Şimdi Ara

THY 3D LOGO / Dekor Dizayn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Arkadaşlar;Daha farklı bir çalışmam ile yine Ben :)

Halihazırda hassasiyet ile ilgilenmekte olduğum 1/400 Airport Diorama çalışmamın yanısıra,son zamanlarda aklımda olan fakat ancak fırsat bulduğum bu çalışmamı da sizlerin beğenisine,paylaşıma sunmaktan onur duyuyorum...

Çalışmam 3D olarak tasarlanmış ve orjinal resminde de görüldüğü üzere (hatta mevcut 777-300 ER'lerin koridorunda ve THY'na ait bir çok yerleşkede de kullanıldığını bildiğim) bu tasarımı;Evimde odamın duvarına,Airport Diorama çalışmamın izdüşümüne denk gelecek şekilde monte etmeyi ve alttan mavi / beyaz led ışıklar ile tamamlamayı planlıyorum F:)

Bitiminde görmek istediğim,üzerinde çalıştığım konunun asıl resmi gördüğünüz gibidir,uygun ebatlarında ise Neden Evimde de Olmasın ki ??? ;)

Net'ten indirdiğim (hiçbir yerde bulunamayacak !) :) bir THY logosunu,3D halde çıkarılacak şekilde resmedip,bu işleri yapan bir dostuma rica ettim ve o da kırmayıp bu ilk parçayı bana sundu,bende samimiyetle sizlerle paylaşıyorum...

TURKISH AIRLINES yazıları,logo çemberi ve arka fon Osmanlı Motifi önümüzde ki süreçte devam ederek eklenecektir...

Bu konularda anlayış göstererek,hayranlıkla destek olan Ailem / Nişanlım ve Çevreme huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum!

Şimdilik bir kaç foto ile idare edip,takipte kalınız...Saygılar efendim ;)

•  THY 3D LOGO / Dekor Dizayn
  • Uyar yada Uymaz,şimdilik denemek için bir kaç kare'de böyle olsun dedim :)

Farklı fikir ve önerilerinize açığım,fırsat buldukça dönüş yaparım,malum yoğunum bu aralar,boşuna demiyorum Herşey THY için diye,Durmak yok Çalışmaya devaaammmm F:)

To be contınued .......

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.