Şimdi Ara

The Walking Dead kötü adamını buldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Diziyi izlerken gülüyorum.2-3 oyuncu hariç diğer oyunculuklar dökülüyor.

ona rağmen 6 yıldır diziyi takip ediyorsun öyle mi ?
  • quote:

Diziyi izlerken gülüyorum.2-3 oyuncu hariç diğer oyunculuklar dökülüyor.

O zaman senin ilacın belli : Kaderimin yazıldığı gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Nasıl bir sıkıntı yahu. kaç sezondur devam ediyor dizi. hani izlemiyorum da sürekli bir çatışma, dışarda zombikolar ama adamların ne yiyecek ne içecek ne yakıt ne mermi sıkıntısı yok gibi

izlemediğin şey hakkında yorum yapma o zaman
    twd belki de ihtiyaç duyulmayan ve gereksiz olan araç silahtır
    ses çıkarır mühimmat sorunu vardır vs.

yiyecek konusu konservelerden sağlıyorlar
    fare yılan yiyorlar yeri geliyor
    yeri geliyor büyük marketler yada evlerin kilerlerinden buluyorlar.

daha yazarım da değmez
  • Yiyecek konusu demişken hastalık insanlara bulaşıyor, hayvanlar gayet sağlıklı. Dolayısıyla hayvanları avlayıp yiyorlar. Daryl dikkat ettiyseniz mutlaka bir tavşan bulup yer
    Onun dışında dünyanın nüfusunun %90-95 i yokolmuş zaten, kalan erzaklar bile yeterli oluyor hayatta kalan azınlık için.
    Konserverlerin çok uzun yıllar bozulmadan durma özelliği var mesela. Diziyi izlediyseniz açlıktan diğer insanları yiyen yamyam tarikatler bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 14 Kasım 2015; 20:43:35 >
  • Hacı türk dizilerinden hiç hoşlanmam,çok nadiren izlerim.Bu arada sizce yan rollerdeki adamların oyunculukları iyi mi?Yapmayın objektif olun biraz.Gülüyorum derken arada onlara gülüyorum yoksa diziyi seviyorum.Kötü oynayanların isimlerini vermiyorum hayranları beni eksi yağmuruna tutmasın.
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt
    Bazı karakterlere uyuz oluyorum gerçekten sonradan katılanlar onlarda
  • quote:

Hacı türk dizilerinden hiç hoşlanmam,çok nadiren izlerim.Bu arada sizce yan rollerdeki adamların oyunculukları iyi mi?Yapmayın objektif olun biraz.Gülüyorum derken arada onlara gülüyorum yoksa diziyi seviyorum.Kötü oynayanların isimlerini vermiyorum hayranları beni eksi yağmuruna tutmasın.

Yan rollerdeki değil ben Rick'in oyunculuğunu da beğenmiyorum.Hele şu ağlama sahnesinde epey güldürmüştü.

her ne kadar kötü oyuncular olsa da dizi için bir sorun teşkil ettiğini düşünmüyorum yani böyle bir konusu olan dizi için yeterli seviyede.Daha iyi olabilirdi .

Ben de gülüyorum ama sizin ilk yazdığınız mesajla bu mesajınız arasında anlam farklılığı var.

Sanki her izlediğinizde komedi dizisi izliyormuşsunuz gibi bir anlam çıkardım ben

• Oooo baba Winchester geliyor, severim bu adamı
  • şu aylaklar defalarca öbek öbek bir araya toplandılar. bir Allahın kulu da hazır toplanmışlarken şunları topluca yakıverelim, bomba hazırlayıp patlatıverelim demedi. yok illa tek tek kafaya ateş ederek öldürecekler.
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Yakınca ölmüyorlar. Bombayla patlatırsan da çok ses çıkar ve patlattığın kadar zombi gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 2 Aralık 2015; 14:13:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.