Şimdi Ara

Thermaltake Spedo Advance (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
5.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende vatan computerde inceledim fakat ekran kartı 5970 sorun çıakrabilecek gib geldı şuan benım için tek eksi yönü bu diğer yönleri ile kusursuz bi kasa.

HDD bölümü sökülerek ekran kartı içeri dorğu uzuyor sanırım.
  • İki kasayıda vatan bilgisayarda denedim gördüm ve ben tercihimi cosmos 1000 s ten yana kullandım. RC 1100 alıcaktımki dokunmatik acma tusunun zamanla bozulduğu ve bu yüzden 5-6 tane ürünün iade alındığını belirtti ankara vatan bilgisayarda çalışan arkadaş. Gittiğimde kesin olarak spedo alıcam derken gerek görüntüsü, gerekse iki ürünü karşılaştırdığımda cosmos rc1000'in malzeme kalitesinin daha kaliteli olduğunu görmem fikrimi değiştirdi ve tercihimi cosmos'dan yana kullandım. Bu arada incelediğimde bana göre f/p ürünü kesinlikke haf 932 gibi geldi. Fiyatı uygun ve görüntüsüde gerçekten güzel. Ama biraz daha çıkabilirseniz cosmos gerçekten süper bir kasa
  • Thermaltake spedo kasa gayet sportif kasadir,malzeme kalitesi de gayet iyi,klasik tasarimin disinda olmak isteyenlere,kablo saklama ozelligi hos,yan kapak fan wireleess,teknolojik olarak cosmos vs hikaye kalir,cpu arka tarafina fan takmak mumkun,on ve ust kapak 1 hareketle cikarilip temizlenebilir,cok ozelligi var yazmakla uzun surer.

Thermaltake Spedo Advance

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 13 Temmuz 2010; 17:34:16 >

• @kudretx

Katılıyorum.
    bana milli piyango cıksa hangi kasayı alırsın deseler genede SPEDO derdim. özellikleri çok çok iyi. kullanışlı..
  • bende şöyle bir yorum yapayım büyük kasa isteyen benimde tercihim spedoyu alabilir küçük kasa isteyenler cosmos alabilirler cosmosda iyidir tercihen spedo diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orjinalden alıntı: hondaa_civic

quote:

Orjinalden alıntı: HATUKAY

evet cooler master rc 1000 çok daha iyi bir kasa

quote:

COOLER MASTER Cosmos S

Çok süper kasa

Yalnız cosmos s Rc 1100. Rc 1000 olan düz model.

Hocam ünlü olmuşsun el salla.

http://galeri.haberturk.com/diger/galeri/418420-erkekler-boyle-kisirlasiyor/1/3

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HATUKAY

evet cooler master rc 1000 çok daha iyi bir kasa

quote:

COOLER MASTER Cosmos S

Çok süper kasa

Yalnız cosmos s Rc 1100. Rc 1000 olan düz model.

Hocam ünlü olmuşsun el salla.

http://galeri.haberturk.com/diger/galeri/418420-erkekler-boyle-kisirlasiyor/1/3

Kısır :ASD:ASD

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.