Şimdi Ara

thresh mi zyra mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkisi arasında kaldım sizin fikriniz nedir support olarak hangisini tercih edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trdeysen thresh çok banlanmaz al.Westte her maç ban.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zyra ccsiz adclerle uyumsuz.Varus ve asheyle güzel bi sinerjileri var.
    Thresi söylememe gerek yok op
  • ^
    Tr nasıl bilmiyorum ama oyun tasır herhalde zyrada westte saglam iş yapar
  • Thresh OP
  • Ranked oyunlarda genelde support ortada kalan ve kabullenilen bir rol olduğu için supportu main karakteriniz yaparsanız her zaman seçme olanağınız oluyor ki bu güzel bir şey. Diğer supportlar ward ve cc den çok da ileri gidemezken zyra geriden gelen bir APC gibi kasılıp müthiş CC ve damage yapabilir. Oynadığım oyunların bir çoğunda "damage dealt to champions" kısmında en yüksek olurum. Tamamen oyunu değiştirebiliceğiniz bir support. Thresh de oynardım ama dediğim gibi ne kadar iyi onasanız da yanınızdakiler biraz kütük olsa bile oyun gidebiliyor ve siz sadece wardlayıp takım arkadaşlarınızın düşmesini izliyorsunuz. Zyrada bu olay kolay kolay olmuyor öneririm. silverdan plat a zyra ve elise ile çıktım diyebilirim. Çoğunlukla zyra hatta. Daha sonra oyunu azalttım pek bi amacım kalmadı ama plat4 için playofflardaydım sanırım en son. Açıkçası iyi oynayabiliyor
  • Tresh genelde banlanır. Zyra da bayağı iyi bi support. CC var damge'i de baya yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.