Şimdi Ara

THEPOWERLEVEL SİTESİ HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar olymiada devamlı bırısı ısde powerlevel.com sıtesınde parayla char kasılır ve gb satılır dıye duyuru yapıyor. Acaba bu sıte guvenılırmıdır? Bu siteden gb almayı dusunuyorum. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

• quote:

Orjinalden alıntı: mag3LLan

Arkadaşlar olymiada devamlı bırısı ısde powerlevel.com sıtesınde parayla char kasılır ve gb satılır dıye duyuru yapıyor. Acaba bu sıte guvenılırmıdır? Bu siteden gb almayı dusunuyorum. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

bilen yokmu akadaşlar
  • o tür siteler genelde güvenilirdir. 5dk içinde gb ni veriyolar. ama daha ucuzlarıda var emin ol. pm den söylyebilirim istersen. ben şahsen gb alıcam zaman bu yolla alıyorum hem ucuz hem çabuk oluyo. epey bu tür bot sitesi var fiyat karşılaştırırsan karlı çıkarsın. ve bide tavsiye yabancı kanallılardan al. türkler pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lostmyth

o tür siteler genelde güvenilirdir. 5dk içinde gb ni veriyolar. ama daha ucuzlarıda var emin ol. pm den söylyebilirim istersen. ben şahsen gb alıcam zaman bu yolla alıyorum hem ucuz hem çabuk oluyo. epey bu tür bot sitesi var fiyat karşılaştırırsan karlı çıkarsın. ve bide tavsiye yabancı kanallılardan al. türkler pahalı

guvenilir bir site verirsen cok sevinirim arkadaşım daha ucuz olan 12.89 $ benım bahsettıgım sıtede 1gb yalnız dedıgım gıbı kredı kartıyla alısverıs yapcağım ıcın guvenlı bır sıte arıyorum
  • kartın direk kullanmamanı öneririrm. ya paypal yada moneybookers kullan. moneybookers cuzi miktarda işlem ücreti alıyor ama haberin olsun. ben yinede oneybookers kullanıyorum daha seri ve sorunsuz. paypaldan çok çektim nyse o zaman burdan öneriyim bi tane mesela oforu.com ucuzdur tabi ucuz dediğim arada 1-2 dolar maksimum oynuyo. ama kar kardır
  • quote:

kartın direk kullanmamanı öneririrm. ya paypal yada moneybookers kullan. moneybookers cuzi miktarda işlem ücreti alıyor ama haberin olsun. ben yinede oneybookers kullanıyorum daha seri ve sorunsuz. paypaldan çok çektim nyse o zaman burdan öneriyim bi tane mesela oforu.com ucuzdur tabi ucuz dediğim arada 1-2 dolar maksimum oynuyo. ama kar kardır

oneybookers falan dedıgın sey hanı su premıum aırkende paypalla alıodum aracı sırketmı yani

• aynen öle. click&buy veya paypal gibi.
  • birsey daha soracagım sımdı ben gb aldım dıyelım charıma yuklenmısmı oluyor yoksa ezık bır chala bana teslımmı edılıyor veya baska bır yontemlerı varmı?
  • birde coupon code nedır hiçbişide bilmiom yaw
  • kupon koduyla işin yok senin. diğer yerleri doldur yeter. gb aldığında direk online chata gir ve aldığını ne zaman teslim alıcağını sor. genelde 2. serverlarda oluyo teslimat. maradon human tp kapısında trade yoluyla veriyolar. onlar seni buluyolar zaten merak etme
  • quote:

kupon koduyla işin yok senin. diğer yerleri doldur yeter. gb aldığında direk online chata gir ve aldığını ne zaman teslim alıcağını sor. genelde 2. serverlarda oluyo teslimat. maradon human tp kapısında trade yoluyla veriyolar. onlar seni buluyolar zaten merak etme

moneybooker ile aldım kardes ama nasıl odeme yapacagımı bılmıyorum ve pek fazla ıngıızcm olmadıgından mesaj atamıyorum yardımcı olabılırmısın
  • kardes sana msnımı versem pm den bana anlatsan su ısı bı yardımcı oluversen
  • yardımcı olabılecek baska arkadas yokmu??????????
  • lostmyth pm ne bakarsan ıı olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.