ırk ayrımı gözetmiyceğime ifadesini kladırıp allahın huzurunda yemin ediyorum diye ifadeleer eklemiş pek ısınamadım onun için ama eğitimi iyi diyosan düşünebilirim

Öylesine araştırmıştım benim çok hoşuma gitmişti hem Samsun hem Omü bir göz at derim. Öyle şeylere de takılma bana da ters geliyor ama mevcut durumda dekanları kimlerin görevlendirdiği belli maalesef.
  • sağol yorumun için peki kocaeli ile samsun arasında hangisini tercih ederdin
  • eğer doğruysa gerçekten ağlanacak durumdayız. Bir de bu dekanlar tıp doktoru yetiştiriyorlar.
  • quote:

sağol yorumun için peki kocaeli ile samsun arasında hangisini tercih ederdin

Ben ingilizce eğitim sevdalısıyım bu yüzden tercihim omü ingilizce olurdu ama türkçe diyorsan kocaeli sanki.
  • quote:

tutarmı ki

İnş tutar benim hormonlarım tavan sağlıklı düşünemiyorum şu an antalya dediğin an turist düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.