Şimdi Ara

Thermaltake Armor VH6000BWS Yan Kapak Fanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thermaltake Armor VH6000BWS kullanıyorum..
    Kasadan çok memnunum fakat yan kapaktaki 23 cmlik fan çok gürültülü çalışıyor..
    Fanı devre dışı bıraktığımda nerdeyse hiç ses yok..
    Ama fan tek başına resmen gürültülü..
    Bu 23 cm lik fanın yerine koyabiliceğim sessiz bir fan mevcutmu ?
    Yada fanı komple devre dışı bıraksam, söksem nasıl bir etkisi olur içerideki sıcaklığı çok etiklermi ?

• Arkadaşım aslında o fan sesli bir fan değil. Fanı çıkartıp boşta çalıştırırsan ne demek istediğimi anlarsın. Ses, fanın kapağa sıfır takılmasından kaynaklanıyor (emme sesi). Eğer elinden biraz işçilik geliyorsa ve gerekli aparatları uydurabilirsen, fanı kapaktan 2 cm kadar uzaklaştır. Sesin önemli ölçüde azaldığını göreceksin.
  • Şahane teşhis.
    Yalnız kasa içinde fanı kapaktan biraz uzaklaştırsa, bu sefer de büyük oranda kasa içindeki havayı çeker kenarlardan. En iyisi kapaktaki ızgaramsı yapıyı kesip yerine mesh koymak. Mesh dışarı doğru biraz bombeli olursa, fan da otomatikman hava çektiği yerden uzaklaşmış olur.
  • Selamlar,

Bende bu kasadan kullanıyorum. Kas içine hava soğutma yapamyı düşünüyorum. Şuanda sadece stock falnlar mevcut.

Aşağı tarafa iki adet fan bir tane en tepeye birde işlemci için Sunbeam Core-Contact Freezer almayı düşünüyorum.

Aşağı tarafa alacağım iki adet ve yukarıya alacağım 1 adet fan için ne önerirseniz ?

Saygılarımla,
  • Hatta kasanın dıştan görünüm bir fotoğrafını ekliyeyim;

Thermaltake Armor VH6000BWS Yan Kapak Fanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacrymae -- 28 Mart 2011; 16:48:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.