Şimdi Ara

Thermaltake Level 10 GT Snow Edition kasa video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
10.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu incelemeyi Mesut Çevik ve Erdinç İyikul çekseymiş tadından yenmezmiş..

• Erdi özüağ neden katıldı kasa incelemelerini hep ender bey yapardı erdi özüağ her yerden çıkmaya başladı bence kendine bi alan belirleyip orada göstermeli hünerini, baymaya başladı her videoda onu görmek, hep o konuşuyor.

• Dh boş haber yapıyor inceleme yayınlamıyor diye eleştiriyorduk. Şimdi de bir ton inceleme yapılıyor ama eften püften şeylerle eleştiriyorsunuz. Silkelenin kendinize gelin.

• HDD kızaklarında 4 ve 5. kızaklarda bende bir sıkıntı yok, sanırım örnekteki kasada bir sıkıntı var. yan kapağa gelince evet Ender Yıldız'ın da söylediği gibi kapanmasında biraz sorun var ittirmeniz gerekiyor, çok rahat değil. bu küçük sorunlar dışında mükemmel bir kasa olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

• Açıkcası ne estetik açıdan nede fiyat performan açısından alınabilir bir kasa olmamış. Herşeyden once çelik kullanılmış olmasını hayli garipsedim. Bu fiyat seviyesindeki bir kasanın aluminyum olması gerekirdi.
    Ben Cooler Master RC 692 Advance pencereli olan kasayı kullanıyorum. Fiyatı 250lira emin olun bundan daha kaliteli ve sağlam bir duruşu var. Aynı zamanda görsel açıdanda hayli gösterişli bir kasa, kasa alacak olsam kesinlikle yine aynı kasayı alırdım..

• Corsair kasalar çok daha kullanışlı..
  • Çözüm Olarak:Oyun tutkunları donanıma verecekleri parayla oyun konsolu, bilgisayarın yerini tutması için ise orta seviye bir notebook veya tablet alsalar daha hesaplı olur bence yoksa her oyun çıktığında para harcamaya gerek yok bence ben öyle yapıyorum en azından.Tavsiye ederim.

• @cagataykoroglu
    Haklısın,yani zaten bu kasanın tanıtım amacı her pc sahibi insan bu kasaya sahip olmalı diye söylenmemiş,sadece eğer kasa seçimi yapacak arkadaşlar var ise bu kasayı da tercihleri arasına ekleyebilir diye söylenmiş o kadar.

@_|DERON|_
    Sen hala bu konsol vs pc muhabbetleri yapnlardanmısın arkadaşım ?Ben burada her yeni oyun çıktığında donanımı yenileyen birini pek görmedim,donanımın neden yenilendiğini kendi ağzınla söylemişsin "oyun"diye.Örnek olsun diye söylüyorum bugünlerde popüler oyunlardan olduğu için Battlefield 3'ü ne orta seviye laptop ta oynayarak adam haz alabilir ne de tabletle

• bmw ile ilgili M renk yada logo falan kullanılsa şık olurdu
  • Sıyah olanını kullanıyorum, buyuk,genıs,saglam,ferah ve kullanıslı. Havalandırma muhtesem , kablolama dort dortluk, eksıksız full tower kasa kesınlıkle tavsıye ederım.

• Aynı zamanda görsel açıdanda hayli gösterişli bir kasa, kasa alacak olsam kesinlikle yine aynı kasayı alırdım..

• İnş haftaya benim olacak... yanlız birşey dikkatimi çekti kablolama dört dörtlük demiş arkadaşlar ama sanki biraz karışık geldi daha sadelerini görmüştüm haf x mi bu mu sizce? tasarım olarak bu ama hem performans hem tasarım olarak ne dersiniz iyi forumlar.

• görünüşüne tav olmuştum şuan kullanıyorum harika
    Thermaltake Level 10 GT Snow Edition kasa video inceleme

Thermaltake Level 10 GT Snow Edition kasa video inceleme

• görünüşüne tav olmuştum şuan kullanıyorum harikahttp://c1207.hizliresim.com/z/u/b397u.jpghttp://b1207.hizliresim.com/z/u/b39cb.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

Zevkler ve Renkler tartışılmaz YANLIŞ söylenmiş bir cümle, sanat ve onun alt kollarından estetik bunları TARTIŞMAK için var

VE YİNE O DÜNYADA HİÇBİR SÖZLÜKTE OLMAYAN UYDURUK KELİME - fonksiyonalite-

Türkçe'nin bir eskiği yok ya sizin? ...........
    İşlevsellik,

( dh yi bu mesajımla o kelime konusnda yaklaşık 15-20 farklı başlıkda uyardım, NİYETLERİ FARKLI belli oldu )

• Yıllardır Thermaltake kasa kullanıyorum.Bazılarına göre bu kasalara 500-600 TL arasında para vermek gereksiz gelebilir.Şuna emin olun.Bu kasalar gerçekten soğutma, dayanıklılık konusunda en iyi kasalar.Tavsiye ederim.Türkiye de ithalatçısı Vektron çok da fazla destek konusunda iyi çalışmıyor ama Thermaltake Almanya ve Hollanda destek konusunda acayip iyi.Birçok yedek parçasını yurt dışından 1 hafta da getirebildim.Hatta bir keresinde harddiskleri kilitleme mekanızmalarım kaybolmuştu.Sadece uçak parasını ödeyerek adamlar bir dolu kutu hediye yollamışlardı.hava ya da su soğutma konularında 1 numara.Sonuçta kullanıyorum ve asla bir şikayetim olmadı...

• Cok sagolun ben de bizim eve mutfak dolabi ariyordum iyi oldu bu inceleme.

• 3 Yıldır kasa kullanmıyorum. Tabiki herkezin zevki isteğidir ama unutmayın ki büyük kasa kirlendiğinde temizlenmesi en çok uğraştıran beladır. Isı konusuna değinmiyorum bile. 10 fan da taksanız bir kasaya, fanlar tozlandıktan sonra ilk devirlerinden de performans düşüşleri yaşayacak, buna istinaden de devir hızları da sınırlı olmuş olacaktır. En güzeli temizlik konusunda habire fan değiştirip yeni bir fan alıp takmaktansa, açık olarak kullanmak, kasasız olarak kullanmak daha ucuz ve daha verimli olacağı kanısındayım. Para konusu haricinde donanımın da ömrü için bu daha verimli olacaktır.

• havalandırma konusunda çok iyi, max ve min sıcaklıkları gayet aşağı çekmiş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.