Şimdi Ara

Thermaltake Purepower PSU SORUNU OFFFFFFFFFF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bende tt 420 watt psu var 2 fanlı bu zıkkım ve çok ısınıyor sanırım sistem mi agır geldi nedir bilmiyorum çok hızlı çalışıyo arkadaki egsoz fan ve acayip ses yapıyo napsam sizce ya delirtti gece uyuyamıyorum bunun yüzünden yaa

fan devrini gösteriyor anakarta baglı molexii var 2700 2800 devirlere çıkıyo sistem oc li idi default yapdım yine aynı yaaa bıkdım wala fanı durdurdum ohh ses kalmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VistaXXX -- 8 Kasım 2007; 5:15:41 >

• up
  • 2 fanın 2side çalışıyormu bunu kontrol et, umarım 1'i çalışmıyordur. Yok değilse psu'yu değiştir. İçindeki bi kaç kondansator yanmış diğer kondansatorlere fazlaca yükleniyor olma olasılıgı var. birde 2 hdd filan varsa birinin elektrrigini kes bakalım ne olacak?
  • psunun anakart bağlantılarını sök ve kısadevre yapıp çalıştır bakalım yani boşta çalışsın yine yapıomu aynı olayı eğer yapıosa psu sorunlu yok yapmıyosa sadece küçük gelio o sisteme o zaan da sistemin güç isteğini azaltırsın olur biter
  • psunun anakart harddisk ve dvd ram sök ve kısadevre ( 12 pinli bölgede yanyana olan yeşil diğeri siyah olan koblolaları ) yapıp çalıştır bakalım yani boşta çalışsın yine yapıomu aynı olayı eğer yapıosa psu sorunlu yok yapmıyosa sadece küçük gelio o sisteme o zaan da sistemin güç isteğini azaltırsın olur biter
  • thermaltake 500 watt var bende super bence degıastır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.