Şimdi Ara

The Stanley Parable Türkçe Yama Çalışması Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
38.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  The Stanley Parable Türkçe Yama Çalışması Tamamlandı

Çeviri Durumu:

Menü ve Arayüz: %100
    Diyaloglar: %100

Yama Sercan Anıl(Quiper Slack) tarafından yürütülmüştür.

Emeği Geçenler

Sercan Anıl(Quiper Slack) (Proje Yöneticisi & Çevirmen & Tester).

Oyun İçi Görüntüler Yakında Eklenecektir.

Tüm Oyunseverlere Keyifli Oyunlar Dileriz.

Gerekli İndirme Linki ve Kurulum Açıklaması:

http://www.youtube.com/watch?v=Q7f1ZQGiLns

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quiper Slack -- 11 Kasım 2013; 18:50:22 >

• bugün oyungezerde incelemesini gördüm oyunun baya eğlenceli şeyler yazmışlar en kısa zamanda bakacağım yamaya eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlIzVel

bugün oyungezerde incelemesini gördüm oyunun baya eğlenceli şeyler yazmışlar en kısa zamanda bakacağım yamaya eline sağlık

çok teşekkürler
  • iyi de oyunun altyazı desteği yok ki yada ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

iyi de oyunun altyazı desteği yok ki yada ben bulamadım.

Oyunun Türkçe Yama Klasörünün İçine Nasıl Kullalığalacağını Yazmıştım Aslında

Türkçe Yamayı Kullanmak İçin;
    closecaption_turkish.dat dosyasını
    (Oyunu Kurduğunuz Yer)/thestanleyparable\resource Dizinine Atınız.

Oyunu Türkçe oynamak için yeni oyuna başladıktan sonra konsol ekranında;
    cc_lang Turkish
    komutunu girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quiper Slack -- 12 Kasım 2013; 16:52:43 >
  • sanırım update orjinal için ben update'i kurdum oyunu açınca library client hatası veriyo. update cracki de yok.
  • Evet maalesef güncelleşirmenin crack'i yok ama bi güncelleştirme yapmadan deneyiniz.
  • yama çalışmıyor o kodu girince hata veriyo
  • update yapmadan console giriyorum.dosyayı ilgili yere kopyalanmış vaziyette console cc_lang Turkish komutunu girince closecaption_turkish.txt dosyası yok diyor
  • aynen bana da bu hatayı veriyor.
  • altyazı durumu 1.4 güncellemesiyle eklenen bir özelliklik sanırım.bu yüzden 1.4 sürümüne geçmeden türkçe oyunu oynayamayacağız.

THE STANLEY PARABLE

Changelist (v1.4)

Updated by Collin Eddings (duckytopia@gmail.com)

----------------------------------------------------

Bugfixes:
    -Fixed issue where the narration would keep playing while paused
    -Fixed issues where the player could close doors or interfere with them and trap themselves
    -Fixed issue where you could jump out of the elevator before the doors closed
    -Fixed issue with loading background for widescreen monitor
    -Fixed valve on the wall to not move to stop confusing players
    -Fixed opening scene to play Stanley's proper animations
    -Fixed lighting issues in generator room
    -Fixed lighting in skybox room and reconstructed it to remove weird geometry
    -Fixed texture issues in stairwell by reconstructing it
    -Fixed shadow issues in town
    -Fixed lighting on crushers
    -Fixed odd motion of prisoner pod
    -Fixed the ladders to be a bit easier to climb

Additions:
    -Closed Captioning
    -English
    -French
    -German
    -Italian
    -Russian
    -Spanish
    -Turkish
    -Opening scene now skippable anytime throughout the scene
    -Updated monitor to include text
    -Modified elevator texture to include arrows on the buttons
    -Updated keypad in boss's office to include screen
    -Converted all *.wav files to ***** to reduce file size
    -Removed fall damage
    -Implemented 'jumpon' and 'jumpoff' cheat, type them in the console to allow jumping and crouching (sv_cheats does not need to be set to 1)
    -Updated lighting and skybox in town to be brighter
    -Moved some buildings in town to cover up the skybox

• Beyler türkçe yama oyunun kendi update dosyasına dahil oldu.
    http://www.moddb.com/mods/the-stanley-parable/downloads/the-stanley-parable-v14

Burdan indirebilirsiniz. Eğer hatalar devam ederse oyunu Half Life 2 nin modu olarak indirip türkçe yamasını yapınız standalone olarak değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quiper Slack

Beyler türkçe yama oyunun kendi update dosyasına dahil oldu.

Burdan indirebilirsiniz. Eğer hatalar devam ederse oyunu Half Life 2 nin modu olarak indirip türkçe yamasını yapınız standalone olarak değil.

Çok ağır ingilizcesi var Stanley Parable'ın. Daha denemedim Türkçe yamanızı ama helal olsun. Harbi mesele bir TR yama olmuştur sizler için
    TR yamanızı indirip tekrar oynayacağım, teşekkürler (Hele ki kaliteli bir çeviri yaptıysanız tekrar mesaj atarım)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

quote:

Orijinalden alıntı: Quiper Slack

Beyler türkçe yama oyunun kendi update dosyasına dahil oldu.

Çok ağır ingilizcesi var Stanley Parable'ın. Daha denemedim Türkçe yamanızı ama helal olsun. Harbi mesele bir TR yama olmuştur sizler için
    TR yamanızı indirip tekrar oynayacağım, teşekkürler (Hele ki kaliteli bir çeviri yaptıysanız tekrar mesaj atarım)

Çok teşekkürler
    Açıklama yapmak gerekirse aslında bi tane Youtube kanalımız var oyun kanalı ve asıl amacımız dediğim gibi Tam Çözüm vs yapmak
    Ama çok az da olsa Türkçe Yama işine burnunu somak istiyorum
    Yakında belki de yeni bir yamayla karşınızda olurum

• Çok ağır bi ingilizcesi yok aslında. Butun sonları buldum neredeyse. Yinede bazı arkadaslar için yararlı olabilir eline sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş şuna bir kişi yol gösterse. standalone olmuyor türkçe altyazı.

orjinal hl2 mi gerekiyor full? bir de bu oyun satın mı alınacak üstüne. tam olarak bir açıklayın alacaksakta alsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Limit

arkadaş şuna bir kişi yol gösterse. standalone olmuyor türkçe altyazı.

orjinal hl2 mi gerekiyor full? bir de bu oyun satın mı alınacak üstüne. tam olarak bir açıklayın alacaksakta alsak?

Evet aynen öyle
    Yama standalone için değil de HL2 modu içindir
    Orijinal HL2+Bu oyunu indirmeniz lazım.
  • bende oyunun incelemsini okudum dergide gerçekten çok farklı bir oyun hemen deneyeceğim teşekkürler
  • konu yararlı ama eksik. bu yama 'the stanley parable' oyunu için değil. Half life 2 nin modu olarka kullanılabilir. Yeni çıkan oyunu oynarken bi işe yaramıyor
  • standalone sunuma uyarlayamıyormusunuz acaba bu yamayı ? Bu 1.4 güncellemesi standalone sürümüne gelmedimi

ayrıca readme dosyasında çevirmen olarak Turkish translation by Tansel Altinel (aka Tanshaydar) yazıyor

@Quiper Slack

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 1 Ocak 2014; 15:05:32 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.