Şimdi Ara

Tictoc 50 TL hediye kuponu- N11 Kampanyası (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.304
Cevap
93
Favori
206.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şikayetvar'a yazalım hep beraber.sonuc alırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trollendikmi acep
  • Forumdan kimseye gelmediyse, hiç kimseye gelmemiştir:)

• 12 demesine bakmayın. Tictoc her zaman 12 der fakat hiç bir zaman tam 12 de vermemiştir kodları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 21 Nisan 2015; 13:44:56 >
  • bekleyin bakalım acele etmeyin bu diyenlerin hepsi 10 üye yaptımı tictoca ?
  • 10 kişiyi yaptım ama daha 2 kişinin uye yaptın mesaji geldi herkese ayni işlemi yaptım sms yada whatsap tan davet ettim kendim kurdum lol turkiyeyi ekledim garanti olsun diye ama diğer 8 kisi ne olduda mesaji gelmedi hepsine ayni islemi yapmama rağmen

Sizlere kac kisinin mesaji geldi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

10 kişiyi yaptım ama daha 2 kişinin uye yaptın mesaji geldi herkese ayni işlemi yaptım sms yada whatsap tan davet ettim kendim kurdum lol turkiyeyi ekledim garanti olsun diye ama diğer 8 kisi ne olduda mesaji gelmedi hepsine ayni islemi yapmama rağmen

Sizlere kac kisinin mesaji geldi arkadaşlar

11 kişiyi yaptım 0 mesaj geldi

• boşa uğraştık...
  • trollendik sanırım.
  • iş garanti olsun dedim 11 kişi davet ettim ne gelen var ne de giden. Sıcak fırsatçılara gelmediyse kimseye gelmemiştir.
  • Dun mesaj attim yardima cok aciklayici bir cevap yazmislar

Merhaba,

Davet ettiğin arkadaşlarından 10 tanesi kabul edip Tictoc’u yüklerse kazanacaksın.

Teşekkürler.

> 20 Nis 2015 tarihinde 19:48 saatinde, hayalet_tr şunları yazdı:
    >
    > Merhabalar. Facebook sitesinden duyurduğunuz LOL Türkiye kampanyası hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim? Şu an Lolturkiye id sini ekledim arkadaşlarımı da davet ettim. 3 arkadaşım eklemiş davetin kabul edildi mesajı geliyor. Kampanya şartlarını tekrar okuduğumda Lol türkiye ye iletişim bilgilerini vermem gerektiğini okudum ve onuda şimdi yaptım. Şu andan itibaren mi arkadaşlarım 10 a ulaşınca çek kazanacağız yoksa davet ettiğim kabul edip yükleyen arkadaşlarım kabul edilecek mi ?

• 11 kisiyi üye yaptım hepsindende mesaj geldi. Bekleyelim biraz daha bakalım ne olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: furi

11 kisiyi üye yaptım hepsindende mesaj geldi. Bekleyelim biraz daha bakalım ne olucak

Hepsini tek kanaldanmi uye yaptiniz yoksa karışıkmı
    ben kimisini whatsap kimibide sms ile üye yaptım

• 12 kişi yaptım, gelen giden yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • id numaralı davet nasıl oluyor? ben yeni indirdim uygulamayı? davet için kendi referanslımla nasıl işlem yapacağım?
  • hala gelmedi.
  • 10 tl lik kodların intikamını mı aldılar acaba?
  • ben kusursuz bi sekilde 10 kisiyi uye ettim ama halen kupon yok.keklendikmi acaba.
    yardim@tictoc.net mail yollayin benim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: muratsol

ben kusursuz bi sekilde 10 kisiyi uye ettim ama halen kupon yok.keklendikmi acaba.
    yardim@tictoc.net mail yollayin benim gibi

15 kişiyi üye yaptım. 10 tanesi için mesaj geldi. Yarın saat 12:00 ye kadar beklemedeyim. Şartlara istinaden...

https://www.facebook.com/notes/tictoc-t%C3%BCrkiye/tictoc-lolt%C3%BCrkiye-arkada%C5%9F%C4%B1n%C4%B1-getir-n11-hediye-%C3%A7eki-kazan-kampanyas%C4%B1/395891667260412?notif_t=notify_me

• Hiç kimseyi davet etmedim ama kodu kaptım işi bileceksiniz 50 adet hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matarama Suko -- 21 Nisan 2015; 16:34:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.