Şimdi Ara

Thresh Rün sayfası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Thresh için ne tür rün sayfası tavsiye edersiniz. Full armor zırh mı olmalı yoksa can cevherleri de mi koyulmalı yoksa ad rünlerle mi girilmeli.Herkes görüşlerini yazarsa sevinirim

• Ben kirmizilarla sarilar zirh sarilarin 4 tsnesi seviye basina maviler m resist
    Buyuklerin 2 si can yenileme 1 de aad giriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızılar saldırı gucu. Cevherler zırh. Sarılar can. Mavıler buyu dırencı. İstege gore kırmızılarada zırh koyulabılır ama o zaman cok tank olursun karsı adc ye 0 hasar verırsın
  • Thresh yalan oldu

Alistara yeni healt armor ms gold rune duz derim :)

• Thresh için 3 rün sayfam var. Biri klasik ad-can-zırh-mr . Diğeri klasik tank sayfası can-zırh-mr . Diğeri de %4.5 ms zırh can ve mr . En çok ms olanı kullanıyorum çünkü takım savaşı sırasında hızlı hareket edip hook atmak önemli. Rakipten daha hızlı olduğum için rahat q atabiliyorum.

• Cevherler ms, kırmızı ve sarılar zırh, maviler ise %5 cooldown ve +4 mr
  • Kırmızı Saldırı gücü
    Sarı Seviye başı can verenlerden
    Mavi %5 bekleme süresi + büyü direnci
    Büyükler Armor

Yanlış hatırlamıyorsam 8 gibi saldırı gücü 18. Seviyede 210 HP 3.9 Büyü direnci ve 12 Armor olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kırmızıları zırh sarıları zırh mavılerı mr ve büyükleri +3 gold yaptım işlevsel oluyor dene derim
  • Adc yi dürtmekte çok önemli ad rün almassak ne kadar dürtsende boş bazılarının ad olması gerekmez mi
  • Şuan tüm profesyonel oyuncular tarafından kullanılan sayfa DİОER ARKADAŞLARIN YORUMUNU BOŞVERÜ
    Kırmızılar 9xAd Veya 9X Hybird ancak hybird kullanılan sayfa genelda nami gibi herolar için bu yüzden ad
    Sarılar 9xCan
    Maviler 6xmr 3x mana yenilenmesi veya 5xmr 4x mana yenilenmesi oyuncuya göre
    Büyükler 3xZırh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 31 Ağustos 2014; 16:39:31 >
  • emre1187 kullanıcısına yanıt
    Çoğu adcnin dürtme potansiyeli yüksek ilk q yu fulleyince iyi dmg cıkartıyo ve cd si bayagı kısalıyo e nin pasifiyle bence cokta dürtmene gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1187

Adc yi dürtmekte çok önemli ad rün almassak ne kadar dürtsende boş bazılarının ad olması gerekmez mi

Tercihe göre değişir o tabi ama genelede ben tank olup skilleri kullanarak rakip adc ve supu benim caryy imden uzak tutmaya calisiyorum ve bu yuzden sup buildi degilde build olarakta tank kasiyorum tf leri va baskatmak icin
    benim oyun tercihim o yani istyen tabiki ad rub koyabilir mesela kirmizilar 4 Armor Pen 5 ad buyukler zirh olur durtersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.