Şimdi Ara

Tıp öğrencisine burs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tıp fakültesi öğrencileri burs alabilirmi (vakıflardan ) alırsa kyk Bursuda aşabilirmi aynı zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Axell43

Arkadaşlar tıp fakültesi öğrencileri burs alabilirmi (vakıflardan ) alırsa kyk Bursuda aşabilirmi aynı zamanda

Burslarda genelde ekonomik duruma bakılır (eğer derecen çok iyi değilse mesela ilk 100). Aynı anda iki burs alabilmen burs alacağın vakfa bağlı fakat neredeyse hepsi bunu kabul etmiyor ama KYK bursunu krediye çevirebilirsin o konuda sıkıntı yok.
  • İlk 100 değil de ilk 2bindeki tıp öğrencisi nerelerden burs alabilir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anixie

İlk 100 değil de ilk 2bindeki tıp öğrencisi nerelerden burs alabilir bilginiz var mı?

Ben tıp öğrencisi değilim o yüzden tıpçılara özel burslar var mı bilmiyorum. Ama dediğim gibi öyle arkadaşlarım var ki ilk 200'e girmiş ve hiç burs alamamış. Ve öyle adamlar gördüm ki derece yapamamış ama torpille binlerce liralık burs alıyordu. Eğer torpilin yoksa ve ailenin ekonomik durumu iyi ise burs alma ihtimalin sıfır gibi.
  • Bazı vakıflar atıyorum sadece inşaat makine elektrik muh. burs verebiliyor aynı şekilde tıp da olabilir onun dışında TEV var o da ilk 2000 e veriyordu sanırım direk Tıp'çılar için bi burs olmayabilir yada bazı vakıflarda olabilir.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.