Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1434. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.765.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayfa numarası 479da kaldı bende, sizlerde durum aynı mı arkadaşlar? son mesaja ulaşmak zor olacak böyle devam ederse. Üstelik mesaj yazınca ekran yazdığın mesaja dönerdi, şimdi 479a gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akineton -- 2 Şubat 2014; 14:33:32 >
  • yimust kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. hallettim krikoyu.
  • tatum kullanıcısına yanıt
    2010 53 verdim..
  • tamponu vurdum komple değiştirecem... serviste kaskoyu bozacam mecburen... ondan sonra alt koruma taktırmak istiyorum.. ali babada buldum nasıl alacam bilmiyorum... yardım... türkiyede bunu bulabilir miyim..http://turkish.alibaba.com/product-gs/vw-tiguan-front-rear-bumper-superior-abs--511305271.html
  • ilk kaza ön tampon gitti. kaskoyu bozduracam.. kaskom özel servisteymiş ben kendi servisinde yapacam %20 ödeyecem.. koruma taktıracam buldum alibabada .. burda bunu bulabilir miyim..
    http://turkish.alibaba.com/product-gs/vw-tiguan-front-rear-bumper-superior-abs--511305271.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: btoy

quote:

Orijinalden alıntı: Jetta01

quote:

Orijinalden alıntı: huseyyil

quote:

Orijinalden alıntı: Jetta01

arkadaşlar 2. el tiguanlar için

benzinli otomatikte en çok tutulan model hangisidir, motor çekiş donanım vs. ?

chrome edition donanımlı modelidir. tercih sebebidir ama SS e göre dolayısıyla daha pahalıdır. ikinci elde otomatik olsun çamurdan olsun mantığına inanıyorum. SS yada CE olması çok bir şey ifade edeceğini düşünmüyorum.

ss ile ce arasındaki donanımsal farklar nelerdir ?

teşekkürler

- Panoramik cam tavan,

- Bi-Xenon far,

- 18 İnch jant (SS 17)

xenon ve jantlar sonradan eklenebilir ama

cam tavanı tavsiye eder misiniz ? ses şikayetleri olduğunu okudum genel olarak...

bir de...

otomatik tiguanlar arasında 2. eller de dahil olmak üzere en az yakan motor seçeneği hangisidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Bence tiguanın bir eksiği şu bizim katlanır ayna meselesi, bu Alman mühendisleri niye düşünemez pratiğini;
    Aracı uzak kumandadan açtınmı aynalar açılsın, uzak kumandada kilitledinmi aynalar kapansın, çok araştırdım ama çözümünü bulamadım....

Bence ikisi de gereksiz. Arazi aracında ne işi var otomatik katlanır aynanın. Ben de yok ya kimsede olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aniil

quote:

4x4 unuttun , BlueMotion u unuttun sadece bu iki özellik QQ satın alır be arkadaşım.......

Yedek parça , servis kazığı , DSG sorunları ne olacak peki...

Sıkıntı yapmayınız o kazık her serviste atılır. Servise giden kazığına katlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asman

ilk kaza ön tampon gitti. kaskoyu bozduracam.. kaskom özel servisteymiş ben kendi servisinde yapacam %20 ödeyecem.. koruma taktıracam buldum alibabada .. burda bunu bulabilir miyim..
    http://turkish.alibaba.com/product-gs/vw-tiguan-front-rear-bumper-superior-abs--511305271.html

Satılan ve takılan yer var istanbulda. Ben arkaya taktırdım. Adres veririm daha sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycuş

quote:

Orijinalden alıntı: Rocka Rolla

Merhaba arkadaşlar,dün aracı orta yoğunlukta trafikte yaklaşık 30-40 dk kullandıktan sonra (start stop açık) 1-2-3 vites geçişlerinde araçtan hırıltı benzeri bir ses geldi(egzoz tarafından geliyordu motordan değil ) ,araç dinlendikten sonra 30 dk tekrar kullandım ve ses geçmişti,bu konu ile ilgili yorumlarınız ne olabilir ?Hıza ve seri kullanıma doyduğum için, Aracı düşük devir ve sakin kullanıyorum aynı zamanda bu bir sorun teşkil eder mi ? Yorumlarınız teşekkürler.

http://www.youtube.com/watch?v=zgsovgx4Ovc ses bu linkteki gibi mi bende de benzer bi ses 2 sefer çıkmıştı ama göğüs tarafından gelmişti o zamanlar aracı çalıştırıp stop ederken bekleme yapmıyordum sonra ona dikkat edince geçmişti bir dahada tekrarlamadı

Galiba bendeki ses yine yakıt boruları ile alakalı. Çünkü sesin geldiği yer, tam olarak depodan boruların çıktığı ve motora kadar ilerlediği yol (sağdan). Yakıt borularının geçtiği hatta genişçe plastik bir koruma kapak var. Boruları titreşip oraya da çarpıyor olabilir çünkü ses trampete vururcasına geliyor. Neyse artık bir şekilde halledeceğiz. Ancak arabayı start ve stop ederken de dikkat etmek lazım dediğiniz gibi.

• Hayirli Geceler...

evet arkadaslar yarindan itibaren 2014 Tiguanimiza kavusuyoruz Bayii bugün aradi ve yarin teslim alabilecegimizi söyledi
    3.5 aylik bir hasret niyhayet bitiyor

Zaman bulursam 3-5 resim koymaya calisacagim ...
  • MESAJALARIMI GÖREMİYORUM...
  • http://turkish.alibaba.com/product-gs/vw-tiguan-front-rear-bumper-superior-abs--511305271.html

BÖYLE BİR TAMPON KORUMA BULABİLİR MİYİM VEYA YURTDIŞINDAN NASIL GETİRECEM.
  • Arkadaşlar bir şey sormak isterim;
    Aracımın RCD 510 oto teybine Bluetooth kit taktırmayı düşünüyorum. Piyasada çok çeşitli kitler var, piyasada çok çeşitli kitler var kafa karışıyor, insan işin içinden çıkamıyor
    1-Orjinal KİT / 7P6035730K.... ismi...elektornik .....diye 1.150.00 +150 tl.işçilik, Yurtdışında ise Ebayda ise 220 EURO
    2-Fiscon Basic plus kit 850 100 işçilik ...elektronik
    3-Yetkili serviste Fiscon Plus Bluetooth Kit 1.723.00 +işçilik
    4- Bluetooth RNS RCD 510 Voice control 3C8035730D 3C8 035 730 D rSAP VAG 390 US (özellikleri nedir İngilizce anlamıyorum yalnız WLAN olduğu anlaşılıyor, ne işe yarıyor ??)
    Bunların dışında sıralamak çok, bu konuda RCD 510 teybine kit taktıran veya bilgisi olanların yorumlarını esirgemesinler....Tiguanda altyapısı hazır, bu altyapının boş durmasına canım sıkılıyor, tamamlamak istiyorum...kazasız sürüşler....

• quote:

Orijinalden alıntı: gordeslee

Aranızda ve tiguan sahibi olmaktan gurur duyuyorum, Allah kaza beladan korusun herkesi...
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

hg, aracınız hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin....
  • asman kullanıcısına yanıt
    mrb, elif tuning veya birkaç firmada Türkiyede var, arat bulursunu. Bizde satılanlar alüminyum görünümlü sert plastık. Birde bunların tamamen Alüminyum olanları var onlarda yurtdışında satılıyor....
  • Levent Ulucay L kullanıcısına yanıt
    mrb, bir iki sayfa önde konu işlenmişti, serviste yaptırmış olduğum uygulamanın fotoları forma koymuştum bakınız, sizde yaparsınız.....ses tamamen kesilmiştir....
  • Akineton kullanıcısına yanıt
    evet forumda bir sıkıntı var , bendede aynı, ama kolayını buldum, mesaj yazdıkten sonra formun ana başlığına gidiyorum orada 480. sayfayı tıklıyorum son sayfaya geliyorum, şimdilik böyle, düzelir herhalde...
  • quote:

evet forumda bir sıkıntı var , bendede aynı, ama kolayını buldum, mesaj yazdıkten sonra formun ana başlığına gidiyorum orada 480. sayfayı tıklıyorum son sayfaya geliyorum, şimdilik böyle, düzelir herhalde...

Evet Ben de önce forumda vw bölümüne, sonra da tiguan başlığının 480. sayfasına giriyorum ama kulağı ters elle göstermek gibi. Çabuk düzelir umarım.
  • QQ torosun yeni versiyonu.Baya geliştirmişler yinede.Geçenlerde bindim güzel olmuş. Torostan daha yüksek.Altı vites olmuş. Yani baya geliştirmişler.Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 14321433143414351436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.