Şimdi Ara

Thor 4 filmi için hazırlıklar resmen başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk defa bir MCU karakterinin 4. filmi gelmiş olacak böylelikle. Spider Man'in henüz genç bir oyuncu olduğunu da düşünürsek Spider Man'den 5-6 film çıkar muhtemelen. Thor'la "3 film" olayını da kırmış oldular böylelikle.
  • Thor belkide mcu'nun en cıvık, dandik filmlerine sahip. Espri kasıcaz diye saçmalıyorlar. Koskoca iskandinav tanrısının omlet yapıp, savaş alanına metro ile gitmesi, endgamedeki halleri falan komik değil, cıvık.

Üçüncü filmini sadece Cate Blanchett için izlemiştim. Bütün mcu'daki en kaliteli villaindı bence.
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    cate blanchett mi? yemin ediyorum meraktan baktım o filmin oyuncularına. dört kadın oyuncusundan seç birini deselerdi bana ben de Tessa Thompson' ı seçerdim. yalnız onun da bir resmini gördüm az önce ondan da soğudum bir an. tabi sen villain demişsin ben de güzellik diyorum. bakış açısı farkı bu olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet kontuy

cate blanchett mi? yemin ediyorum meraktan baktım o filmin oyuncularına. dört kadın oyuncusundan seç birini deselerdi bana ben de Tessa Thompson' ı seçerdim. yalnız onun da bir resmini gördüm az önce ondan da soğudum bir an. tabi sen villain demişsin ben de güzellik diyorum. bakış açısı farkı bu olsa gerek.
    Güzellik olarak da mcu daki en güzel kadındır bence.

Hatta dünyadaki en zarif kadın olabilir kendisi.

Thor 1 ve 2 cıvık filmler miydi ? 2.film o kadar ciddi ve karanlıktı ki sıkılan çok kişi olmuştu.

Thor 4 filmi için hazırlıklar resmen başladı

bak şu hatuna o bile gülüyor sana. hadi bi daha bak ve söyle kim daha güzel..

şimdi senin dediğine bakalım..

Thor 4 filmi için hazırlıklar resmen başladı

bu konudan ne öğrenmiş oldum söyleyim. thor felan hikaye, hatunlar şahane. bunlar olmasa filmi kimse izlemez. hele elinde çekiç olan bir adamı izlemek için para vereceğim?

• Taika Waititi ile birbirlerini tam bulmuş cıvık thor. Keşke ölseydi diyorum ben hep, infiniy war'dan sonra thor. Endgame'deki hallerini görmezdik en azından. İzleyeni öpsünler. Bu arada doctor strange nerede kaldı arkadaş kaç sene oldu 2. filmi çıkmadı. Onu önce çıkartın aradan sonra cıvığa film çekersiniz
  • He-man ile thor akraba mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan thoru galaksi koruyuculari 3 e kaynak etselerdi cok daha iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.