Şimdi Ara

THY’deki güvenlik açığı Airbus’ın hassas bilgilerinin çalınmasına neden oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
3.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Vaybe inanca saygılı bi arkadasimiz vay vay vay yedim mi sence sence yedim mi kardeşim bi söyle .ne show u arkadaş kaç yıllık pilotsun o kokpitten hiç kalkmıyor yani kaptan öyle mi normalde?pilotun boş vaktinin uçuştamı yoksa uçuş dışındamı olduğunu sen çok daha iyi biliyorsun bana çooook denk geldi saygılıyım flan güzellemesi yapıp yanlaya yanlaya zihniyet empoze etmeye çalışan.kokpitte kime namaz kılarken show yapiyormuş pilotlar bi onu de hele .yada yolcuların arasına namazlığı açıp kıbleyimi soruyor show yapan pilot :) ne mantıklı aydın saygılı arkadaşlar var ya.teravih de genelde cemaatle kılmayı tercih ederler sünnet zaten farz değil muhtemelen vakit namazlarınında farzını kılıyorlardır.show amacıyla yapiosa kaabine girip komik video izleyip çıkıyorlardı :) he bence öyle sence:) yada iki kadeh atıp cıkıyordur nede olsa show.kapalilarda zaten hep yollu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolferto -- 16 Eylül 2023; 19:25:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onsos1100 O kullanıcısına yanıt

Evet tespit ediyorum haklısın geriye dönük cevaplara bakarsan konuyu siber güvenlikten namaz konusuna tespit ettiğim arkadaşlar getirdi sende olayı yumuşatıp yumusak üslupla o arkadaşını temsil edip saldırganlığı bana yıkıyorsun :) .benim siyasi bi kimliğim yok bi yandan zihniyet empoze edip bir yandan assagilayan tavırdaki insanlara takılıyorum a siyasi görüşü b siyasi görüşü hiç farketmez.sakin üslubunuz altında ne olduğunu çok iyi biliyorum yobazlık yapan arkadaş ile aynı düşüncede olmasaydınız bana cevap vermenize bile gerek yoktu siz yumuşak üslubunuzun altinda namaz kılmayı show yapiyor demeniz üslubunuza uygunmuda size cevap verdiğim yobaz arkadaşla aynı kefeye koymayayım ? A dendiginde koyun B dendiğinde Koyun denilen arkadaşlarıda bu üslupla savunsaydıniz.ozaman insan hakları düşünce özgürlüğü hakgetire değil mi .topluma zarar verenler belli ama yaptıkları izdihamda kendileride ezildimi bu ülkede ayrımcılık var ötekilestirme var hey gidin hey temellerini atmayacaklardı şimdi suçu atacak insan aramayın.

• onsos1100 O kullanıcısına yanıt

Güzellemeden ileriye gidemez zaten uygun düşer.herhalukarda bağlayacaksın :)

• wolferto kullanıcısına yanıt
    Ben sizi anlıyorum. Büyük ihtimalle siz bu işi parayla yapıyorsunuz. Ancak benim bu işe ayıracak vaktim yok. Siz kendinize buralarda yine iş bulursunuz. Japon yapıştırıcısından uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 16 Eylül 2023; 23:28:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavır ve üslubun ne kadar iyi olsada ahlakın her zaman seni ele verir.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Namaz kılmanın yeri kokpit değildir.Kıbleni de şaşırırsın.Asıl sen saçmalıyorsun.İşiniz nasıl dini günlük hayatta her yere sokabiliriz mevzusu.

• uçağın km de kaç yaktığı meydana çıkmış ve uçağa lpg yakmayı düşünüyolarmış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

Bilmediğin konularda konuşmamanı tavsiye ederim. Müslüman isen git araştır yoksa sus.

• Bu kimse durdurulmuyor. Ne pok yiyeceğiz. İki gün önce comnet şimdi bu turkiye ne olacak böyle nasıl koruyacağız kendimizi dünya nasıl koruyor kendini

• Kardeşim dakıyon kaployu çalışıyo işte, bulut mulut falan filan.

KVK'daki tedbirsizlik uluslararası rezilliğe dönüşecek anlaşılan. Türk bilgileri zaten heryerde, sıra yabancılarda. Kişisel bilgilerin saklanması, bu bilgilere erişilebilmesi için ciddi tedbirler alınması taraftarıyım. Bunun için yasal zemin hazırlanmalı, Bu bilgilerin nasıl tutulacağı firmaların, kahvesini yudumlayan 3. şahıs çalışanların insiyatifine bırakılmamalı.

Bu arada .net frameworkü(ücretsiz) korsan indirebilmek ayrı bir yetenek.

Bu durumda googleda çıkan sahte linklerin payının olduğundan %1000 eminim. .net yazıca reklam olarak saçma sapan birşey göstermiştir kullanıcıya. Aksi taktirde çok zor öyle bir yazılıma erişebilmesi.

Artık kimlik bilgilerimiz her yerde, bu yüzden her kullanımda tek seferlik "token" üreten yeni kimlik kartları üretilmesi taraftarıyım. Yani bilgilerin bu şahısların elinde olması ile hiçbir işlem yapılamaması taraftarıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seto-Kaiba -- 17 Eylül 2023; 22:29:51 >

• SaMoVe kullanıcısına yanıt

Hocam bi anlat bakalım nasıl bir güvenlik problemiymiş,dinleyelim.Ayrıca ilgili onaylanan prosedürde ''in the flight crew compartment'' olarak geçiyor,kabin değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hit2934 -- 18 Eylül 2023; 13:7:1 >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Susması gereken sizlersiniz.Burası laik bir ülke.Devletin içine dini sokmaya çalışacağına otur işine bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucre Maricruz -- 18 Eylül 2023; 15:43:49 >
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

Tamam ufaklık, en laik sensin tamam :))

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.