Şimdi Ara

Thermaltake Symphony : Estetiğin soğutucu hali (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

zaten bilgisayar ve ek bileşenler fazlasıyla yer kaplıyor..
  • Ürün harika ve çok şekilli birşey ama aynı şeyleri ürünün fiyatı konusunda söyleyemeyeceğim.
  • Fiyat konusunda bi yorum yapmayacağım. Yeni üründür. Fiyat tartışılmaz. Fakat bence performans açısından çok da ahım şahım bi soğutma sağladığı söylenemez. Dikkat edin kötü demiyorum fakat o cüsseye ben daha iyi değerler beklerdim.

edit: iki adet Pioneer kolonu odada yer kalmadığından dolayı tavana zincirledikten sonra bütün cihazların küçüğüne ilgi duymaya başladım artık.İri cüsseliler belli bü müddet sonra sorun yaratıyor
  • fiyatı gerçekten çok uçuk
  • Sadece soğutma amaçlı değil, aynı zamanda gösteriş amaçlı bir ürün. "Bakın bende ne var, 350$'lık (TR'de 500$ olur o) Thermaltake!!"
  • waterbox kullandıktan sonra diğer hazır satılan su soğutmalar bana oyuncak gibi geliyor
  • Bunun boyu yeterde artar bile yakındada TT ikiz kule çıkar
  • Gereksiz gereksiz gereksiz gereksiz gereksiz.

Hele çıkılan sıcaklık ve o koca boyut ile ayrı bir

gereksiz gereksiz gereksiz gereksiz gereksiz.

Otomobil su pompalama tesisatı + rdyatörü ve yaklaşık 7- 8 adet blok bunun yarı fiyatına malolur.
  • çok saçma bir ürün fiyata bak.. presscotun fiyatina bu aletin fiyatini ekle git o fiyata amd opteron al ...

owerclock abardimi bana sacmalik gibi geliyor, abes fiyatinda sogutucular, kasalar, okadar ugrasi, onun yerine yapilacak masraf fiyatina zaten bir üst sinif işlemci alinabilir.

bir işte mantikli davranmak lazimdir yapmiş olmak için bir iş yapilmaz.. eski atalarimizin bir deyimi vardir aki bokunu kurtarmaz diye ...

çok küçük oranlarda owerclock, sadece basit bir sogutucu degisimi ile kabulumdur ancak ötekilerine...
  • Bunun sektörü var ve alanı da var bunları.

Vermeyince Mabut Neyleye Mahmut.....

(bkz: akıl , fikir)
  • O 400$ işelmçi fiyatının üzerine eklenir süper bir işlemci alınır oc derdide de soğutma derdide kalmaz
  • öğle soğutmaya verceğin cözüm yerine daha üst seviye parcalar alınarak eşitleme yapılabilir
  • yuh yani nereye koyacan o kasayi islemcinin hizini 200 mhz articam diye birak kalsin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i love this game!!! -- 6 Eylül 2005, 23:04:08 >
  • Bu fiata bu performans iyi sayılmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ?!.

Bu fiata bu performans iyi sayılmaz

konumu hortlamış
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.