Şimdi Ara

Tiger Girl kesmek çok kolay nasılmı içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bakın yeni birşey öğrendim tg kesmek isteyenler için ilk başta bende inanmamıştım
    farkındamısınız bilmioyorum ama söyle birşey var
    tiger girl çıkınca bazen Tiger Girl apreared in tiger mountain yazıyo bazende Tiger Girl apread on Tiger mountain yazıo
    peki bununla ne alaka diceksiniz
    İN ingilizcede içerde on yukarda(yanında) demek
    Tiger Girl apreared in Tiger Mountain yazarsa bandit kalesinin içinde
    Tiger girl apreared on tiger mountain yazarsa dışarda çıkmıştır
    gerçektende böyle birşey var sizinle paylasmak istedim bilmiyenler tg kesmek isteyenler için açtım konuyu

• hep ON yazıyor in değil!!!!!!!
  • Sana Günaydın.

Bu Sadece Tg İçin Deil Uri,İsy ve Lord Yarkan İçinde Geçerli.
  • öyle birşey var mı gerçekten
  • evt var ben beklicem girse oyuna ss çekicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: _deadmaster

öyle birşey var mı gerçekten

Çoktannnnnnnnnnnnnnn Beri Var.Ama Bilmemeniz Normal.Bende 3 Ay Önce Ögrenmiştim.
  • fatality bana günaydın diyorsun ama bak bilmiyenlerde varmıs ben sadece bilmiyenler için yazdım hemen kötü kötü cvp yazıyorsunuz

• 25 lwl wizard ile tg kesebilirmiyim acaba hiç denemedimde
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkmage35

evt var ben beklicem girse oyuna ss çekicem

Peki arkadaşım senin dediğin gibi olsun...Bu iki cümlenin türkçe karşılığına bakmayı unutma
  • quote:

Orjinalden alıntı: _FaTaL1TY_

quote:

Çoktannnnnnnnnnnnnnn Beri Var.Ama Bilmemeniz Normal.Bende 3 Ay Önce Ögrenmiştim.

"Bilmemeniz normal " Bak kardeşim burda şimdi bizi küçümsüyorsun !! Ve biz bundan sinir oluyoruz illa post kascaksan 'Evet öle bi şey var' diyebilirsin ama böle artislik yapamassın !

Yani sen 3 ay önce öğrendin , Biz senden daha önce öğrenemicezmi Bilmememiz normalmiş.Bak kardeşim 40 tane unique kesmiş olabilirsin hepsininde videosunu çekmiş olabilirsin ama bunu burda yapma .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akut13 -- 23 Şubat 2008; 18:52:38 >

• quote:

Orjinalden alıntı: akut13

quote:

Orjinalden alıntı: _FaTaL1TY_

quote:

"Bilmemeniz normal " Bak kardeşim burda şimdi bizi küçümsüyorsun !! Ve biz bundan sinir oluyoruz illa post kascaksan 'Evet öle bi şey var' diyebilirsin ama böle artislik yapamassın !

Kardeşim Anlamak İsteyen Anladı.Sen Kafanı Boşa Yorma.
    O Kadar Küçük Bir Olayki Unique Çıktıgında Hemen Aramaya Başladıgımız İçin Dikkat Etmiyoruz.
    Ben Alttan Alıyorum.Simdi Artistik Yaptın.
    Herkese Hayırlı Akşamlar.

• uzmanlar ne dicek bu işe :)
  • hiç dikkat etmedim gerçekten öyle ise güzel foto varsa bi kişi koyabilir mi?
  • ısyutaru için geçerli değil.az önce ısy çıktı
    Isyutaru has appeared in karakoram dedi.ama yetilerde çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: werent323

hiç dikkat etmedim gerçekten öyle ise güzel foto varsa bi kişi koyabilir mi?

Video Olmazmı?Ama Belli Olmuyo Fazla.Çok Dikkatli Bakarsanız İçerde Çıkıyor ve "in" Yazıyor.
    Çok Eskiden İlk Kestigim Uri Bu Arada.

• quote:

ısyutaru için geçerli değil.az önce ısy çıktı
    Isyutaru has appeared in karakoram dedi.ama yetilerde çıktı

yaa hiç bir canavar için geçerli değil.Bazıları on bazıları in.Örnek isyutaru da neden in diyor çünkü karakoramın içinde olduğu için.Karakoram'da olduğu için.Ama tiger girl e in dersek kaplan kız kaplan dağının içinde doğdu,göründü oluyor.Ama on deyince dağın üstünde yani o bölgede olduğu çok daha mantıklı şekilde anlatılıyor
    Unutmadan FaTaL
    Bu videonun başını dikkatlice izle lütfen
    http://www.youtube.com/watch?v=ID2yL4u46g0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dead Silence -- 22 Şubat 2008; 20:11:37 >

• in veya on diye birşey yok, onlarla alakası yok içerde veya dışarda çıkmasının

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Caudion_ -- 23 Şubat 2008; 20:08:23 >
  • eeeee war mı böyle birşey yokmu şimdi
  • iyimiş öğrendiğim iyi oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: __Life__

in veya on diye birşey yok, onlarla alakası yok içerde veya dışarda çıkmasının

Arkadaşıma %100 katılıyorum okadar söylediğim halde inanmadınız bazı fotolar vardı aynı bunun gibi ama formatta en değerli 400 foto gittiNeyse bu konuda kapansın artık...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.