Şimdi Ara

Thermalright' ın 12cm lik tamamen aliminyum dev soğutucusu - XP-120 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 105$'a ben 2 tane soğutucu alırım ve büyük ihtimal ondan da iyi olur.Gerçekten fiyat çok mantıksız sıvı soğutma sistemleri gibi maaşallah.
  • ne 105 doları kardeşim....yalnızca 65 dolar +kdv yapma gözünü yiyim yawwww...korkutma milleti..
  • arkadaşlar,hatta alın size linki 65 dolar +kdv 105 dolar +kdv'de nerden çıktı??????

http://www.dijitalcenter.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=100700400
  • sizde abartmışsınız ha.Fnıyla birlikte 80$ falan ediyor ama susoğutma sistemleri kadar hatta bazılarından dahada etkili
  • düşük saat hızlarında fansız kullanılarak pasif soğutma yapılabilirmi acaba.Sessiz PC utopyası için değişik bi fikir olma potansiyeli nedir???
  • quote:

Orjinalden alıntı: agoze

sizde abartmışsınız ha.Fnıyla birlikte 80$ falan ediyor ama susoğutma sistemleri kadar hatta bazılarından dahada etkili

dostum yanlışın var termalright=69,95$+kdv triblade fan=19,95$+kdv toplamda 89.9$+kdv=106,082$.yuh diyorum başka da bir şey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maymunkral -- 9 Nisan 2005, 21:47:03 >
  • e tamam almıylaım ama su sogutmayı nasıl yapıcaz peki. bi yardım eden olsa neyse ama yardım eden yoq.
    o yüzden bu sogutucu ii dioruz.
    bu arada eğer yenisi çıkacaksa ne zaman cıkar? ve tahmini fiyat ne olur?
    bununla ilgili bi haber var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 9 Nisan 2005, 22:25:09 >
  • iyide bu sogutucuyu alanın birde ustune fan almasına ne gerek war.
    ben mesela intel 2.4@3.2 de thermalrıght xp 90 ı fansız kullanıyorum sıcaklık daha 55C yi geçmedi.
    oda 4 saat aralıksız NFSU2 oynadıktan sonra ekran kartımın 90C ye dayanması sonucu kasa sıcaklıgından oldu.
  • prescott u fansız olmaz gibime geliyor.
    seninki c serisi olduğu için çok ısınmıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: agoze

sizde abartmışsınız ha.Fnıyla birlikte 80$ falan ediyor ama susoğutma sistemleri kadar hatta bazılarından dahada etkili

Fanıyla birlikte 80 dolar etmiyor arkadaşlar. Bu soğutucuya 5 milyona 12 cm fan takabilirsiniz. Elektrikçilerden alacağınız bu fanlar zaten 24 volt ile çalıştığından bilgisayara bağlayınca 12 volt ile çalışacak dolayısıyla yarı hızda dönüp hem ses yapmayacak hemde yeterli hava akımı sağlayacaktır.
    Ben aynı şekilde yan kapakta kullanıyorum canavar gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

prescott u fansız olmaz gibime geliyor.
    seninki c serisi olduğu için çok ısınmıyor...

Ama benimki xp 90. bu 1
    2. side benim kasa içi dedigim gibi 6800GT yuzunden herzaman acayip sıcak oluyor.
    daha az ısınan ekran kartı olanlar prescott u isterlerse 3.8GHZ e o/c etsinler yinede ısı problemi olacagını sanmıyorum
    3. süde benim kasada 2 adet 1300rpm donen 80mmlik fan war.(son gunlerde fan seslerine savaş açtımda)
  • Bu tür cihazları kaliteli bir fan ile kullanmayınca aşırı yüklenmelerde mutlaka ısı artışı oluyor, dolayısıyla xp120+fan rahat 105 doları buluyor. Fan takılmazsa haklısınız bende slk947u kullanıyorum ve fansız bikaç derece ısı artıyor o kadar ama oyun vs aşırı yüklenme olduğu zaman işlemcim fan grevine gidiyor o başka Dolayısıyla bizde görüyoruz 69+kdv olduğunu ama malesef fanı hesaba katmayanlar evinde veya ofisinde dumur olabiliyolar. Sıvı soğutmayı düşünmememe rağmen bu tarz bir ürüne verilen parayı kendimce gereksiz buluyorum. Ancak alan arkadaşlar elbette performans sağlayacaklar ama sessiz PSU ya para yatıranlar fanı bu saatten sonra pek düşünmesinler.
  • baba fansız nası çalıştırıyorsunuz anlamadım?
    hiçmi fan yok üzerinde yoksa kapatıyor yada kısıyormusunuz fan kontroller ile
  • Valla amd yi ben bi ara üzerine fan takmadan calıstırdım hite bişi olmuyor ısı daglılımı süper bakır olmasıda var ayrıca 14 YTL ye aldım bir tane fan 1800 rpm ses yok ısınma 0 ne idle nede loadda
  • KDV dahil yaklaşık 85USD'ye gül gibi soğutuyor daha ne olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

baba fansız nası çalıştırıyorsunuz anlamadım?

Fansızda gayet iyi soğutur ama siteme yüklenildiğinde işte o zaman 'nerede benim fanım' diye bağırır o başka. Yani uzun lafı kısası mutlaka fan gerekli, olmuşkende sessiz olsun tabi, neticede 1200 rpm bile olsa çok iyi oluyor ama 85$ bu soğutucuya verilir mi? işte orası kullanıcıya kalmış..
  • Bir keresinde format atarken SP-97'nin fanını takmayı unuttuydum hiçbirşey olmadı. Ama format atarken tabii !
  • adam gibi bir boardunuz varsa işlemcyi yakamazsanız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

baba fansız nası çalıştırıyorsunuz anlamadım?

bendekinin ustunde hiç fan yok. hatta yakınında bile yok.
    taş gibi heatsink taş
  • güzel bişeye benziyor. camlı kasa da ne deli durur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biologist -- 10 Nisan 2005, 20:24:11 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.