Şimdi Ara

THL W8 MTK6589 KULLANANLAR VE ALMAK İSTEYENLER (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
10
Favori
50.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O değil de Pandawill'de falan telefonla birlikte çok uygun fiyata Power Bank'ler var, onlardan alan oldu mu hiç? Mesela 30 dolara telefonla sattıkları 7500 mah kapasiteliymiş, bu 3 full şarj demek bu telefon için. Elektriğin bulunmadığı durumlarda 4 gün boyunca kullanırız telefonu her şeyiyle, güzel değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreial

s4 ile birebir çin işi telefon bilen var mı arkadaşlar ağırlığı flan da hafif olsun? böyle bir telefon bilen varsa yazabilir mi?

http://www.aliexpress.com/item/Real-1-1-I9500-phone-New-arrive-Galaxy-s4-phone-SIV-phone-MTK6589-Quad-core-2GB/922859863.html

burda var ama resimler ne kadar gerçekçi bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: evandro42

quote:

s4 ile birebir çin işi telefon bilen var mı arkadaşlar ağırlığı flan da hafif olsun? böyle bir telefon bilen varsa yazabilir mi?

http://www.aliexpress.com/item/Real-1-1-I9500-phone-New-arrive-Galaxy-s4-phone-SIV-phone-MTK6589-Quad-core-2GB/922859863.html

teşekkür ederim getirtebilirmiyiz orasını bilmiyorum işte

• quote:

quote:

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Real-1-1-I9500-phone-New-arrive-s4-phone-MTK6589-Quad-Core-2GB-Ram-Android-4/938747294.html

ben verdim siparişi gelince yorumlarım nasıl olduğunu inşaalah

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Real-1-1-I9500-phone-New-arrive-s4-phone-MTK6589-Quad-Core-2GB-Ram-Android-4/938747294.html

ben verdim siparişi gelince yorumlarım nasıl olduğunu inşaalah

6577 sipariş vermedin inşallah çünkü ekran çözünürlüğü 960*540 imiş full hd değil anlayacağın

• v1.5 system image dosyasını CWM üzerinden flaşlamaya çalışınca sürekli installation aborted hatası alıyorum.
    bu hatayı nasıl geçeriz?
    flash tool ile 1.5 basix system rom dosyasını kursam updateleri takır takır cwm'den kurucam ama cwm'den romu yüklemeye çalışınca sürekli installation aborted hatası gelip duruyor.

bu hatayı geçip romu nasıl yüklerim??
  • bu telefonu kullananlara sorum olacak : kendi kulaklığı haricinde özellikle mikrofonlu kulaklık takılınca ses normalmi geliyor
    ben belki 5-6 kulaklık denedim ses hem mono geliyor hemde cok düşük... mikrofonlu kulaklığın ortadaki çağrı kabul tusuna basınca ses normale dönüyor sanırım 3.5 mm jack girişinde sorun var
  • quote:

yok değil. mtk6589 verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rec25

v1.5 system image dosyasını CWM üzerinden flaşlamaya çalışınca sürekli installation aborted hatası alıyorum.
    bu hatayı nasıl geçeriz?
    flash tool ile 1.5 basix system rom dosyasını kursam updateleri takır takır cwm'den kurucam ama cwm'den romu yüklemeye çalışınca sürekli installation aborted hatası gelip duruyor.

Cwm den flash image niye kuruyosunki? 1.0 i kur cwm icin olani sonra obur paketleri kur pespese.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı günler arkadaşlar ;
    *imei kurulumu nasıl olur , yabancı forumlara bakınca biraz kafa karışıyor.İmei kuran arkadaşlar varsa detaylı bir şekilde kendileri anlatabilirse bende diğer arkadaşlarda faydalanabilir.Şimdiden teşekkür ederim.
    (Tüm Önemli bilgileri-[İmei Değiştirme-Rom Kurma-Root Yapma] arşiv haline getirip burada sunarsak kimse fazla mesajları aramadan ,karıştırmadan bulabilir diye düşünüyorum.).Saygılar.
  • arkadaslar hangisini almalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim.

THL W8 MTK6589 KULLANANLAR VE ALMAK İSTEYENLER THL W8 MTK6589 KULLANANLAR VE ALMAK İSTEYENLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inferno_67 -- 9 Haziran 2013; 0:48:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inferno_67

ben iNew derim; sırf telefonun altındaki tek tuş standartlaşmasından farklı bir model yaptıkları için. tabi sadece o değil tasarım olarak da daha güzel bi model yapmışlar. ben de i2000 modelini kendim için düşünüyorum. iNew markası kendi ekran boyutları sınıfındaki modelleri için hem daha güzel bir tasarım yapıyor hem de daha hesaplı modeller çıkartıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inferno_67

ben iNew derim; sırf telefonun altındaki tek tuş standartlaşmasından farklı bir model yaptıkları için. tabi sadece o değil tasarım olarak da daha güzel bi model yapmışlar. ben de i2000 modelini kendim için düşünüyorum. iNew markası kendi ekran boyutları sınıfındaki modelleri için hem daha güzel bir tasarım yapıyor hem de daha hesaplı modeller çıkartıyorlar.

paylasım için saol hocam benimde aklımda iNew var ama w8 gibi iNew sistemine müdahale edebilirmiyiz.
  • Tabiki mudahale edersin bana 1 hafta icinde inew i4000 gelecek sikintisiz gelirse burda konu acicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekliyoruz hocam sıkıntısız eline ulasır ins
  • arkadaşlar bir türlü gravity mod 2 yi kuramadım herkes birşeyler anlatmış ama benim telefonu pc görmüyor acaba 64 bit windows 7 yüklü ondanmıdır? bir türlü beceremedim tanıtmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

quote:

Orijinalden alıntı: rec25

v1.5 system image dosyasını CWM üzerinden flaşlamaya çalışınca sürekli installation aborted hatası alıyorum.
    bu hatayı nasıl geçeriz?

Cwm den flash image niye kuruyosunki? 1.0 i kur cwm icin olani sonra obur paketleri kur pespese.

hocam yardımın için öncelikle teşekkürler..

ee 1.0'ın linki yok ki.
    1.5 system image var xda'nın sayfasında.

onu ve update ziplerini indiriyorum. öncelikle ana romu kurmam lazım. o da instalation aborted hatası veriyor...

1.0 kurarım cwm'den o olur. ama linki yok bende. xda'da da full rom olarak 1.5 var diğerleri update paketi..

yardımlarını bekliyorum..

• Rom için gerekli dosyaları ve kurulumu burdan paylaşsanız diğer yabancı forumlarda sıkıntı çekmezsek ustalar.Umarım görüşlerim dikkate alınır.Saygılar...
    @muratzilla
  • Eve donunce linkleri paylasirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda tllw8 rom çökettim. gravity 2 yukluydu.sorun yoktu. sonrahttp://www.needrom.com/mobile/thl-w8-5/ burdakini yukleyim dedim. biraz yukledi hata verdi. şimdi ne açılıyor nede bişi yapıyor. cwm de açılmıyor. ne olacak benim halim. sorunu nasıl çözcez anlayan varmı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.